Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle paylaşacağım çok sağ olun

Kizlar adetim 3 gün gecikti regli günü kan verdim ama negatif çıktı geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim sizce adetim duzensizlesmis olabilir mi ya da geç döllenme gibi bı ihtimal var mi

Kizlar adetim 3 gün gecikti regli günü kan verdim ama negatif çıktı geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim sizce adetim duzensizlesmis olabilir mi ya da geç döllenme gibi bı ihtimal var mi
Herşey olabilir canım..stres yapma kendine.. tets içi. Bele bir hafta geçsin bazen olabiliyor geç döllenme oda olabilir bekle biraz daha yine yaparsın test..inş bebiş gelir

Herşey olabilir canım..stres yapma kendine.. tets içi. Bele bir hafta geçsin bazen olabiliyor geç döllenme oda olabilir bekle biraz daha yine yaparsın test..inş bebiş gelir
Bilmiyorm ya streste yapiyorm açıkçası neden gecikti diye düşünmeden edemiyorum ama hayırlısı tabi inşallah canm

Bilmiyorm ya streste yapiyorm açıkçası neden gecikti diye düşünmeden edemiyorum ama hayırlısı tabi inşallah canm
Biliyorum demesi kolay tabi stress yapma düşünme diye aynı şeyleri bende yaşıyorum.. burda hepimiz aynı durumdayız ama işte gel gelelimki bir faydais olmuyor düşünmenin rahat bırakmak lazım kendimizi .. oyalancak birseyler bulmamiz lazim

Gerçekten öyle başkasına gelince stres yapma diyoruz rahatlatiyoruz onları kendimize gelince tık yoknasıl istiyorsak artk Anne olmayı

Gerçekten öyle başkasına gelince stres yapma diyoruz rahatlatiyoruz onları kendimize gelince tık yoknasıl istiyorsak artk Anne olmayı
Evet işte .. ama yinede ben iyi bir msj alınca rahatlıyorum evet yaa diyorum gerçektende öyle diye rahatlıyorum .. amaaan önce sağlık.. dahabsonrad ahayirli ve sağlıklı evlatlar Nasib etsinn.. biz olmadi diye mutsuz olurken Rabbim kimbiliir hangi musibetten kurtarmış tir

O kadar güzel söyledin ki bazen bende getiriyorum aklıma bu şeyleri. Olmuyorsa vardır bı sevebi verende rabbim alandaHayırlı zamanda hayırlı evlatlarimiz olsun insallah

Aleyküm selammm canım geçen ay soğan kürü yaptım reglim 8 gün kadar gecikti.Evham yaptım bayağ bu ayda gene değerlendirmeler yapıcam her zamanki gibi bende öylee.Sen neler yapıyorsun

Aleyküm selammm canım geçen ay soğan kürü yaptım reglim 8 gün kadar gecikti.Evham yaptım bayağ bu ayda gene değerlendirmeler yapıcam her zamanki gibi bende öylee.Sen neler yapıyorsun
Eeee canım gecikmissin işte test yaptinmi? Yoksa regl oldunmu sonrasında..

Evet canım aslinda sana soylicektimm.. sen bikere yazmışsın bana sorabilirisn ben ebeyim hemsireyim değince.. aklıma da geldi şimdi.. benim durum kariisk canım ya..

Adetim 14 Ocak olmalıydı.. gecikmistim hatta ben gecikmeyi briak erken olurum Herzaman.. yada geciksem bile cooooook nadir ağrısız sizisiz olur adetim bile agrisizdir..tetsler yaptim aralikli ama negatif cikti.. 18 ocak kanamam geldi.. dedim tamam akışkan olması gerektiği gibi adet oldum dedim hatta sevindim dedim.. iyi bari adetim saçmalamadi.. ayni gün azaldı 1 peddim anca dolmuştu.. sonra leke oldu 2 güncuk.. geçen hafta cuma durdu.. akıntım başladı.. beyaz ve kokusuz.. ilk başta şefafti akıntılarim oda bana göre çok değişikti cubki bende okadar kaygan ve yoğun olmazdi ..geçen hafta cuma Beyaz akıntıya dönüştü kremsi hatta öyleki.. adeta bir meni spermi andırıyor .. bende asla olmayan bir durum.. kasılmalar.. gerginlikler adet sancıları gibi sancilar.. 2 gün önce kan testi yaptırdım sonucu Negatif.. yanlız değeri göremedim.. pozitif olursa değer gosterceklerdi.. istemediğim brisey ama orda arada kaynadı işte.. durum bu yani . 15 gün oldu 18 ocaği saymazsak. .. ki ben 10 gün adet olurum . İşte bu beyaz akıntılar bir haftadır var bugünde geldi anlamış değilim hiç olmazdı bende

muhtemel adetin sökülmemiş canım ya mevsimsel mi bilmiyorum hep buna benzer şeyler çok duyuyorum sende yurt dışındaydın galiba tekrar bir doktora git istersen randevu bulabilirsen bir yandan da ovülasyon testi yap istersen bende bu ay ovülasyon yapacam benimde regl dün bitti sonucunda bir değer yazmıyor mu 100< gibi inşAllah en hayırlısını versin Rabbim bekleyişler zor

Amin canım hepimiz için.. yok değer yazmıyor pozitif olsaymış değer de koycaklarmis.. ama gel gelelimki benim için orda 2 bile.ciksa bir umut cnki benim hep..0.100 gibi biseyler çıkar HCG de .. Malesef göremedim değeri..

Adetim sökülmedi zaten evet de mevsimsel neden olacağını sanmıyorum cunki aylardır aynı mevsimdeyiz zaten olsa olsa başında olmazmiydi.. birde bu gecikme benim ilk kez 2 günde bir degerlendirdim ayı buldu yani bukadar mi tesafu6 .. sabr diyorum kendime... ovulasyonda insan aynı ayda ozaman kackez yumurtlar.. tamam bende polikistik over var ama daha önce böyle.olmadimki bu beyaz akıntılar çok suphelendirdi beni.. kokusuz ve renksiz oldgu için enfeksiyon olamaz.. diğer can sıkıcı olaylarda da kanamalar filan eşlik ediyor.. bunlardan hiçbiri yok.. akıntılarım da öyle iç çamaşır degistiricek kadra değil kıvamlı olduğu için birikince peceteye geliyor ama bu bile bana normalden fazla keisnlikle

Kuzum ben de durumlar kötü ya.. 4 cm sağ yumurtalığımdaki kistten dolayı 2 ay doğum kontrol kullan dedi doktor.. Tutunmayı engelliyormuş. 2 ay sonra aşılama vs bakarız dedi

Merhabalar , bende yeni katıldım . Normalde adet döngüm 27-29 gün arasında değişir ve gün atlamaz . Şuan 31. Günümdeyim 2 gün gecikti ama adet sancısı gibi bi ağrı var. Adet kanı yok ama geriliyorum böyle olunca . Dün bi idrar testi yaptım tek çizgiydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…