Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
.olsun canim sağlık olsun önce.. en azından adet olmuş sunn benim gibi bekleyenler ya napsin negatif testlerle öyle bön bön bakıyor insan etrafa
Benimde gecikti aslında hemen test yaptım neyse ki ikilemde bırakmadan baya net tek çizgi çıktı iki üç gün sonra adet oldum. Aslında olduğuma sevindim kürtaj sonrası kendiliğinden olamıyordum en azından düzenim otursun beklerim bir ay daha zaten işimiz ney başladığım tarihte tohum eksem fidan olmuş çiçek açmış hatta kendi çapında küçük bir ağaç bile olmuştu bakalım bizim çiçeemiz böceemiz ne zaman gelecek bekleme mod

Çok doğru söyledin canım aynen.. biz ümidimizi kaybetmeyelim.. Rabbim büyük ve kerimdir..

İnsallah canim cok sagol. Sen ne kadarlik evlisin canim? Senin peoblemin ne?
Uzun zamandır canım 10 küsur yıl.. çok başka nedenlerden olmadı zaten ilk başta.. polikistik over var bende kilom da var tabi işte birseyler duzletmeye çalışıyoruz.. Rabbim nasib etsin kısa zamanda İnshaAllah

Merhabalar hanımlar güzel bir gün oluyordur umarım hepiniz için ben kimyasal gebelikten sonraki ilk adetimi bugün gördüm çok sancılı adetten sonra çalışmalara başlayacağız hayırlısıyla bende internette saraçoğlunun incir kürünü gördüm iki farklı şekilde yapılıyormuş erkekte kadında tüketiyor onu denemeye başladım düzenli olarak yumurta ve sperm kalitesini yükseltiyormuş denemiş tanıdıklarımda var bakalım etkisi olacak mı

İlk bebegin olacak yani insallah rabbim nasip ederse? Senin de uzun zaman olmus eger bebegin yoksa? İnsan bu sureclerde cok yipraniyor sen nasilsin peki? En cok da cevre yoruyor insani?

İlk bebegin olacak yani insallah rabbim nasip ederse? Senin de uzun zaman olmus eger bebegin yoksa? İnsan bu sureclerde cok yipraniyor sen nasilsin peki? En cok da cevre yoruyor insani?
İlk olacak inshallah canım.. henüz çocuğum yok .. evet haklısın ama ben biraz aştım artık bu yorucu olma dönemini daha rahat kalmaya çalışıyorum.. Nasibimde varsa olacak İnshaAllah ben elimdne geleni yapicam.. çevremde yok öyle Allahtan çocuk varmı diye kimse sormaz cunki bilirler zaten uzun zamandır henüz bebek olmadığını.. kimse sormaz sorarlarsa da cevabıni veririm

Çok güzel İnshaAllah faydası olur.. ben inanıyorum o küre.. Hadi bakalım .. Rabbim yüzünü güldürsin Şubat'ta

Sevindim senin adina canim. Benim etrafim soranlarla dolu oldugu icin genelde dusunmuyorum deyip gecistiriyorum. Ama nedense ilk cocugumda baya kotu zamanlar gecirmistim. Rabbim kolaylik versin insallah da en kisa zamanda bebegine de kavusursun canim

Amin canım beraber İnshaAllah.. bosvericeksin insanalri... Sen onemlisin eşin önemli salla.gerisini..

Kızlar merhaba adetten 2 hafta önce gebelik testi doğru sonuç veriri mi sizce sabırsızlanıyorum.hemen bakmak istiyorum.sonuca
Merhaba canım hos geldin.... 2 hafta çok erken..ben zaten adet geçmeden bile.test yapmaya karşıyım.. bari adetime 2 gün kala desen anlarım da.. 2 hafta coook ama.cok erken daha henüz birşeyler olmamıştır bile .. adet tarihin nezaman?

Merhaba canım ben yeni kürtaj oldum daha 20 gun oluyor ilk adeti gördükten sonra muayene gidecem sonra gebe kalıp kalmamak icin doktor söyleyecek dualarınızı bekliyorum
Rabbim hayırlısını versiin bu sefer en sağlıklısını nasip etsin Allahım canım muhtemelen denemeye başlarsın

Merhaba kızlar, hepimiz anne olmayı istiyoruz ve belki de yakın arkadaşlarımızla,ailelerimizle dahi paylaşamadığımız şeyleri burada paylaşıp destek oluyoruz birbirimize ben evlendikten 1.5 yıl sonra eşimle ilişkiye girebildim vajinusmus sorunum vardı. Ve buradaki arkadaşların yardımıyla bu durumu çözebildim.Kimseyle paylaşamadığım için kendimi çok yıpratmıştım. Tabi eşim de benimle yıprandı. Çok şükür 3 aydır ilişkiye girebiliyoruz. Ve kadın doğum doktoruna muayene bile olabiliyorum. Fakat henüz yeni deniyor dahi olsak hamile kalamamak beni çok yıpratıyor. Mayıs ayında eşim spermiogram testi yaptırdı. Sperm sayısı baya iyi çıktı. Morfoloji 1 ileri hareketli de %26 çıkmıştı. Fakat doktor spor yap düzelir diye geçiştirmişti.Biz de o zaman ilişkiye giremediğimiz için üstünde durmadık. Ekim ayında covid olduk eşim biraz ağır geçirdi.Aralık ayında tekrar test yaptırdı morfoloji 1 ileri hareketli %19 çıktı. Şuan takviye olarak doktor tavsiyesiyle protime man kullanıyor. 2.kutu bitmek üzere. Onun dışında kuruyemiş, propolisli arı sütlü bal ve keçiboynuzu tüketiyor. Beklenen regli tarihim 1 Şubat ama sanki regli olacakmışım gibi karnımda hareketlenmeler var. Ve moralim çok bozuldu. Eşinde böyle bir sorun olan veya bu konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum. Bu arada ben de herhangi bir sorun yok. Biraz uzun oldu kusura bakmayın

Eklemeyi unutmuşum covidden sonra eşimin sperm değeri 46 milyondan 11 milyona düşmüş

Selam canım öncelikle hoşgeldin ve çok geçmiş olsun.. sevindim bu sorunu atlattığına.. merak etme artık bundan sonra işin daha kolay.. bacım herzaman ilk denemelerde tutmay bilir daha çok yeni.. mutlaka olacaktır.. hiç erkenden morleini bozma.. bak ben yıllardır olmadı.. ama hiç planlama yapmadığım için olmadı belkide .. ben bile.kendimi yeni evli gibi sayıyorum cunki bircok şeyi sonradan ogrendim yumurta takibi ve yumurta kalitesi arttırıcı gibi vs seyler.. yeni baslaidm sayıyorum kendimi.. merak etme İnshaAllah güzle haberi alicaz senden de .. gebe olursan mutlaka paylaş burda gebeleri netiketliycem.. okuyana umut olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…