Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bacım hoşgeldin.. başaracağız inshallah canım.. Allah'ın izniyle önce maneviyat ve yaşam tarzımız ile başaracağız.. ilk sayfada yazdım oraya .. bu yolda ışık onlar..
Hosbuldum bacım .evet maneviyat cok onemli kesinlikle. Allahımnasip etsin tum isteyenlere. Benim bir sorunum görünmedi bütün tahlilleriyapti doktorlar .hgs hariç. Bu ay esim biraz rahatsiz ilac kullanmaya basladi.ilacta afedersiniz spermi dışarıya cikmasini engelliyor yan etki olarak. Allahim en iyisini bilir ne deyim.

Canım.hshde çekildi oda çok önemli herseyini goruyolar tıkanıklık yapışıklık varsa aciliyomus ben bu ay cekildim
Canım benim tahliller tamam da.esimin sperm testi vermesi lazim.esimin bobregi agriyordu ilac vermis doktor. O ilacta spermi disariya cikarmiyor damla dahi.bugun birakti ilaci ama ne zmn normale döner bilmiyorum.bir entetesan durum oldu .

Ben oyle yaptim. Infertelite bolumune gittim. Tum kontroller yapildi.sperm testi verseydik hgs de çekilecekti.
Bende aynı şekilde gittim tüm kontrolleri yaptırdım eşimle birlikte. En azından varsa bir şey zaman kaybetmeden tedavisi olsun bizim de içimiz rahatsın diye. Şükür ki her şey temiz çıktı dilerim hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucağınıza aliriz ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…