Anne olmak istiyorum!!!

Merhaba bende 2 yıldır evliyim ve hiç korunmadık sadece bir kere dış gebelik geçirdim onun üzerinden de 1 yıl geçti bir kere de aşılama ve çatlatma iğnesi ile tedavi gördüm o ay da kaza yaptık 10. Günde sanırım korkudan adet oldum oda tutmadı bu ay da soğan suyu denedim 2 gün kaldı adet olmama test yapmamak için zor tutuyorum kendimi ☺ mesajımı okuyanlar bana da dua eder misiniz

İnşallah bebeğin seninledir kuzum

Eşime mesaj attım son kez çabalamak istiyormusun diye nefes almak istemiyorum artık
Neden son kez olsun? Benim yengem 11 sene uğraştı. Halam 8 sene.
Sonunda ikisinin de oldu. Ben de halama çektim sanırım zorlanacağım. Ama asla son kez demek yok. Rabbim böyle yazmış demek ki biz uğraşacağız sonra çook değer vereceğiz en büyük sınavımız bu olsun illaki bir gün olacak. Emin ol

Mer Merhaba canım
Benim de FSH 9.90 di bana doktorlar normal dedi ama bende internetten aradığım kadarıyla yuksekligi iyi değilmiş ben üç ay cyclo prognova kullandım bu adet duzenleyici yumurtlamani engellemiyor sonra FSH 8 e düştü bence ottur çaydır fazla tüketme çünkü birini duzeltecem derken öbürü bozulabilir ya da az aralıklarla icebilirsin.

Bunları hiç denemedim. Doktorum benden rahim filmi falan istedi. Acaba bunları deneyip ertelesem mi rahim filmini zaten korkuyorum.

Bilmiyorum ne yapmam gerektiğini inanın bilmiyorum ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum

Öncelikle sigarayı bırakın. Sigara içerek hamile kalmak yazık değilmi bebeğe ve sağlığına?

Bunları hiç denemedim. Doktorum benden rahim filmi falan istedi. Acaba bunları deneyip ertelesem mi rahim filmini zaten korkuyorum.
rahim filmini ben kendim istemistim doktorumdan. bana ilk başta yumurta takibi yapalım eğer olmazsa rahim filmi isteyelim demisti. cünkü rahim filmi süreç olarak hem maddi hem manevi daha zor. biz de kabul ettik. bir ay yumurta takibi yaptık ama gebelik oluşmadı. kanamam çok ve ağrılı oldu o ay. doktorum da bir ay dinlen, haziran ayında regl olunca ara rahim filmi için randevu al demişti. ama hamile kaldim o ay bir daha hamileyim diye aradım doktoru

bence bir süre bu sekilde kendinize iyi bakarak deneyin bir 3 ay falan.

Öncelikle sigarayı bırakın. Sigara içerek hamile kalmak yazık değilmi bebeğe ve sağlığına?
Okadar zorlanıyorumki içmediğim zaman deccale dönüşüyorum kendimden öfkemden korkuyorum çok sinirli çok asabi oluyorum o an karşıma çıkıp sigara içme ölürmüsün diyen herkesi öldürmek istiyorum doktora bunu söylediğimde bunun içmekten daha zararlı olduğunu en azından minimum seviyeye indirebilmem gerektiğini söyledi

Kızlar , bende regl oldum maalesef. Normalde her ay regl gününden 3 gün önce kahverengi akıntım olur sonra başlardı regl. Bu ay tam regl gününde direkt kırmızılar geldi. İlk defa böyle birşey oluyor. Bu ay crp değeri yükseliğinden antibiyotik kullanmıştım ondan mıdır acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…