Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kozalak macunu nedir ben de onu ilk kez duyuyorum, kronik öksürüğe de iyi geliyor mu acaba? Kullanımı falan nasıl?
bende yeni tanıştım kozalağı çok uzun kaynatıp yaptıkları birşeymiş kronik öksürük için birşey diyemem denemedik
ama eşim üflemeli müzik aleti çalıyor çok fazla öksürük yapıyor onda birde hastalık zamanı oluşan öksürükte denedik hemen kesiyor eğer çocuk için düşünüyorsanız kozalak şurubu yada pekmezini öneririm onlarda kesiyor çocuk için de daha uygun

H

Hacettepede çekildim.cok az ağrım oldu canım anestesiz cekildimm. Şükür temizse çıktı. Eşim sperm testi de verdi şükür oda iyi çıktı. Doktora bı sorsaydiniz canım eşin icin
Ben ankara sehir hastanesine gittim. Ilaci bugun birakacak. Bakalim yan tesiri gecince gidip yaptirabiliriz. Soylememis urolojibdoktoruna boyle aşamadan gectigimizi.

Ben hsg öncesinde majezik içtim doktor demişti.
bana doktorum birşey demedi ilaç ile ilgili pazartesi bende özelde anestezisiz çekilcem burda acımadı diyenlere güvenerek
zaten acı eşiğimde yüksektir. öncesinde bende içeyim ağrı kesici o zaman

bana doktorum birşey demedi ilaç ile ilgili pazartesi bende özelde anestezisiz çekilcem burda acımadı diyenlere güvenerek
zaten acı eşiğimde yüksektir. öncesinde bende içeyim ağrı kesici o zaman
Canım gerçekten çok acımadı benimm. İlk muayene aletini sokarken acıyo bide ilaç verince yanma oluyo ama öyle dayanilmayacak kadar degillldi.yarim saat önce majezik için dediler Hacettepe çekilen tüm hastalara diyolardi

Hosbuldum bacım 😇 .evet maneviyat cok onemli kesinlikle. Allahımnasip etsin tum isteyenlere. Benim bir sorunum görünmedi bütün tahlilleriyapti doktorlar .hgs hariç. Bu ay esim biraz rahatsiz ilac kullanmaya basladi.ilacta afedersiniz spermi dışarıya cikmasini engelliyor yan etki olarak. Allahim en iyisini bilir ne deyim.
Olsun canım siz yine deneyin olur mu olur.. olmadı Şubat ayı.. Rabbim sağlık versin yeterki😉

Canım gerçekten çok acımadı benimm. İlk muayene aletini sokarken acıyo bide ilaç verince yanma oluyo ama öyle dayanilmayacak kadar degillldi.yarim saat önce majezik için dediler Hacettepe çekilen tüm hastalara diyolardi
bende içerim o zaman sonucun nasıl çıktı

ben de anne olmak istiyorumm :oops: rabbim isteyen herkese hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin inşallah :anneadayı:
Hoşgeldin bacım.. 🥰 Rabbim İnshaAllah en kısa zamanda nasib eder bizlerle de paylaşırsın burdaa 😍🤲🏻😊

Nasıl bir hazırlık düşünüyorsun? Yada bu ay beklemede misin batı?

Kızlar Meryem süresini okuyun günde bir kere. Ben de uğraştım,bu yollardan geçtim. Çok şükür Allahım nasip etti. Allah tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepinize.
Amin bacım..Allah razı olsun..elbette samimi bir şekilde isteyince Rabbim esirgemez 🥰 Başka neler yaptın gebeli için belki bir örnek almak isteyen olur..

Bende aynı şekilde gittim tüm kontrolleri yaptırdım eşimle birlikte. En azından varsa bir şey zaman kaybetmeden tedavisi olsun bizim de içimiz rahatsın diye. Şükür ki her şey temiz çıktı 😊 dilerim hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucağınıza aliriz ❤
Amin canimmm. En kısa zamanda burdaki herkes gebe kalsın.. Daha öncede yazmıştım bize katılıp buraya yazanlar olursa gebeyim diye mutlaka adını 1. Sayfaya etiketlemek isterim gelen olunca görsun ve motivasyon olsun ..ben belki ulaşıp danışmak isterler 😊

Amin canimmm. En kısa zamanda burdaki herkes gebe kalsın.. Daha öncede yazmıştım bize katılıp buraya yazanlar olursa gebeyim diye mutlaka adını 1. Sayfaya etiketlemek isterim gelen olunca görsun ve motivasyon olsun ..ben belki ulaşıp danışmak isterler 😊
Canım gebe olalım tüm.forumlara yazarız zatennnn 😀😀

Hoşgeldin bacım.. 🥰 Rabbim İnshaAllah en kısa zamanda nasib eder bizlerle de paylaşırsın burdaa 😍🤲🏻😊

Nasıl bir hazırlık düşünüyorsun? Yada bu ay beklemede misin batı?
hoş buldumm 🥰

ben 6 aylık evliyim. 2 aydır denemelere başladık. valla evlendikten sonra adet döngüm değiştiği için anlayamıyorum. normalde uygulamaya göre 5 gün geciktim ama bekliyorum. 1 haftadan fazladır kasık ağrıları gelip gidiyo. olcakmışım gibi hissediyorum ama olmadım henüz bakalım hayırlısı diyorum 🥰

hoş buldumm 🥰

ben 6 aylık evliyim. 2 aydır denemelere başladık. valla evlendikten sonra adet döngüm değiştiği için anlayamıyorum. normalde uygulamaya göre 5 gün geciktim ama bekliyorum. 1 haftadan fazladır kasık ağrıları gelip gidiyo. olcakmışım gibi hissediyorum ama olmadım henüz bakalım hayırlısı diyorum 🥰
Canım dongun karışksa ovulasyon kullan senin için daha sağlıklı olur

Merhaba ben de 2,5 yıllık evliyim. 3 aydır çocuk sahibi olmak için çalışıyoruz. Korunmayı bırakalı 6-7 ay oldu ama ilk 3-4 ay sık ve düzenli değildi denemelerimiz.
Bende sadece düzenli egzersiz sorunu var. Yine günlül 3-4 bin adım atıyorum hareketli bir işim var ama egzersiz yapmaya mecalim kalmıyor.
Hormon kan testi vs sorun çıkmadı.
Sanırım biraz stres altındayım.

Merhaba kızlar, uzun süredir burdayım ama ilk defa yazıyorum. Ben 30 eşim 33 yaşında. 1.5 senedir bebek için çabalıyoruz. HSG sonucuma göre tüplerim açık. fakat endometriozis başlangıcı varmış. yumurtalıklarım arkadan rahime yapışıkmış. doktorum gebeliğe engel teşgil etmediğini söylüyor. ameliyat tavsiye etmiyor hastalık kendini yenilediği için. Gebeliğe yardımcı tedaviler oluyorum 2 kere klomen + çatlatma iğnesi, 1 kere femera + çatlatma iğnesi kullandım sadece sağ tarafım yumurtluyor solda tık yok, bu dönemde sol tüpümde sıvı birikimi oldu ve sonuçlar hep hayal kırıklığı. En son geçtiğimiz ay Gonalf iğne + çatlatma iğnesi ile aşılama oldum. Çok ümitliydim fakat sonuç yine negatif. Üstelik bu seferde fazla östrajenden nur topu gibi 1 tane kistim oluşmuş 5,4cm. Doktorum 1 ay tedaviye ara verip Desolett doğum kontrol hapı verdi. İlaçla birlikte soğan kürü yapmayı düşünüyorum ama kararsızım. Kaş yaparken göz çıkarmak istemem. Kist tedavisi sonrası beni tüp bebeğe yönlendiriyor ben ise 1 kez daha aşılama yaptırmak istiyorum. Sanırım. kafam karmakarışık psikolojim çok bozuk ne yapacağım bilemiyorum. Allahım inşallah benimle birlikte bekleyen sabreden, gönülden isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin hepimiz anneliği yaşayalım istiyorum. :dua:

X