Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
hakkımızda en hayırlısı olsun kuzum ne diyelim

canım arada bu duyguları yaşamasak sanırım stres topuna döneriz ağlamak iyi geliyor ara sıra

canım arada bu duyguları yaşamasak sanırım stres topuna döneriz ağlamak iyi geliyor ara sıra
Evet rahatlıyoruz ama hormonlarımı etkiliyorum diye bu sefer stres oluyorum Bi karikatürde vardı ya okumus gelin almayalım demiştim sana diyo kadın oğluna o hesap cok sey bilmek arastrımakta iyi değil aslında akısına bırakma olayını gercekten basarabilsek

hormonlarımızın değişmesi de bizi bu duruma sokuyo olabilir :) ben 2 gündür aşırı sinirliydim dün akşam ağlama moduna transfer oldum pms haftasında gibiyim

kızlar yarın sabah 9 da dahiliyeye gidicem tiroid ilacına başlayalı 1 ay oldu ne durumda ona bakılacak onun yanında prolaktin ins direnci ve d vitaminimi de kontrol ettircem ins direncim yüksekse ilaç isticem

kızlar günaydın.. havadan mıdır nedir benimde enerjim yerlerde bugün regl olacakmışım gibi kasık ağrılarım başladı. bilirim bu ağrıyı ben
galiba bu ay da olmadısabah eşime diyorum olmadı galiba yine diye. ağlamaklı oldum sıktım kendimi. işe zor attım canımı
daha bat geçmedi ama olmayacak gibi sanki yine oof of

bugün hepimiz aynı moddayız anlaşılan

rymruyam kuzum bişey sorucam 2 gebelik daha geçirdiğin için her gebeliğinde belirtilerin aynı mıydı ? şuan bel ağrım dışında belirtim yok demiştin diğerlerinde de aynı mıydı yoksa daha mı farklıydı ?

Çok sevindim. Rabb'im sağlık versin inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunsun. Allah'ım bu güzel duyguyu bizlere de nasıp etsin inşallah

Selam kızlar birkaç gündür giremedim, neler neler olmuş
Dün doktordaydım, septum ameliyatı sonrası rahim iyileşmiş ama sağ tarafta yumurta kistleşmiş dedi, bu ay da beni eliyoruz yani
Hiç ümitsiz olma lütfen geçen ay benim de yumurta kiste çevirmişti kendiliğinden kayboldu.

kuzum ilk gebeliğimde kasık batmaları oluyodu sürekli uyku hali oluyodu yüzüm yanıyo gibiydi ateşim var gibi o şekildeydi . ikinci gebeliğimde de bol bol adet belirtileri vardı . şimdide belim yine ağrıyo başka hiç bir belirti olmadı canım . eğer test yapmasaydım bunda kesin adet olacam derdim yani . ilk gebeliğimde adetten iki gün önce öğrendim . ikincisinde adete bir gün kala öğrendim. bunda da 4 gün kala öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…