Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
9 nisandi en son adet tarih baslangicim 1 aydir bebek dusunuyoruz 17 mayis gibide tahminen adet başlangıç tahminim ama umarim olmam

selaaaaaaaam kizlar nasisinizzzzz bayadir giremedim merak ettim hepinizi dogum filan oldu mu kizlar ya cok heycan li :halay::halay: bende henuzz bir sey yok tatildeydim esim zaten yoktu yanimda yeni geldim bu ay tekrar baslicam denemelere ...

siz anlatin bakemm

Dilos6342 Dilos6342
maviss_34 maviss_34
OKYANUS302 OKYANUS302
Papatyamelo Papatyamelo

Bir basak arkadasimi etikeyleyemedim nedense

selaaaaaaaam kizlar nasisinizzzzz bayadir giremedim merak ettim hepinizi dogum filan oldu mu kizlar ya cok heycan li :halay::halay: bende henuzz bir sey yok tatildeydim esim zaten yoktu yanimda yeni geldim bu ay tekrar baslicam denemelere ...

siz anlatin bakemm

Dilos6342 Dilos6342
maviss_34 maviss_34
OKYANUS302 OKYANUS302
Papatyamelo Papatyamelo

Doğuma daha var canım 33+5 oldum 🥰 iyiyiz çok şükür 🙏 sen nasılsın

siz anlatin bakemm

Dilos6342 Dilos6342
maviss_34 maviss_34
OKYANUS302 OKYANUS302
Papatyamelo Papatyamelo

Selamm canisi nerelerdesinn😍
Birbasak Birbasak
Benim doğum pazartesi Allahın izniyle, sen neler yaptın nasıl gidiyor 🥰

siz anlatin bakemm

Dilos6342 Dilos6342
maviss_34 maviss_34
OKYANUS302 OKYANUS302
Papatyamelo Papatyamelo

Sen nerdesiin ne zamandır? 😍 Nasılsın minnoşumm, yolunda mı her şey? 🤩

Ben de hala şafak sayıyorum, 21 gün kaldı.🙏🏻🥲

siz anlatin bakemm

Dilos6342 Dilos6342
maviss_34 maviss_34
OKYANUS302 OKYANUS302
Papatyamelo Papatyamelo

Yok canım daha doğum olmadı 31+2 haftalığız hayırlısıyla az kaldı diyelim 😍🥰

siz anlatin bakemm

Dilos6342 Dilos6342
maviss_34 maviss_34
OKYANUS302 OKYANUS302
Papatyamelo Papatyamelo

Yaaa minnosunmmmm iyiyim çok şükür sen nasılsın bu grupta açılışı ben yapıyorum yarın doğuma gidiyorum ilkinden dolayı sezeryan olacağım dualarım seninle olacak 😍❤️

Aminnn okyanusumm inşallah 😍 bu saatlerde yatisim yapilmis bekliyor olacağım
Zaman ne hızlı dün gibi kaldığını hatırlıyorum bebişler büyüdü de dogum bekliyoruz rabbim sağ salim kavustursun hepimizi insallah agrısız sızısız diycem ama olcak artık ama kolayından atlatmak nasip olsun diyeyim

Yaaa minnosunmmmm iyiyim çok şükür sen nasılsın bu grupta açılışı ben yapıyorum yarın doğuma gidiyorum ilkinden dolayı sezeryan olacağım dualarım seninle olacak 😍❤️
aaaaaa yetistimm desene kizzzz hadi bakalimm hayirlisi Allah yardimcin olsun canim ben_im de duqm seninnle inshallah hersey cok kolay ve guzel olur haberini dort gozle bekliyorumm kuzucummmm :KK19: :KK19: :KK19: :KK60: :KK60: :KK60:

Doğuma daha var canım 33+5 oldum 🥰 iyiyiz çok şükür 🙏 sen nasılsın
ayyy canimmm daha varmis inshallah o gunleri de gorucezzz :emir_bebek: :KK36:
Selamm canisi nerelerdesinn😍
Birbasak Birbasak
Benim doğum pazartesi Allahın izniyle, sen neler yaptın nasıl gidiyor 🥰
uyyy kuzummmm ya nasil aklimdasiniz hepiniz; gelemedim diye unutmadim asla sizleri bebisleri hep merak ettim vallaha sorun ol,az insallah diye cok sukur bu zamana kadar geldiniz Allahin izni ile :KK36:

ben de dedigim gibi bu ay baslicam denemelere tekrar en son iki ay once ilac ile kaliteli yumurtlama yakalamaya calismistik ikincide olduda biz vakit veremedik yaz telasindan bir de ben tatile cikacagim icin umursamadim acikcasi .. sadece ilaclar iyi gelmiyor sisiriyor beni dokunuyor bana bu yuzden diyet spor filan yaparak kendim kaliteli yumurta elde etmeye calisacam canimm hayirlisi bakalim
Sen nerdesiin ne zamandır? 😍 Nasılsın minnoşumm, yolunda mı her şey? 🤩

Ben de hala şafak sayıyorum, 21 gün kaldı.🙏🏻🥲
ayy cani, iyi oldu mesajimi gordugun cok denedim ama bir turlu etiketleyemedim seni kizzz napim bende tatil yaptim turkiyedeydim ailemle simdi dondum esimin yanina ... insallah sen de sag salim alirsin yavrunu kucagina amiiin
Yok canım daha doğum olmadı 31+2 haftalığız hayırlısıyla az kaldı diyelim 😍🥰
ahh canim insallah saglikla gelsin

ayyy canimmm daha varmis inshallah o gunleri de gorucezzz :emir_bebek: :KK36:

uyyy kuzummmm ya nasil aklimdasiniz hepiniz; gelemedim diye unutmadim asla sizleri bebisleri hep merak ettim vallaha sorun ol,az insallah diye cok sukur bu zamana kadar geldiniz Allahin izni ile :KK36:

ben de dedigim gibi bu ay baslicam denemelere tekrar en son iki ay once ilac ile kaliteli yumurtlama yakalamaya calismistik ikincide olduda biz vakit veremedik yaz telasindan bir de ben tatile cikacagim icin umursamadim acikcasi .. sadece ilaclar iyi gelmiyor sisiriyor beni dokunuyor bana bu yuzden diyet spor filan yaparak kendim kaliteli yumurta elde etmeye calisacam canimm hayirlisi bakalim

ayy cani, iyi oldu mesajimi gordugun cok denedim ama bir turlu etiketleyemedim seni kizzz napim bende tatil yaptim turkiyedeydim ailemle simdi dondum esimin yanina ... insallah sen de sag salim alirsin yavrunu kucagina amiiin

ahh canim insallah saglikla gelsin
Bazen ara vermek daha iyi oluyor canım deneyenlerden biri olarak. Üst üste sürekli insanı çok yıpratıyor. Hakkında en hayırlısı olsun inşallah ailenle vakit geçirmekte çok iyi gelmiştir 🙏🏻
Evet cok az kaldı canım stres basiyor beni de 🙈

Bazen ara vermek daha iyi oluyor canım deneyenlerden biri olarak. Üst üste sürekli insanı çok yıpratıyor. Hakkında en hayırlısı olsun inşallah ailenle vakit geçirmekte çok iyi gelmiştir 🙏🏻
Evet cok az kaldı canım stres basiyor beni de 🙈
evet kuzumm gercekten iyi geldi cok sukur bakalim neler olacak :KK53:

stres olma inshallah guzel gecicek senin nasil dogum seninki de mi sezeryan oolacak

Amin minnoşum inşallah.🤲🏻🥲

Güzelce dinlenmişsindiir tatil iyi gelmiştir, sırada bebek var.😍🙏🏻
İyice şartladım kendimi doğum heyecanıyla dua etmeyi unutmamak için, inşallah tez vakitte sana da nasip olsun bebeğim.🤲🏻❤️

Amin minnoşum inşallah.🤲🏻🥲

Güzelce dinlenmişsindiir tatil iyi gelmiştir, sırada bebek var.😍🙏🏻
İyice şartladım kendimi doğum heyecanıyla dua etmeyi unutmamak için, inşallah tez vakitte sana da nasip olsun bebeğim.🤲🏻❤️
yerimmm seniii adanali bebitommmmm :KK68: Allah razi olsun canim beee hakikatli kizlarsiniz vallaha helal olsun size:KK19: Bende isizin icin dua ediyorum ve edicem kolaylikla atlatmaniz icin

X