Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar değerim 340 çıktı çok mutluyum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻 My_Moonlight06 My_Moonlight06 darısı sana inşallah canımm
Ahhh canımmmm amiiiin Allah razı olsun... Çok sevindimmm.. tebrikleeeeer :halay::KK71:🌺🌺🌺🌺🥳🥳

Rabbim kucağına almayı da nasıb etsin.. Buaraya yazdığın için topigimin bir gebesi daha oldu 🥰 hemen ekliyorum seni MashaAllah 😍

Canım benim çok teşekkür ederim amin inşallah 🥰😘 en ama en kısa zamanda sen de bu sevinçli haberi verirsin bize inşallah🥰 içimde öyle bir his var seninle ilgili☺️ Meryem suresini her gün eşinle dinleyebilirseniz dinleyin canım biz bu ay öyle yaptık. Bir de ilk defa ovülasyon testi kullandım

Canım benim çok teşekkür ederim amin inşallah 🥰😘 en ama en kısa zamanda sen de bu sevinçli haberi verirsin bize inşallah🥰 içimde öyle bir his var seninle ilgili☺️ Meryem suresini her gün eşinle dinleyebilirseniz dinleyin canım biz bu ay öyle yaptık. Bir de ilk defa ovülasyon testi kullandım
Canım benim İnshaAllah yaaaa .. ne güzel söyledin nnn.. İnshaAllah hisslerin yanılmaz kuzummm🤗...

Tavsiyen için Allah razı olsun canım.. Rabbim İnshaAllah sağlıklı bir gebelik yaşatır sana . ☺️

Bana durumundan haber ver olurmu keseyi görünce filan 🥰😍

Günaydın canımlar, bugün reglim bitti, tüp bebek sürecinde aldığım fazla kilolarım ve ödemlerimden kurtulmak için MFK'nın detoks suyunu yaptım bugün başladım :)
Günaydır pokuhantes pokuhantes Hayırlı olsun insallah güzel sonuçlar alırsın.Bende dün Fatih Sultan Mehmet macunu diye birşey duydum.Aradayım şuan için.Benim aşılama yapılacaktı ama yumurta gelişmedi hepimiz için iyi haberler almayı diliyorum

Günaydır pokuhantes pokuhantes Hayırlı olsun insallah güzel sonuçlar alırsın.Bende dün Fatih Sultan Mehmet macunu diye birşey duydum.Aradayım şuan için.Benim aşılama yapılacaktı ama yumurta gelişmedi hepimiz için iyi haberler almayı diliyorum
canım macunlarla şifa bulan çok kişi var bunların hepsi vesile ben bi süre kendime mola verdim her gördüğüm her duyduğum şeye tabiri caizse atlar oldum; şuan için diyet dönemine girdiğim için sadece detoks ve regl bitiminde ki ilişki günlerine dikkat edicem ama bende macun kullanmayı düşünüyorum açıkçası

canım macunlarla şifa bulan çok kişi var bunların hepsi vesile ben bi süre kendime mola verdim her gördüğüm her duyduğum şeye tabiri caizse atlar oldum; şuan için diyet dönemine girdiğim için sadece detoks ve regl bitiminde ki ilişki günlerine dikkat edicem ama bende macun kullanmayı düşünüyorum açıkçası
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim mfk bee 850 olandan sipariş verecekti.onun sonucunuda merak ediyorum. Mfk ile iletişime geçince bize de bilgi vermesini çok isterim

Günaydın canımlar, bugün reglim bitti, tüp bebek sürecinde aldığım fazla kilolarım ve ödemlerimden kurtulmak için MFK'nın detoks suyunu yaptım bugün başladım :)
Hayırlı cumalar canım.. harikasınnnnnnn MashaAllah .. İnshaAllah topigime senide ekleyeceğim.. 🥰🥰🥰 bugün bol bol dua etmeyi de unutma 🤗

X