Anne Olmak Isteyenler

merhaba,

41 yaşındayım, ve birden anne olmaya karar verdim...8şimdiyekadar aklın nerdeydi diye sorduğunuzuduyargibiyim ...
ama olmadı işte, hem fırsat olmadı, hem ben hazır olmadım, aslına bakarsanız şimdi bile tam olarak hazır sayıldığım söylenemez ya, ama, vakit geçti gidiyor, kariyer yapıcam falan derken, bir de baktım ki neredeyse menepoza gireceğim... yani şimdi bebek için uğraşmaya karar verdim... ama nasıl olacak bilmiyorum, bir sürü işlem falan, açıkçası hepsi gözümü korkutuyor, gülmeyin ama iğneden falanda korkuyorum... biz uzun süredir korunmuyoruz, ama çocuk olmuyor, ben hep bebek canı istediğ zaman doğar diyordum, ama bu bebeğin de canı doğmak istemiyor, sadece geçen akşam uyumadan önce sanki içimden dışarı çıkmak isteyen bir sesi hissettim, garip ama gerçek...
bebek doğmak istiyor ve benden yardım bekliyor...
ben,
şimdi hangi doktora gitsem?
en kısa sürede nerde çözüm bulabilirim
zaten benim ya da eşimin nasıl bir sorunu var, onu da bilmiyoruz,
dedim ya hiç doktora gitmedik bu konuyla ilgili
haa bu arada 5 ay önce işten ayrıldım, kariyer yapıcam derken şirket iflas etti, içerde yılların tazminatı ve birsürü maaş alacağım kaldı, eee oh olsun bana,gözüm işten başka bişey görmüyordu...
yani sigortadan falan yararlanamıyacağım gibi görünüyor.
Sizlerden ricam,
İzmir'de hangi doktora gitmemi önerirsiniz,
nette biraz araştırma yaptım, tüpbebek merkezlerini inceledim, üniversitelerde fena görünmüyor, ve sanki9 eylülün prof2u daha ilgili gibigeldi (yani sizlerin konuşmalarından çıkardığım kadarıyla9..

yaaa böyle karmakarışığım işte....

herkese tekrar merhaba,

deneyim ve yardımlarınızı bekliyorum

kocaman sevgiyle

Bende tup bebege basliyorum ve henuz hicbirsey bilmiyorum,sadece iyi sanslar dilemek istedim bende sana yakin bir yastayim ve korkuyorum acikcasi,allah yardimcimiz olsun dilerim.

selam kızlar,bugün rasgele buldum belki işimize yarar incelemekte fayda var
siteden alıntı yaptım...

"İSMAİL-NİLAY ÇİFTİNİN BÜYÜK SEVİNCİ .."

"Polikistikover" problemiyle Herbalist.Tr ye gelen İsmail-Nilay Deniz çifti bebek sahibi oldu. Kızları Esma'nın fotoğraflarını aşağıdaki linke bağlanarak görebilirsiniz.

www.ismaildeniz.com

siteden alıntı yaptım... www.kisirligason.com

"Polikistikover" problemiyle Herbalist.Tr ye gelen İsmail-Nilay Deniz çifti bebek sahibi oldu. Kızları Esma'nın fotoğraflarını aşağıdaki linke bağlanarak görebilirsiniz.

www.ismaildeniz.com

siteden alıntı yaptım... www.kisirligason.com

www.ismaildeniz.com

ALLAH SENDNE RAZI OLSUN CANIM BNM

merhaba ismimi yazmama gerek varmı bilmiyorum birsen saygili rumuz değil yani sadece seni yakın buldum o yüzden yazma gereği gördüm sebebide tüpbebek denemesi ilk aşılamam dün sonuç verdi senin tahmin ettiğin gibi değil negatif menfi yani çok umutla gittim olmadı inşallah2. aşılamada olur inşallah yalnız bende duygu kalırmı umutla bağlanılyorsun sonu hüsranben 3 çocuk kaybetmiş insanım ama senin işin ne diyeceksin aslında öyle görunuyor da değil tabiki anlatsana diyeceksin kısaca değineyim sıkmayım senide arkadaşım ilki 9 aylık düştü allah kısmet etmedi 2.si 9aylık öldu evet kordon dolanması oldu kısmette odayokmuş 3.sümü bu süreç zarfında benim kanımda pıhtılaşma başlamış yani artık kanım bebeği beslemediğinden bebek karnımda öldü ve genelde bu tahlil doktorlar tarafından es geçillr ama kanda kardiolipid diye birşeyebakılıyormuş bende o çıktı ve kanım bebeği beslemiyor oda öldü anlatabildimmil 10 yıllık evliyim eşimde azo sperm çıktı ani kilo almadan olmuş ve
tüpbebeğe karaar verildi lilk aşılam olumsuz sonuç verdi bu problem cçözülmeden çocuğabaşlanmıyacakmış çünkü rahim bebeği kabul etmiyor anlatabildim yani bebek ölüyor ama neden araştırılmıyorkanda ne vaar bakılmıyor direk genetik diyorlar anlatabildiim şuan yılkıldım ne umutlar besledim ne oldu allah herkesiln yardımcısı olsun cümlesinin yardımcısı olsun saol dinledilğin için

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::1hug::teselli:senağlamaŞeniz:teselli::teselli:
merhaba ismimi yazmama gerek varmı bilmiyorum birsen saygili rumuz değil yani sadece seni yakın buldum o yüzden yazma gereği gördüm sebebide tüpbebek denemesi ilk aşılamam dün sonuç verdi senin tahmin ettiğin gibi değil negatif menfi yani çok umutla gittim olmadı inşallah2. aşılamada olur inşallah yalnız bende duygu kalırmı umutla bağlanılyorsun sonu hüsranben 3 çocuk kaybetmiş insanım ama senin işin ne diyeceksin aslında öyle görunuyor da değil tabiki anlatsana diyeceksin kısaca değineyim sıkmayım senide arkadaşım ilki 9 aylık düştü allah kısmet etmedi 2.si 9aylık öldu evet kordon dolanması oldu kısmette odayokmuş 3.sümü bu süreç zarfında benim kanımda pıhtılaşma başlamış yani artık kanım bebeği beslemediğinden bebek karnımda öldü ve genelde bu tahlil doktorlar tarafından es geçillr ama kanda kardiolipid diye birşeyebakılıyormuş bende o çıktı ve kanım bebeği beslemiyor oda öldü anlatabildimmil 10 yıllık evliyim eşimde azo sperm çıktı ani kilo almadan olmuş ve
tüpbebeğe karaar verildi lilk aşılam olumsuz sonuç verdi bu problem cçözülmeden çocuğabaşlanmıyacakmış çünkü rahim bebeği kabul etmiyor anlatabildim yani bebek ölüyor ama neden araştırılmıyorkanda ne vaar bakılmıyor direk genetik diyorlar anlatabildiim şuan yılkıldım ne umutlar besledim ne oldu allah herkesiln yardımcısı olsun cümlesinin yardımcısı olsun saol dinledilğin için

merhaba arkadaşlar,Sevgicim paylaşımım için çok teşekkürler.www.kisirligason.com sitesine bir göz attımda ürünlere ait sağlık bakanlıgı üretim izni olduğuna dair bir ifadeya rastlayamadım.Ayrıca ürün içerikleri belirtilirken açıklama yapılmamış,biraz geçiştirilmiş sanki.Yan etkilerden falan bahsedilmemiş pek.Bir umut işte belki işimize yarar diye düşünüyoruz ama çok iyi araştırmadan böyle şeyleri kullanmamkta fayda var sanırım yarardan çok zarar verebilir.

Bennu34,merhaba canım,bir umut diye inceliyorum hertarafı,tabiki önce doktorlarımız ama unutmayalımki Allahım herşeyin derdinide dermanınıda doğaya gizlemiştir.

ençok da neyemi kızıyoruk şu sokakta çocuklarını dilendirenlere ve çocukların sert davrananlara öyle kızıyorumki benim yokken onların böyle davranması en kötüsü her hamile görmemde yüreğim,in cız etmesil ve bilr gün ben de tekrar yaşıyacakmıyım düşlüncesi allah herkese yardımcısı olsun

inş allahım herkese o günü nasip eder kucağımız bebişle dolar.allah hepimize nasip etsin.

slm arkadaşlar bende bu siteye yeni üye oldum benide aranıza kabul edermisiniz

şuan moralim sıfırın altında paylaşmaya ihtiyacım var bebek için tedavi oluyordum bugün bırakmak zorunda kaldım doktorum yüzünden

herkese slm kızlar bugün moralim çok bozuk uzun zamandan beri gördügüm bebek tedavimi doktorumun istedigim cevabı verememesinden dolayı bügün sonlandırmak zorunda kaldım çok kötüyümmmm

Selam hatice hosgeldin,tedavini neden yarida birakmak zorunda kaldin;anlatmak istermisin?

selam bu sıteye uye olmamın en buyuk nedenı bu bolumdurr.bende 6 yıllık evlıyım ama cocugumuz yok :1no2: senağlama ama olacagına ınanıyorum ve umıdımı allahtan asla kesmıyecegım.dusunce ggucumude kulanmaya calısıyorum yanı sekerlık cekım gucu yerimseniben 'secret' ı bende cozmeye calısanlardanım desem yerıdır. a.s..yazılarınızı sevınclerınızı ınananın gozyaslarımla okudumm.ama ne yapalım deyıp kenara kacanlardan olmamalıyız derdı veren bı gun de dermanını verecegıne ınanıyorum.umarım bıgun hepımız buraya anne oldugumuzun mujdesınıde verırızz..:sm_cool::sm_cool:a.s.

slm bende bu siteye yeni üye oldum 2 yılı geçkin evlim ama bebegim yok tedavi görüyordum uzun zamandır fakat bugün bırakmak zorunda kaldım işe yarayan yeni bi doktor bulana kadar:emir_

Selam hatice hosgeldin,tedavini neden yarida birakmak zorunda kaldin;anlatmak istermisin?[/QUObugün git yarın gel demesinden 1 saat bekletmesinden ve 2 aşılama yapmasına rağmen uyguladığı hiçbir tedavimden olumlu cvp alamadım arkadaşım bunalttı iyice beni

Selam hatice hosgeldin,tedavini neden yarida birakmak zorunda kaldin;anlatmak istermisin?
slm uzun zamandır tedavi görüyorum kullanmadığım ilaç iğne kalmamıştır arkadaşım fakat buna rağmen her iki aşılama tedavimde de olumlu cvp alamadım bende baktım bu doktor faydalı olcak gibi degil işi dalgaya alıyo bıraktım geldim bugün

arkadaşlar hepinize merhabalar,ben feyza izmirde oturuyorum.4 yıllık evliyim 4 yıldır bebişimiz olmuyor,bütün tetkiklerimizi yaptırdık ama hiçbir sorun yok,tavsiye üzerine bugün gonophane'e başladım ama bu ay öylesine bir deneme yapıcaz ilk olarak.önümüzdeki ay doktorla başlayacağız bu işlere.bu güzel siteyi yeni keşfettim ve bu konuda hepimizin kader birliği var..

arkadaşlar hepinize merhabalar,ben feyza izmirde oturuyorum.4 yıllık evliyim 4 yıldır bebişimiz olmuyor,bütün tetkiklerimizi yaptırdık ama hiçbir sorun yok,tavsiye üzerine bugün gonophane'e başladım ama bu ay öylesine bir deneme yapıcaz ilk olarak.önümüzdeki ay doktorla başlayacağız bu işlere.bu güzel siteyi yeni keşfettim ve bu konuda hepimizin kader birliği var..

CANIM NERD EBAŞLADIN TEDAVİYE NERELERE GİTTİN YANİ MERAK ETTİM

merhaba ben bala antalya da oturuyorum
geçen ayın 6 sında ben de ilk aşılamamı oldum.ve tutuu.hiç beklemiyoduk.müthiş bi duyguydu.ama bu duyguyu bir hafta yaşayabildim.sonrası tahmin edeceğiniz gibi....iştee ölee..şimdii ara verdim.
hemenn konuya atlamış gibi hissettim kendimi.sizlerii az çok tanıyorum.ilk yorum yazışım fakat yazılarınızı uzun bir zamandan beri okuyorum.görüşmek üzere

X