Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay denedim canım kistin olduğu bölgede kanama alanı olmuş biraz, korkulcak bir şey yok ama dedi.bana yaramadı soğan kürü
Bunyeye göre etki ediyor demekki ben kendi doktoruma sordum hiç bir zararı yok kullan hatta iyi gelir.
Tam anlamıyla düzenli kullanmadım. Hep okulda olduğumdan.simdi yeni badladim.ayrica bende makesefki hep kahverengi akıntı yapiyo kist.

Aleyküm selam canım ben bu ay ovülasyon denedim adet günümde bilmeyerek soğan suyu içtim. Ovulasyon da da hem yumurtlama hemde çatlama gördüm değerlendirdim bat 18 Şubat. Ben regl başlangıcından itibaren. 13 günde yumurtlama gördüm , şimdi beklemedeyim. Herşeyin hayırlısı olsun . Şimdi inofolic combo kullanıyorum . Doktorda muayenede oldum hem tahlillerim temiz çıktı hemde yumurtalıklarda bir sorunun yok ikizin bile olabilir dedi inşallah olur bu ay olmaz da hsg çekilmek istiyorum . Benimde biliklarim olsun

Kisti kullanmaya başladığım üç gün simsiyah akıntı oldu. Heh dedim gitti kistler inşallah meğer kanamış doktor bana yapma öyle şeyler dedi.. Kimilerine çok iyi yarıyor bana yaramadı malesef

Canısı acaba stresten olmuş olabilir mi ben evlendikten sonra daha doğrusu çocuk düşünmeye başladıktan sonra çok stres ettim oda benim annem yüzünden yani . Ama bu ay saldım . Yani düşünmüyorum. Olsa da hayırlısı olmasa da hayırlısı. Birde kafamı rahatlatım yani doktora gittim muayene oldum beni rahatlattı. Hele o ovulasyon daha çok rahatlattı. Böyle oyun gibi geliyor. Her yaptığımda diyorum ki bakalım bugün yumurtamiz olmuş mu hatta eşjm bana yumurtlayan tavuk diyor yani aramızda espri yapıyor . Ne bilim sende kafanı dağıt bence

Ayyy hayırdır inşallah yaa ben bi kaç gün takip edemedim kendi derdime düştüm, regl olmadın tam olarak.. bak şimdi insan bir ümitleniyor yahu…

Canım ben yeniyim de buradan daha yeni okuyorum ya üzüldüm ama asla moralini bozma asla inşallah Rabbim yüzümüzü güldürecek

Geçen ay benim 20 gün gecikti yani çok stres ettim . İnşallah en kısa zamanda düzenli bir şekilde adet olursun en tez zamanda da bebiş haberlerini duyarız

Yokk canım bişey yapamadım eşim yok yarın gelecek . İns yetişir yumurtlamaya

Niye böyle oldu canim kan verdinmi

İnşallah olur ikizlerin tabi saglikli hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim öncelikle. Bende yeni başladım soğan kürüne

İnşallah olur ikizlerin tabi saglikli hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim öncelikle. Bende yeni başladım soğan kürüne
Rabbim kolaylık versin inşallah soğan kürünün bana faydası oldu aslında . Ben bekarken 7 8 gün olurdum. Evlendikten sonra ilkkez 7 8 gün oldum. Stresten 5 gün olup bitiyordu . Ben soğana bağlıyorum . Amin sağlıkla ikiz çocukların olsun inşallah öyle çok isterim ki ,

Aleyküm selammm canım geçen ay soğan kürü yaptım reglim 8 gün kadar gecikti.Evham yaptım bayağ bu ayda gene değerlendirmeler yapıcam her zamanki gibi bende öylee.Sen neler yapıyorsun
Merhaba canım ben yeni kürtaj oldum daha 20 gun oluyor ilk adeti gördükten sonra muayene gidecem sonra gebe kalıp kalmamak icin doktor söyleyecek dualarınızı bekliyorum

Mashallah MashaAllah ne güzel çok sevindim
İnshaAllah canim ozaman 18 Şubat'ı bekliyoruzzz.. İnshaAllah hayırlı haberlerle gelirsin mutlaka haber ver

Mashallah MashaAllah ne güzel çok sevindim
İnshaAllah canim ozaman 18 Şubat'ı bekliyoruzzz.. İnshaAllah hayırlı haberlerle gelirsin mutlaka haber ver
Zaten olursa ilk buraya yazacağım birde apartmana yazacağım abarduman da 4 aylık gelin iken 6 aylık hamile olduğum hakkında dedikodular çıkmıştı da bı hamile kalayım görürler onlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…