Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnn canımmm Allah razı olsun

İnshaAllah sağ salim bebişine kavuşursun

Belirti evet herkeste olmayabilir benim yakın bir arkadaşımda da belirti yoktu iki gebeliktede
Aminnn sizden de Allah razı olsun. İnşallah kucağıma alabilirim. Rabb'im hasret çeken herkese nasip etsin.. ya ne bilim genel illa bı belirti oluyor diye biliyordum. Demekki olmuyormuş yeni yeni belirti hissediyorum bn anlicam şekilde oda az tabi inşallah çok rahatsız olucam şekilde artmaz.

İnshaAllah canım herşey güzel geçer

Görünmüyor canım testlerin resim yok çıkmadı..

Ben de clomid yani klomen diye bir ilaç aldım bejimde ağrım oldu son güne doğru filan sende ne zaman oldu ağrı?
Yurt disindamisin clomid ilk defa duydum bende yurt disindaymda .. canim yükliym beceremedm i gün galiba hala agrim var bu arada özellikle sol yumurtalikda batma ve agri oturp kalkarken egilirken uzanirkende baski hissi var bisi var sanki tarif edemiyorum ilk bi kac gün doluluk hissi vardi

Eklentiler

• 20220410_230638.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 47
Canım 10 Nisan'da sanırım pik olmuş İnshaAllah değerlendirmişsindir canım diğer taraftan da yazarsan daha çok kişi görür yazdıklarıni canım Mayıs topiğimize gel..

Bu arada sanırım almanyadasin testlerden anladım bende Almanya doğma büyüme ama şuan Fas dayım canım

Ya öylemi anladim canim evet ayin 10 degerlendirdim ama umutsuzum 2 kez hamilelik testi yaptim.negatif cikti bide klomenden 2 gün sonra basladi benim agrilarim yanls saymadiysam klomenden 13.cü gün bugun hala debam ediyo agrilarim bu arada mayis topigimze gel demissin ben fazla anlamiyorum.bu siteyi ya beceremiyom pek eklersen belki etiket filan anca anlarim

Kızlar merhabalar benim başıma bişey geldi bir abla gebe kalamadığım için beni kontrol etti ve benim göbeğim yukardaymış kiminin de aşağıda olması buda hamileliğe engel olabiliyormuş böyle bişey başına gelen duyan bilen var mı acaba

Hayırlı olsun hepimize de inş anne oluruz hepimiz burda bekleyenler

Sanki duydum böyle birşey ama , sen yinede herkesin dediğine bakma mutlaka doktora görün ona danış

Kizlar bu yeni ayda tirt.. beni yazmissiniz ama belli olmaz tabiki eşim bu ay 2 tane böbrek ameliyati gecircek dualarinizi istiyorum bu yüzden galiba olmucekk bu ayda.. sanirim kafami toplamam gerek cok üstüne düstüm zaten pko var

Rabbim yardımcınız olsun çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…