Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımın içi 😘 ismin değişmiş ama bir müminemiydi diğer ismin?daha önce konuştuğum kişimisin die soruyorum 🙈🙈 ayrıca hatırlayıp etiketlediğin için çook sevindim kız Allah da seni böyle bi anda şaşırtıp sevindirsin inşallah 🤲🏻 Durumlar aynı canım ben ileri nede geri giden birsey yok😵‍💫 doktora flanda gitmiyorum çünkü umudum hiç kalmadı. artk ilişkiye girerken bile bebek olsun die amuda kalkmalar acaba tuttumularım bile gitti🥲 bide eşim tayinciydi ya 3 ayımız flan kaldı galiba o yüzden de unuttuk tayini bekliyoruz 😵‍💫
Evet canımmm benim bir mümine 🥰🥰

Tabiki ben bu sayfaya yazdığını unutmadimki.. gel yaz arada konuşalım canım uzak durma...

Hakkında hayırlısı olsun kuzum... Rabbim doğru zamanda nasib edecektir.. İnshaAllah yakında 😍😍😍

Evet canımmm benim bir mümine 🥰🥰

Tabiki ben bu sayfaya yazdığını unutmadimki.. gel yaz arada konuşalım canım uzak durma...

Hakkında hayırlısı olsun kuzum... Rabbim doğru zamanda nasib edecektir.. İnshaAllah yakında 😍😍😍
İnşallah canım benim sende durumlar nedir neler yapıyosun 😘 kız demiştim ya yanımdaki bütün arkadaşlarım hamile die 4 ü birden 😅 üstelik 3 ü yle aynı binadayız bugün cinsiyetleri öğrendiler üçüde kız 😅 ay bide bana hava atıyorlardı üçüde erkek bekliyordu hissediyordu bende kız seviyorum die kızı sana bıraktık bence bizimkiler erkek diyorlardı 😅 kız bugün çok güldüm.

Herkese hayırlı olsun bu başlık. İnşallah bende en kısa zamanda anne olurum da çocuklarım ile ilgilenir saçma sapan şeyler yüzünden kocam ile tartışmam. Bu gidişle zor da . Allah sabırlar verir inşallah

M Mecruh52 @Elagozluprenses @hope2022
@Melekkmelek @Elizabeth1 @Emine1990

Kızlar sizler de hamişmissiniz öncelikle hepinizi teker teker Tebrik ederimmmm Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasib etsin isnhaAllah 🥰🥰🥰:KK36::KK36::KK36::KK36: sizi bu sayfamdaki gebeler listesine ekliyorum..

zamanınız olursa ufak bir nasıl gebe kaldığınızı ve Belirtilerinizi yazarsanız belki birileri için umut olur kızlar çok teşekkür ediyorum 😘😘😘
Selâm aleyküm öncelikle güzel duanız için çok teşekkür ederim amin inşallah..Ben rahim filminden sonra 3.ayda gebe kaldım elhamdülillah . inşallah umut olurum bnde bana umut olanlar gibi. Belirtiye gelecek olursak açıkçası hiç belirti olmadı desem yalan söylemiş olmam sanıyorum. Hatta o yüzden yine olmicak diye üzülüyordum. Hamdolsun demekki belirti olmadan da oluyormuş bn istisnamiyim bilmiyorum ama. Yani illa bı belirti aramasinlar nasip işte. Bn sürekli her ay ufacık şeylere dahi dikkat eder bu belirti mi acaba diye sürekli netten bakardım bı ümit işte...buda beni yorardi ... Rabb'im umutla bekleyen evlat hasreti çeken tüm kardeşlerime hayırlısı ile hayırlı evlatlar nasip etsin şu Ramazan da yüzlerini güldürsün çok isterim 🌺. #BİZİBİZANLARIZ🌼

Kizlar gelisme varmi ne durumdasiniz ben klomen almistm öyle kasiklarm agridiki ilk defa yasadim böyle bakin testlerime ovulasyon testi yorumlayin bakiyim :)

Merhaba kizlaaarr.. Kendimle birlikte yeni sayfa acmak isteyen herkese Mayıs ayı topiğini açmış bulunuyorum.. Buradaki sayfama yazan herkesi etiketledim.. Mayıs ayına umut bağlayan herkesi beklerimmmmm 🌺🤗🥰

@merlince
S S_h_a
@sonsuzaskk
Ginnys Ginnys
@tucimo
@Garipserce
orjinal19 orjinal19
@madamseker
@Mavi askkk
@mochuisle
@Leile
@Dua4614
@nedesemkipek
@Esmuad
@ozo1907
@melonichka
@marshmelov
@Mutlu_sonn
@selcanevrenn20
@HurremSultaan
Feslegeen Feslegeen
A Abcdewww
@Sevgicik
@bigbobblelove
@Bayan01
@B O Z A
@Pembe fok
@MathiIda
@Narenciyecicegim
@Eddaak
@merve_tm
@A R Y A
@MayaOn
@Heno
@newlywed
@alexeyevna
@Pandolfini
@Dilk
@Mavili Mavili Mor Cicek
@Hayatlarrr
Mehrii34 Mehrii34
@- R h e a -
@yaren3419
@Hamarathatun
@Chyperus
@Lilyum_lilu
@sadiue
Ben yoktum ki nisanda bebek denemeyebilitiz benim durumlar karışık ben yeniden adet oldum kısa bir süre sonra belki yumurtlamaya da bilirim. Dediğim gibi karışık o nedenle mayısa yaz benide rahim incelmem ilaca o kadar nar suyuna rağmen devam esiyor umarım herşey çözülür Ağustos ta Tr de iyi bir doktor bulup görüneceğim ozaman kadar olmazsa çünkü burada hormon tahlili bile yapmıyorlar ne yazıkkı işler zor.bakalım tevekkül ettim tabiki kısmette ne varsa diyip beklemek lazım nisan ayını bitirmedik ama yumurtlama olmazsa ki halen olamadı regli olmaktan..mayısa kayarız herkese bol bol şans dilerim

Hoşbulduk canım, halk dilinde çikolata kisti derler. Senelerdir bu hastalığı çekiyorum evlenmeden önce öğrendim çocuğumun zor olucağını 😔 hiç inanmak istemedim ama 1 senedir evliyim olmadı. Çok zor bir hastalık ağrısı sızısı, cocuga engel oluşu hiç bitmiyor 😔 allah düşmanıma vermesin
umarım hayırlı haberlere kavuşursunuz,, kaç cm kistiniz ne zamandır ve ve adet dışında da sancı veriyor mu acaba

Kizlar gelisme varmi ne durumdasiniz ben klomen almistm öyle kasiklarm agridiki ilk defa yasadim böyle bakin testlerime ovulasyon testi yorumlayin bakiyim :)
Görünmüyor canım testlerin resim yok çıkmadı..

Ben de clomid yani klomen diye bir ilaç aldım bejimde ağrım oldu son güne doğru filan sende ne zaman oldu ağrı?

Selâm aleyküm öncelikle güzel duanız için çok teşekkür ederim amin inşallah..Ben rahim filminden sonra 3.ayda gebe kaldım elhamdülillah . inşallah umut olurum bnde bana umut olanlar gibi. Belirtiye gelecek olursak açıkçası hiç belirti olmadı desem yalan söylemiş olmam sanıyorum. Hatta o yüzden yine olmicak diye üzülüyordum. Hamdolsun demekki belirti olmadan da oluyormuş bn istisnamiyim bilmiyorum ama. Yani illa bı belirti aramasinlar nasip işte. Bn sürekli her ay ufacık şeylere dahi dikkat eder bu belirti mi acaba diye sürekli netten bakardım bı ümit işte...buda beni yorardi ... Rabb'im umutla bekleyen evlat hasreti çeken tüm kardeşlerime hayırlısı ile hayırlı evlatlar nasip etsin şu Ramazan da yüzlerini güldürsün çok isterim 🌺. #BİZİBİZANLARIZ🌼
Aminnn canımmm Allah razı olsun 🤲🏻🤲🏻🥰

İnshaAllah sağ salim bebişine kavuşursun 🤲🏻☺️

Belirti evet herkeste olmayabilir benim yakın bir arkadaşımda da belirti yoktu iki gebeliktede

Ben yoktum ki nisanda bebek denemeyebilitiz benim durumlar karışık ben yeniden adet oldum kısa bir süre sonra belki yumurtlamaya da bilirim. Dediğim gibi karışık o nedenle mayısa yaz benide rahim incelmem ilaca o kadar nar suyuna rağmen devam esiyor umarım herşey çözülür Ağustos ta Tr de iyi bir doktor bulup görüneceğim ozaman kadar olmazsa çünkü burada hormon tahlili bile yapmıyorlar ne yazıkkı işler zor.bakalım tevekkül ettim tabiki kısmette ne varsa diyip beklemek lazım nisan ayını bitirmedik ama yumurtlama olmazsa ki halen olamadı regli olmaktan..mayısa kayarız herkese bol bol şans dilerim
Hakkında hayırlısı canım benim biliyorum çok yakın İnshaAllah seninde güzel haberini alica İnshaAllah bende ilaç aldım adet iken yumurta büyümesi için yeni bitt salı günü ilk kontrolüm var İnshaAllah bakalım kuzu ne çıkacak

Tamam canım ben seni eklerim son adet tarihin ne idi canım? Şimdi bat bilmiyorsun değil mi ?

Tabiki canimmm çok sevinirim ekle lütfen😍
Ben Aralık ayında bir kimyasal gebelik geçirdim ondan sonra aradaki iki ay yapmadm ve Mart ayında tekrar yapmaya karar verdk çok şükür tuttu ve sağlıklı ilerliyo şuan gebeliğim. Adete bır hafta kala göğüs ağrılarım başladı ki ben zaten burdan anladım. Kasık ağrıları sık idrara çıkma beyaz akıntı sürekli bir uyku hali falanda vardı. Klasik belirtiler aslında yani adet olacagimda da olurdu ama ben vücudumu iyi tanıdığım için göğüs hassasiyetimden anladm açıkçası. İnşallah isteyen herkes en kısa zamanda sevindirici haberlerini alırlar. Bir anne adayı olarak herkesin bu güzel duyguyu tatmasını çok isterim😍
Ahh canım ne güzel inshallah sağ salim alirisin bebeğini kucağına 🤗🤗 tşk ederim cevab verdiğin için😘

Y
Canım Rabbim sana ve bu topikte ki herkese hayırlı sağlıklı bir şekilde gebelik nasip etsin 🙏🏻 Bende pco var 15 aydır deniyordum son 5 aydırda doktor kontrolündeydim. 2. Klomen ve çatlatma iğnesi tedavimde hamile kaldım. Hamile kaldıgımda eşimde bende her sabah ve aksam arı sütü bal polen karısımı içtik birer kaşık. Biz aktardan aynı kavonozda karısık şekilde aldık. Onun haricin de doktor bana scilort diye bir takviye yazdı eşimede proxeed diye de bir takviye. Eşimin sperm problemi olmadıgı için ben iğneden önceki, iğne vuruldugum gün, 36 saat sonrası ve ertesi gün ondan sonrada 2 günde bir 1 hafta daha ilişkimiz devam etti. Benim adet belirtilerimin arasın gögüs ucu sızlaması yoktu ilk defa gögüs ucumda fakrlı bir sızlama oldu birde gece sık idrara cıkmaya basladım iğnenin 14. Günü teste pozitif gördüm. Bence belirtiye cok takılmayın derim nasip olursa bu hafta 3. ayım bitiyor ve benim akıntım vs daha yeni baslıyor mide bulantısıdır kusmadır yaşamadım ben. Her kadın farklı geçiriyor bu süreci. Aylardır deniyordum her ay ayrı bir hüsrandı bence o yüzden birbirimizi cok iyi anlıyoruz hamile kaldıgımı duydugumdan beri her duama ekliyorum Rabbim kimseyi evlatla sınamasın. İsteyen herkese hayırla sağlıkla evlat nasip etsin. Bunun imtihanı çok farklıymış yaşamadan anlayamıyor insan. Rabbim tez vakitte güzel haberler almanızı nasip etsin 🙏🏻🙏🏻♥️

Şunuda ekleyeyim stres yapmayın kızlar. Millet derdi de ben inanmazdım ne alakası var diye. Ben hamile kalmasaydım bir sonra ki ay aşılama yapacaktık doktorumla o şekilde konuştum. İlk hap ve iğne de tam 4 ad yumurta olustu ve hiç biri tufmadı. 2. Tek yumurta vardı sadece hatta diyordum 4 yumurtadan biri olmadı bir taneden mi olacak. Birde sonraki ay aşılama varya onun rahatlıgına girmiştim hatta bu karışımları onun için içiyordum aşılama zamanı sağlıklı yumurtam olsun diye 😅 ilişki olayına hep ben karar veriyordum hani bu yumurtlama zamanı internetten okudugum yada doktorun söylediği şekilde ben artık olmuyor aşılamayla olacak demekki diye eşime uydum ilişki konusunda bana dedi 15 aydır sen ve doktor yönlendiriyor bu sefer benim istediğim günler olsun diye. sonucunda da nasip oldu. Bilşyorum zor ama kafadan atmakta faydasıda çok. Bilmiyorum vesile olan stressiz olmamız mı, takviyeler mi, iğnemi ama vakit geldiyse önünde hiç bir şey duramaz bence. İnsallah bu ay hepinizin vakti saati gelmiştir 🙏🏻
Canımmm Rabbim inshalAllah sağ salim kavuşturur seni bebişinle 🥰🤲🏻🌺

Allah razı olsun uzun uzun yazmışsın ellerine yüreğine sağlık..

Evet stress kesinlikle etkiliyor kafa rahat olmalı bence de İnshaAllah bakalım Mayıs ne getirecek🥰🥰

X