Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canımmm benim bir mümine

Tabiki ben bu sayfaya yazdığını unutmadimki.. gel yaz arada konuşalım canım uzak durma...

Hakkında hayırlısı olsun kuzum... Rabbim doğru zamanda nasib edecektir.. İnshaAllah yakında

İnşallah canım benim sende durumlar nedir neler yapıyosun kız demiştim ya yanımdaki bütün arkadaşlarım hamile die 4 ü birden üstelik 3 ü yle aynı binadayız bugün cinsiyetleri öğrendiler üçüde kız ay bide bana hava atıyorlardı üçüde erkek bekliyordu hissediyordu bende kız seviyorum die kızı sana bıraktık bence bizimkiler erkek diyorlardı kız bugün çok güldüm.

Herkese hayırlı olsun bu başlık. İnşallah bende en kısa zamanda anne olurum da çocuklarım ile ilgilenir saçma sapan şeyler yüzünden kocam ile tartışmam. Bu gidişle zor da . Allah sabırlar verir inşallah

Selâm aleyküm öncelikle güzel duanız için çok teşekkür ederim amin inşallah..Ben rahim filminden sonra 3.ayda gebe kaldım elhamdülillah . inşallah umut olurum bnde bana umut olanlar gibi. Belirtiye gelecek olursak açıkçası hiç belirti olmadı desem yalan söylemiş olmam sanıyorum. Hatta o yüzden yine olmicak diye üzülüyordum. Hamdolsun demekki belirti olmadan da oluyormuş bn istisnamiyim bilmiyorum ama. Yani illa bı belirti aramasinlar nasip işte. Bn sürekli her ay ufacık şeylere dahi dikkat eder bu belirti mi acaba diye sürekli netten bakardım bı ümit işte...buda beni yorardi ... Rabb'im umutla bekleyen evlat hasreti çeken tüm kardeşlerime hayırlısı ile hayırlı evlatlar nasip etsin şu Ramazan da yüzlerini güldürsün çok isterim . #BİZİBİZANLARIZ

Kizlar gelisme varmi ne durumdasiniz ben klomen almistm öyle kasiklarm agridiki ilk defa yasadim böyle bakin testlerime ovulasyon testi yorumlayin bakiyim :)

Ben yoktum ki nisanda bebek denemeyebilitiz benim durumlar karışık ben yeniden adet oldum kısa bir süre sonra belki yumurtlamaya da bilirim. Dediğim gibi karışık o nedenle mayısa yaz benide rahim incelmem ilaca o kadar nar suyuna rağmen devam esiyor umarım herşey çözülür Ağustos ta Tr de iyi bir doktor bulup görüneceğim ozaman kadar olmazsa çünkü burada hormon tahlili bile yapmıyorlar ne yazıkkı işler zor.bakalım tevekkül ettim tabiki kısmette ne varsa diyip beklemek lazım nisan ayını bitirmedik ama yumurtlama olmazsa ki halen olamadı regli olmaktan..mayısa kayarız herkese bol bol şans dilerim

umarım hayırlı haberlere kavuşursunuz,, kaç cm kistiniz ne zamandır ve ve adet dışında da sancı veriyor mu acaba

Kizlar gelisme varmi ne durumdasiniz ben klomen almistm öyle kasiklarm agridiki ilk defa yasadim böyle bakin testlerime ovulasyon testi yorumlayin bakiyim :)
Görünmüyor canım testlerin resim yok çıkmadı..

Ben de clomid yani klomen diye bir ilaç aldım bejimde ağrım oldu son güne doğru filan sende ne zaman oldu ağrı?

Aminnn canımmm Allah razı olsun

İnshaAllah sağ salim bebişine kavuşursun

Belirti evet herkeste olmayabilir benim yakın bir arkadaşımda da belirti yoktu iki gebeliktede

Hakkında hayırlısı canım benim biliyorum çok yakın İnshaAllah seninde güzel haberini alica İnshaAllah bende ilaç aldım adet iken yumurta büyümesi için yeni bitt salı günü ilk kontrolüm var İnshaAllah bakalım kuzu ne çıkacak

Tamam canım ben seni eklerim son adet tarihin ne idi canım? Şimdi bat bilmiyorsun değil mi ?

Ahh canım ne güzel inshallah sağ salim alirisin bebeğini kucağına tşk ederim cevab verdiğin için

Y

Canımmm Rabbim inshalAllah sağ salim kavuşturur seni bebişinle

Allah razı olsun uzun uzun yazmışsın ellerine yüreğine sağlık..

Evet stress kesinlikle etkiliyor kafa rahat olmalı bence de İnshaAllah bakalım Mayıs ne getirecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…