Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten geldi gelecek gibi tüm ümidim belirtiler birbirine benziyormus ya o
Evet orası öyle gercekten benziyor ya.. ben adet sancısı çekmem normalde ama gebelikte oluyor bende.. şimdi adetim var sadece dün olcagai için ağrıdi sanırım oda yeni icat oldu.

Cokk teşekürler canimm. Sukirler olsunki 1.5sene sonra hamile kalabilidimm. Hamile kaldığım ay özellikle bişey yapmadım önceden avakado ceviz ne bulursam yiyodum yok yumurtlama geldi gitti kaçtı uğraşıp duruyodum biliyosun sadece artık olmucak diye dusunuyodum o ay çok gezdim çok dolaştım düşünmedim. Belirtilerimi enfeksiyona yorup doktora bile gittim okadar beklemiyordum. Doktorun kistim olduğunu çocuğa engel olduğunu hatta doğum kontrol ilacı verecekti ben istemedim..meğerse hamileymisimm. Cokk şükür canimm.

Tabiki canimmm çok sevinirim ekle lütfen
Ben Aralık ayında bir kimyasal gebelik geçirdim ondan sonra aradaki iki ay yapmadm ve Mart ayında tekrar yapmaya karar verdk çok şükür tuttu ve sağlıklı ilerliyo şuan gebeliğim. Adete bır hafta kala göğüs ağrılarım başladı ki ben zaten burdan anladım. Kasık ağrıları sık idrara çıkma beyaz akıntı sürekli bir uyku hali falanda vardı. Klasik belirtiler aslında yani adet olacagimda da olurdu ama ben vücudumu iyi tanıdığım için göğüs hassasiyetimden anladm açıkçası. İnşallah isteyen herkes en kısa zamanda sevindirici haberlerini alırlar. Bir anne adayı olarak herkesin bu güzel duyguyu tatmasını çok isterim

Kizlar meryem duasi bilen bana okuyabilirmi birilerinin duasinda olmak ne güzel olur❤❤

Canil klomenn aldim bekliyorum pkoluyum ben insulinndirenci kilo vs skntim var adet düzensizlgm 3 yildir evliym.hic olmadi bebek nasip
3 yildirda deniyor musun yoksa yeni mi başladınız ?

Canım sen bana son adet gördüğün tarihi birde beklediğin tarihi yaz olurmu listeye eklerim seni

Evet orası öyle gercekten benziyor ya.. ben adet sancısı çekmem normalde ama gebelikte oluyor bende.. şimdi adetim var sadece dün olcagai için ağrıdi sanırım oda yeni icat oldu.
Yaa bende de hiic olmadığı kadar belirti var gibi yada bana öyle geliyor ramazandan dolayı uyuyorum bilmiyorum ama gerisi adet belirtisi bel ağrısı göğüs hassasiyeti ve coook uyku

3 yildirda deniyor musun yoksa yeni mi başladınız ?

Canım sen bana son adet gördüğün tarihi birde beklediğin tarihi yaz olurmu listeye eklerim seni
Canim 2 bucuk yil diyelim kocaman bir miyomum vardi dogm kontrol kullandil eritmek icin ama smdi hic olmadi 2 bucuk yil .. adet düzensiz pko. 29 mart adet oldum 02. Mart bitti klomen kullandim 5 gün boyunca

Ay canım ne güzel olmuş ne iyi olmuş beni de etkiletledigin. Kendimi yalnız hissediyorum çevremde benim gibi pek yok sizleelrden güç alırım moral olur umud olur

Ay canım ne güzel olmuş ne iyi olmuş beni de etkiletledigin. Kendimi yalnız hissediyorum çevremde benim gibi pek yok sizleelrden güç alırım moral olur umud olur
Tabiki canım benim birbirimize destek için varız..

Seni alayım topik safyasina istersen şuan ne durumda son.. Nisan ayı gectimi adet oldun mu ?

Teşekkür ederimm canim.... Sen ne durum dasin?
Canımın içi ismin değişmiş ama bir müminemiydi diğer ismin?daha önce konuştuğum kişimisin die soruyorum ayrıca hatırlayıp etiketlediğin için çook sevindim kız Allah da seni böyle bi anda şaşırtıp sevindirsin inşallah Durumlar aynı canım ben ileri nede geri giden birsey yok doktora flanda gitmiyorum çünkü umudum hiç kalmadı. artk ilişkiye girerken bile bebek olsun die amuda kalkmalar acaba tuttumularım bile gitti bide eşim tayinciydi ya 3 ayımız flan kaldı galiba o yüzden de unuttuk tayini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…