Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlaaarr.. Kendimle birlikte yeni sayfa acmak isteyen herkese Mayıs ayı topiğini açmış bulunuyorum.. Buradaki sayfama yazan herkesi etiketledim.. Mayıs ayına umut bağlayan herkesi beklerimmmmm 🌺🤗🥰

Merhaba kizlaaarr.. Kendimle birlikte yeni sayfa acmak isteyen herkese Mayıs ayı topiğini açmış bulunuyorum.. Buradaki sayfama yazan herkesi etiketledim.. Mayıs ayına umut bağlayan herkesi beklerimmmmm 🌺🤗🥰

pokuhantes pokuhantes
S S_h_a
S sonsuzaskk
Ginnys Ginnys
-Arwen- -Arwen-
Garipserce Garipserce
orjinal19 orjinal19
madamseker madamseker
Larka Larka
M mochuisle
L Leile
Dua4614 Dua4614
nedesemkipek nedesemkipek
E Esmuad
Noisy Girl Noisy Girl
melonichka melonichka
marshmelov marshmelov
M Mutlu_sonn
S selcanevrenn20
HurremSultaan HurremSultaan
Feslegeen Feslegeen
A Abcdewww
Sevgicik Sevgicik
B bigbobblelove
B Bayan01
D Diyettenvzgctm-olmuyo
P Pembe fok
M MathiIda
Narenciyecicegim Narenciyecicegim
Eddaak Eddaak
M merve_tm
A R Y A A R Y A
M MayaOn
H Heno
newlywed newlywed
@alexeyevna
Pandolfini Pandolfini
D Dilk
minnnnnak minnnnnak
H Hayatlarrr
Mehrii34 Mehrii34
Matmazel - Matmazel -
Y yaren3419
H Hamarathatun
Chyperus Chyperus
@Lilyum_lilu
S sadiue

M Mecruh52 E Elagozluprenses hope2022 hope2022
M Melekkmelek E Elizabeth1 E Emine1990

Kızlar sizler de hamişmissiniz öncelikle hepinizi teker teker Tebrik ederimmmm Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasib etsin isnhaAllah 🥰🥰🥰:KK36::KK36::KK36::KK36: sizi bu sayfamdaki gebeler listesine ekliyorum..

zamanınız olursa ufak bir nasıl gebe kaldığınızı ve Belirtilerinizi yazarsanız belki birileri için umut olur kızlar çok teşekkür ediyorum 😘😘😘

pokuhantes pokuhantes
S S_h_a
S sonsuzaskk
Ginnys Ginnys
-Arwen- -Arwen-
Garipserce Garipserce
orjinal19 orjinal19
madamseker madamseker
Larka Larka
M mochuisle
L Leile
Dua4614 Dua4614
E Esmuad
Noisy Girl Noisy Girl
melonichka melonichka
marshmelov marshmelov
M Mutlu_sonn
S selcanevrenn20
Feslegeen Feslegeen
A Abcdewww
Sevgicik Sevgicik
B bigbobblelove
B Bayan01
D Diyettenvzgctm-olmuyo
P Pembe fok
M MathiIda
Eddaak Eddaak
M merve_tm
A R Y A A R Y A
M MayaOn
H Heno
newlywed newlywed
@alexeyevna
Pandolfini Pandolfini
D Dilk
minnnnnak minnnnnak
H Hayatlarrr
Mehrii34 Mehrii34
Matmazel - Matmazel -
Y yaren3419
H Hamarathatun
Chyperus Chyperus
@Lilyum_lilu
S sadiue
Yeni topic hayırlı olsun kuzumm inşallah mayısta bebişine kavuşursun🥰💐 ben de nisanda elenirsem hemen yazarım batı, olmazsa muhabbete gelirim🥳

M Mecruh52 E Elagozluprenses hope2022 hope2022
M Melekkmelek E Elizabeth1 E Emine1990

Kızlar sizler de hamişmissiniz öncelikle hepinizi teker teker Tebrik ederimmmm Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasib etsin isnhaAllah 🥰🥰🥰:KK36::KK36::KK36::KK36: sizi bu sayfamdaki gebeler listesine ekliyorum..

zamanınız olursa ufak bir nasıl gebe kaldığınızı ve Belirtilerinizi yazarsanız belki birileri için umut olur kızlar çok teşekkür ediyorum 😘😘😘

Canım Rabbim sana ve bu topikte ki herkese hayırlı sağlıklı bir şekilde gebelik nasip etsin 🙏🏻 Bende pco var 15 aydır deniyordum son 5 aydırda doktor kontrolündeydim. 2. Klomen ve çatlatma iğnesi tedavimde hamile kaldım. Hamile kaldıgımda eşimde bende her sabah ve aksam arı sütü bal polen karısımı içtik birer kaşık. Biz aktardan aynı kavonozda karısık şekilde aldık. Onun haricin de doktor bana scilort diye bir takviye yazdı eşimede proxeed diye de bir takviye. Eşimin sperm problemi olmadıgı için ben iğneden önceki, iğne vuruldugum gün, 36 saat sonrası ve ertesi gün ondan sonrada 2 günde bir 1 hafta daha ilişkimiz devam etti. Benim adet belirtilerimin arasın gögüs ucu sızlaması yoktu ilk defa gögüs ucumda fakrlı bir sızlama oldu birde gece sık idrara cıkmaya basladım iğnenin 14. Günü teste pozitif gördüm. Bence belirtiye cok takılmayın derim nasip olursa bu hafta 3. ayım bitiyor ve benim akıntım vs daha yeni baslıyor mide bulantısıdır kusmadır yaşamadım ben. Her kadın farklı geçiriyor bu süreci. Aylardır deniyordum her ay ayrı bir hüsrandı bence o yüzden birbirimizi cok iyi anlıyoruz hamile kaldıgımı duydugumdan beri her duama ekliyorum Rabbim kimseyi evlatla sınamasın. İsteyen herkese hayırla sağlıkla evlat nasip etsin. Bunun imtihanı çok farklıymış yaşamadan anlayamıyor insan. Rabbim tez vakitte güzel haberler almanızı nasip etsin 🙏🏻🙏🏻♥️

Canım Rabbim sana ve bu topikte ki herkese hayırlı sağlıklı bir şekilde gebelik nasip etsin 🙏🏻 Bende pco var 15 aydır deniyordum son 5 aydırda doktor kontrolündeydim. 2. Klomen ve çatlatma iğnesi tedavimde hamile kaldım. Hamile kaldıgımda eşimde bende her sabah ve aksam arı sütü bal polen karısımı içtik birer kaşık. Biz aktardan aynı kavonozda karısık şekilde aldık. Onun haricin de doktor bana scilort diye bir takviye yazdı eşimede proxeed diye de bir takviye. Eşimin sperm problemi olmadıgı için ben iğneden önceki, iğne vuruldugum gün, 36 saat sonrası ve ertesi gün ondan sonrada 2 günde bir 1 hafta daha ilişkimiz devam etti. Benim adet belirtilerimin arasın gögüs ucu sızlaması yoktu ilk defa gögüs ucumda fakrlı bir sızlama oldu birde gece sık idrara cıkmaya basladım iğnenin 14. Günü teste pozitif gördüm. Bence belirtiye cok takılmayın derim nasip olursa bu hafta 3. ayım bitiyor ve benim akıntım vs daha yeni baslıyor mide bulantısıdır kusmadır yaşamadım ben. Her kadın farklı geçiriyor bu süreci. Aylardır deniyordum her ay ayrı bir hüsrandı bence o yüzden birbirimizi cok iyi anlıyoruz hamile kaldıgımı duydugumdan beri her duama ekliyorum Rabbim kimseyi evlatla sınamasın. İsteyen herkese hayırla sağlıkla evlat nasip etsin. Bunun imtihanı çok farklıymış yaşamadan anlayamıyor insan. Rabbim tez vakitte güzel haberler almanızı nasip etsin 🙏🏻🙏🏻♥️

Şunuda ekleyeyim stres yapmayın kızlar. Millet derdi de ben inanmazdım ne alakası var diye. Ben hamile kalmasaydım bir sonra ki ay aşılama yapacaktık doktorumla o şekilde konuştum. İlk hap ve iğne de tam 4 ad yumurta olustu ve hiç biri tufmadı. 2. Tek yumurta vardı sadece hatta diyordum 4 yumurtadan biri olmadı bir taneden mi olacak. Birde sonraki ay aşılama varya onun rahatlıgına girmiştim hatta bu karışımları onun için içiyordum aşılama zamanı sağlıklı yumurtam olsun diye 😅 ilişki olayına hep ben karar veriyordum hani bu yumurtlama zamanı internetten okudugum yada doktorun söylediği şekilde ben artık olmuyor aşılamayla olacak demekki diye eşime uydum ilişki konusunda bana dedi 15 aydır sen ve doktor yönlendiriyor bu sefer benim istediğim günler olsun diye. sonucunda da nasip oldu. Bilşyorum zor ama kafadan atmakta faydasıda çok. Bilmiyorum vesile olan stressiz olmamız mı, takviyeler mi, iğnemi ama vakit geldiyse önünde hiç bir şey duramaz bence. İnsallah bu ay hepinizin vakti saati gelmiştir 🙏🏻

pokuhantes pokuhantes
S S_h_a
S sonsuzaskk
Ginnys Ginnys
-Arwen- -Arwen-
Garipserce Garipserce
orjinal19 orjinal19
madamseker madamseker
Larka Larka
M mochuisle
L Leile
Dua4614 Dua4614
E Esmuad
Noisy Girl Noisy Girl
melonichka melonichka
marshmelov marshmelov
M Mutlu_sonn
S selcanevrenn20
Feslegeen Feslegeen
A Abcdewww
Sevgicik Sevgicik
B bigbobblelove
B Bayan01
D Diyettenvzgctm-olmuyo
P Pembe fok
M MathiIda
Eddaak Eddaak
M merve_tm
A R Y A A R Y A
M MayaOn
H Heno
newlywed newlywed
@alexeyevna
Pandolfini Pandolfini
D Dilk
minnnnnak minnnnnak
H Hayatlarrr
Mehrii34 Mehrii34
Matmazel - Matmazel -
Y yaren3419
H Hamarathatun
Chyperus Chyperus
@Lilyum_lilu
S sadiue
Hayırlı olsun. Bi yanlışlık oldu galiba. Benim adım kimle karıştı? Merak ettim 🥰

Senden de Allah razı olsun. Bizim sebepsiz olmuyordu,o yüzden en önemlisi kafama takmamak oldu, dediğim gibi Meryem süresini okudum, pek bir şey yapmadım bitkisel. Hem herkese aynı şey iyi gelmeyebiliyor.
Canım vallaha karıştırmadim bak buraya yazmışsın konuşmusuz ondan etiketkedim seni 😁 D Diyettenvzgctm-olmuyo

pokuhantes pokuhantes
S S_h_a
S sonsuzaskk
Ginnys Ginnys
-Arwen- -Arwen-
Garipserce Garipserce
orjinal19 orjinal19
madamseker madamseker
Larka Larka
M mochuisle
L Leile
Dua4614 Dua4614
E Esmuad
Noisy Girl Noisy Girl
melonichka melonichka
marshmelov marshmelov
M Mutlu_sonn
S selcanevrenn20
Feslegeen Feslegeen
A Abcdewww
Sevgicik Sevgicik
B bigbobblelove
B Bayan01
D Diyettenvzgctm-olmuyo
P Pembe fok
M MathiIda
Eddaak Eddaak
M merve_tm
A R Y A A R Y A
M MayaOn
H Heno
newlywed newlywed
@alexeyevna
Pandolfini Pandolfini
D Dilk
minnnnnak minnnnnak
H Hayatlarrr
Mehrii34 Mehrii34
Matmazel - Matmazel -
Y yaren3419
H Hamarathatun
Chyperus Chyperus
@Lilyum_lilu
S sadiue
Şimdilik nisanı bekliyorum 2 güne belli olur 😅 umarım sohbet edip belirti anlatmaya gelirim Mayıs'a da

X