Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar merhaba, 14 şubatta tüp bebek transferi oldum negatifle sonuçlandı, doktorum değerleriniz çok güzel 3-4 ay normal yollarla deneyin hamile kalabilirsiniz dedi, bu aşamada sizlerden yardım istiyorum. Kullandığınız takviyeler vs. var mı yada MFK yöntemi diye bi' şey duydum kafam çok karıştı lütfen bana yardımcı olun

Merhaba hoşgeldin bacım..

Geçmiş olsun öncelikle.. madem doktorun öyle demiş bu güzel bir haber..

Yumurtlama günlerini bilmiyorsan.. tetsler var duymuşsundur .. adet biter bitmez başlanıyor o gunlero tespit edince de değerlendirmeye başlıyorsunuz ilişki anlamında.. bu arada takviye olarak elbette folik asit 400mg alınmalı mutlaka.. sonra Dvit eksikligin varsa onun için takviye alman lazım.. normalde bunlar yetiyor.. ama eğer yumurtlamada bir zorlaa varsa karışık bir vitamin takviyesiyle de duzelebilkr ama.mutlaka doktorunuza sorarak alın hangi takviyeyi alman gerektiğini kafadan alma.. avokado tüket hem yumurtlmaya hemde hamilelik olursa tutunmaya yardımcı olur..

Mfk bende duydum bana mantıklı geliyor.. takviyeleri alıp.. düzgün beslenme ve egzersiz özellikle fazla kilon varsa.. ve 2 günde bir ilişki veya msfk nin yontemi ile ilişki bence gebelik şansını baya bir artıracaktır Allah'ın izni ile ..

Rabbim en kısa zamanda nasıb etsin sağlık li bir gebelik ve sonunda mutlu kavuşma

öncelikle çok teşekkür ederim, genel anlamda çok sağlıklı beslenirim hazır gıda tüketmem, henüz adet olamadım o kadar üzgünüm ki duyduğum her şeyi yapmak istiyorum ama doğru olmayacak biliyorum

öncelikle çok teşekkür ederim, genel anlamda çok sağlıklı beslenirim hazır gıda tüketmem, henüz adet olamadım o kadar üzgünüm ki duyduğum her şeyi yapmak istiyorum ama doğru olmayacak biliyorum
Üzülme bacım. Güzel olacak İnshaAllah

Senin adet günün ne zaman normalde ?ve adetin hep gelirmi zamanında

genelde her ayın 23 ile 27 si arası olurum ama yaklaşık 2 aydır regl olmuyorum tedaviden dolayı
İlaçlardan dolayı doğrudur bende adet bitikten sonra 2günde bir ilişki dene omega3 Folat devit3 al unutma kilon varsa kilo ver tüp bebek sebebinz neydi canım

İlaçlardan dolayı doğrudur bende adet bitikten sonra 2günde bir ilişki dene omega3 Folat devit3 al unutma kilon varsa kilo ver tüp bebek sebebinz neydi canım
merhaba canım, eşim yaklaşık 10 yıl önce kanser tedavisi görmüş, bu süreçte spermlerini dondurmuş, 2021 yılı eylül ayında tüp bebek için hastaneye gittik, eşimin spermleri çok iyi durumda gözüktü doktor da bu yüzden donuk değil taze spermle yapalım dedi, ama malesef tutmadı şimdi 2 tane donuk embriyom daha var ama doktor sizin değerleriniz çok güzel ve ilaçlardan dolayı da hormonlarınız ve değerleriniz çok yüksek doğal deneyin dedi ama 1,5 yıllık evliyiz hiç gebelik olmadı şimdi doğal yöntemlerle denerken yapmam gereken neler var neler yok derman arıyorum kendime

Anladım canım beniim rabbim güzel sonuçlar almamızı nasip etsin inşAllah bahsettiğini yöntemide bence denee yeşillik tabağı mutlka olsun yürüyüş bol su sirke kullan çok kişi o yöntemle hamile kaldı zaten

canım sen MFK yöntemini denedin mi aslında merak ettiğim ordaki takviye ürün
Ben daha önce mfk takvim folat omega3 Devit3 yürüyüş su vs olarak denedim olmadı şimdi antioksidan ve multivitamin kullanamya başladım yurt dışındayım bu vitaminleri bile zor getirttirdim bee kapsülü de dene bence

Selamlarrr 26 yaşındayım bende bebek istiyorum katılımcılara bol şanslar diliyorum inşallah tez zamanda hepimiz hayırlı haberi buraya yazarızz

Mfk nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…