Anne olmak istiyorum!!!

Yaa inşallah ben de olurum hayırlısıyla. Senin de Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bana da dua et olur mu Akdeniz diyetine başlayayım ben de araştırıp. Bir de pilates. Şu stresi de bıraksam herşey tam olacak da gitmiyor içimden bir türlü
valla o kadar haklısın ki. en zoru kafayı rahatlatmak zaten. umarım güzel sonuclar alırsın 🥰🥲

10 ay oldu deniyoruz bu ay okadar belirti okadar umut derken yine regl oldum 😔

Geçen ay smear ve hormon verdim, hormonlar çıktı ama doktor smear ile birlikte infertilite bölümüne gitmemi söyledi.
Smear hălă çıkmadı 1buçuk ay oldu 🤦🏻 bu yüzden doktora gidemedim.
Ama burda gördüğüm öğrendiğim kadar fsh değerim yüksekmiş.
Uyandığımdan beri bunu araştırıyorum.
82 kiloyum zayıflamam gerekmiş sanırım ve sigaradan uzak durmam bi anda kesemem sigarayı ama ne kadar az içersem okadar kafi.
Hormon testlerimi aşağı bırakacağım bu konuda bilgisi olan yazabilirmi lütfen. 😔
Yine burdan gördüğüm hayıt otu macunu diye birşey varmış bunuda deneyeceğim hemen sipariş verip ve artık düzenli yumurtayı ve kalitesini arttıracak besinler tüketmeye çalışacağım başta ne kadar nefret etsemde avakado her sabah yiyeceğim, hergün spor yapacağım benim gibi olan bana katılmak isteyen tek başına asla motivasyonu olmayan 1gün yapıp ikinci gün pes eden anne olmak isteyen tüm prensesler gelin hep beraber yapalım hatta burda motivasyon sağlayamazsak wp grubu kurarırız birlikte spor yapar yediğimiz öğünleri paylaşırız fikir olması açısından. ( Ben çok yoruldum her ay negatif görmekten bunları yaparken gebeliği aklımdan çıkaracağım afedersiniz 10 aydır eşimle işçi gibi ilişkiye giriyoruz ilişkiye gir ayakları havaya dik bekle kalkma 🤦🏻 psikolojim alt üst oldu)
Hepsini üşenmeden okuyup cevap verenden Allah razı olsun Rabbim ne muradınız varsa versin 🤲🏻🌸
Okurken korkunu ve tedirginliğini hissettim. Bizim de 2 yılın sonunda hamilelik gerçekleşti. Beklemek nedir çok iyi bilirim 🥹 bir şekilde bir doktor vesile oluyor tabii sürece ama maddi manevi en hazır olduğumuz zaman geldi yavrumuz. Her şey vaktini bekliyor gerçekten, senin kadar tatlı ve zarif bir ruh mutlaka anne olacaktır hayırlısıyla 💕 sen elinden geleni yap, emekleriniz boşa gitmesin inşallah 😍

Okurken korkunu ve tedirginliğini hissettim. Bizim de 2 yılın sonunda hamilelik gerçekleşti. Beklemek nedir çok iyi bilirim 🥹 bir şekilde bir doktor vesile oluyor tabii sürece ama maddi manevi en hazır olduğumuz zaman geldi yavrumuz. Her şey vaktini bekliyor gerçekten, senin kadar tatlı ve zarif bir ruh mutlaka anne olacaktır hayırlısıyla 💕 sen elinden geleni yap, emekleriniz boşa gitmesin inşallah 😍
Maşallah Allahım esirgesin💕 duaların güzel sözlerin için teşekkür ederim inşallah nasip eder rabbim 🤲🏻🌸 tek isteğimiz o, yuvamızı şenlendiren bir yavrumuz olsun eşimle birbirimizi okadar çok seviyoruzki gerçekten öyle böyle bir sevgi değil 1 saat önce kanlı bıçaklı birbirimizi öldürecek olsak 1 saat sonra ölesiye öpüşür koklaşırız asla ayrılamıyoruz çok ayrılalım bitsin dedik yarım saat sonra sarmaş dolaş olduk o yüzden bi yavrumuz olsada toparlasak iyice kendimizi

Ben bugün çok ciddi karar verdim ve eşimede söyledim evlendik evleneli hep çocuk için çabalıyoruz hiç kendimiz olduğumuz için birbirimizi sevdiğimiz için birşey yapmadık bu ay hepsini unutup çekilicem bi kenara bu ay bizim ayımız hepsini kafamızdan atıp rahat bir ay geçireceğiz sanki ilk evlendiğimiz aymış gibi yiyip içip oturup kalkıp sevişip eğleneceğiz açık ve net yeter ben evlendiğim günden beri bunun stresi altında yaşıyorum 🤦🏻keza eşimde öyle bu ay saldık çayıra mevlam kayıra diğer ay denemelere başlicaz sadece bu ay içinde o hayıt macununu kullanıcam vurulmam gereken b12 iğnem var günlük onu vurulacam d vitaminimi kullanmaya özen göstericem bol kuru yemiş + avakado ve havuç tüketmeye çalışacağım diğer aya hazırlık olsun diye
Yaa yerim senii. Çok çok sevindim. Sadece bu ay değil her ay böyle olun. Çocuğunuz olduğunda da aile olmaya hevesiniz olsun. Boşver çocuk mevzusunu düşünme hiç. Allah nasip ederse zaten olur. Siz kafaniza göre takılın tadını çıkarın çocuksuzlugunnn

Yaa yerim senii. Çok çok sevindim. Sadece bu ay değil her ay böyle olun. Çocuğunuz olduğunda da aile olmaya hevesiniz olsun. Boşver çocuk mevzusunu düşünme hiç. Allah nasip ederse zaten olur. Siz kafaniza göre takılın tadını çıkarın çocuksuzlugunnn
Bakalım inşallah öyle yapacağız başarabirsek 🤦🏻

X