Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canısı acaba stresten olmuş olabilir mi 🥲 ben evlendikten sonra daha doğrusu çocuk düşünmeye başladıktan sonra çok stres ettim oda benim annem yüzünden yani . Ama bu ay saldım . Yani düşünmüyorum. Olsa da hayırlısı olmasa da hayırlısı. Birde kafamı rahatlatım yani doktora gittim muayene oldum beni rahatlattı. Hele o ovulasyon daha çok rahatlattı. Böyle oyun gibi geliyor. Her yaptığımda diyorum ki bakalım bugün yumurtamiz olmuş mu😂😂 hatta eşjm bana yumurtlayan tavuk diyor 😂😂😂😂😂😂 yani aramızda espri yapıyor . Ne bilim sende kafanı dağıt bence 😍😍😍
Canım İnanki stress yapmadım aslında.. hatta daha yeni basladim diye seviniyordum.. daha onc eğin aşırı yada 2 günde bir değerlendirme yapmamıştım bu yüzden kafam rahatti.. belirtiler oluncada aaa acabami dedim neyse göreceğiz artık.. heran olabilirmde adet.. bakalım belki şubata olurum..

Bende ovulasyondu yaparken egleniyordum ama sanki stresede sokmaya başlamisti beni.. neyse bakicaz 😁

Aleykumselam hoşgeldin bacım🤗..Rabbim en kısa zamanda nasib etsin isnhaAllah 🤲🏻..

Neler denedin ? Belki tavsiyelerimiz olur😊
Doktor deniyorum desem 🤭 bir doktor istmosel dedi ameliyat dedi digeri gerek yok dedi asilama dedi yani anlayacagin isin icinden cikamiyorum. Catlatma ignesi denedik iki ay olmadi rahim filmi sonucu da bu iste. Adetliyken yine gidicem bakalim ne olacak☺️ bu arada hosbuldum 🤗

Ayyy hayırdır inşallah yaa 😍😍 ben bi kaç gün takip edemedim kendi derdime düştüm, regl olmadın tam olarak.. bak şimdi insan bir ümitleniyor yahu…
Öylede canım testler engatif kan testide 3 gün önce negatfiti istisnalar var elbet ama beni mi buldu bakalım 🤣🤣 vallaha dusunmicem yeter beyni yoruluyor insnain varsa vardır çıkar ortaya yakında yokasada sokulurum elbet

Ben adet oldum canım sanırım kist falan da var ağrım çok oldu muayene olacam. Şubatı değerlendirecem artık.
.olsun canim sağlık olsun önce.. en azından adet olmuş sunn benim gibi bekleyenler ya napsin 😂😂 negatif testlerle öyle bön bön bakıyor insan etrafa 😅

Merhaba canım ben yeni kürtaj oldum daha 20 gun oluyor ilk adeti gördükten sonra muayene gidecem sonra gebe kalıp kalmamak icin doktor söyleyecek dualarınızı bekliyorum
Geçmiş olsun canım.. İnshaAllah fazla gevmednengebe kalirisn yine sağlıkla İnshaAllah.. genelde düşükten sonra oluyor derler..hemen olmasada bir iki ay içinde olur.. İnshaAllah fazla beklemeden veririsin Müjdeyi 🤗

Zaten olursa ilk buraya yazacağım birde apartmana yazacağım 😂😂😂 abarduman da 4 aylık gelin iken 6 aylık hamile olduğum hakkında dedikodular çıkmıştı da 😏😏 bı hamile kalayım görürler onlar 😏😂😂😂😂
Anaaam nebicim abardumanı miş buuu🤣
Nasıl oldu da böyle birşey uydurmuslar ki kuduruklar

Kız iyi ki böyle bir yer ile karşılaşmışım . Valla bana çok iyi geldi. Yani yalnız olmadığımı hissediyorum. Burada var olan herkese cokkk coookk teşekkür ederim 😍😍 vesile olanlardan da Allah ebeden razı olsun 💐 My_Moonlight06 My_Moonlight06
Ayyy kuzum benimm.. amin sendende razı olsun.. bende aynı seyleri düşünüyorum .. birbirimize destek olmamiza vesile oldu ya ne güzel çok şükur.. 🥰🥰🥰

Doktor deniyorum desem 🤭 bir doktor istmosel dedi ameliyat dedi digeri gerek yok dedi asilama dedi yani anlayacagin isin icinden cikamiyorum. Catlatma ignesi denedik iki ay olmadi rahim filmi sonucu da bu iste. Adetliyken yine gidicem bakalim ne olacak☺️ bu arada hosbuldum 🤗
Git bakalım İnshaAllah herşey iyi olacak merka etme 🤗

X