Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ozaman yaklaşık adet günün nezaman tahminen.. yani geçip geçmediğini medka ediyorum.. Birde tavsiyem.mutlaka bir kenara yaz ilk adet günlerini ve son günü
canım günaydın bugün regl oldum, bizim doktorumuz multifer diye bi takviye vermişti yarısı kalmıştı o geldi aklıma dün ona başladık bir de keçiboynuzu özü aldım bakalım bu süreç nasıl geçicek :)

canım bi sorum olcaktı sana, adet bitiminden sonra 3-2-3-2 takviminde ilk ilişkiden sonra 3. gün mü yoksa 3 gün sonra mı bunun cevabını bulamadım

Süper canım bugünü kaydet bir yere adet başladığı gün diye.. birde son adeti günü kaydetneyi unutma..

Ilişki günlerini bike.kaydet.. sonra çok yardımı oluyor şüphelendiginde hesap yapmak için

pepaap diye bir uygulama var canım ordan takip etcem inşallah aslında biliyo musun bu aralar pek olcağına dair inancım yok

pepaap diye bir uygulama var canım ordan takip etcem inşallah aslında biliyo musun bu aralar pek olcağına dair inancım yok
Öyle deme canım.. inanacaksin bak değerlerinde iyiymiş hem.. ne hikayeker okuduk burda olacak İnshaAllah.. bende femometer kullanıyorum çok güzel bir uygulama bence tahminlerinde doğru çıkıyor.. bana güvenilir geldi ve çok güzel ayrıntıları var uygulamanın..

Ovulasyon testlerde var aslında onlarla da yapabilirsin.. adet btiince hergun birtane test yapıp yumurta varmı varsa catlamismi diye o günleri daha rahat değerlendirebilirsin.. ama.gun aşırı veya iki günde bir değerlendirme olursa testlere gerek yok..

Öyle mi bende orda takip edeyim o zaman teşekkür ederim :) bu aydan sonra çok düzenli bi şekilde devam edicem inşallah

Çok güzel anlatmış.telefonum tamirde fi tarihinden kalma telefonla fazla detaylı bakamıyorum.bunu kaydettim.çok teşekkür ederim
canım benim aklıma takılan tek şey gün hesabıydı onu da Tiniminimavihanim sağ olsun çok güzel izah etmiş. yalnız siteye üyelik açamadım alamadım henüz şuan kullandığım multifer takviyesi var bakalım dua edip dikkat edicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…