Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın canım senin macun markası neydi ya sayfalarda bulamadım bir türlü bu ay olmazsa önümüzde ki ay bende alayım ama inşallah gerek kalmaz
naturallen bitkisel ballı karışım canım, instagrama naturallen yaz çıkıyor bana fayda sağladı yumurtlama konusunda inşallah önerdiğim kişilere de sağlar

Yeni gelen kızlar listeye eklenmek isteyenler tek bir mesaj içinde BAT ve NE KADAR SÜREDİR İSTİYOR beni etiketleyerek yazması gerekli aksi halde geriye dönük bulamıyorum eksik bilgi ile de ekleme yapamıyoruz.

Hayırdır inşallah kötü bir şey yoktur umarım
Bütün güzel enerjilerimiz senin olsun
somut bi şey yok duygu karmaşası yaşıyorum sanırım dün gece durduk yere ağlama geldi, eşim bu ay çok umutlu kesin olacak diyip duruyor ama benim ufacık bi belirtim bile yok, her ay regl oldum demekten çok yoruldum

Karamsar olma umut her zaman var.
Hem belirti yaşaman için daha çok erken,
Çok iyi anlıyorum seni bazen kısır bir döngüde gibi hissediyorum her ay bir öncekinin kopyası gibi

Ama umudumuz olmazsa bu süreci geçirmek çok daha zor olur, toparlanmalısın mutlaka olacak
Hem bu zamana kadar gördüğüm okuduğum kadarıyla emin olabildiğim tek konu stres bu işin düşmanı.

Evet canım arada oluyor böyle malesef stres değil de üzüntü işte...

Günaydın kızlar minseo düşürme hemen moralini haklısın insan üzülüyor artık olmamaya başladıkça kaygılanıyoe acaba benim çocuğum olmayacak mı diye düşünüyor aradan zaman geçtikçe. Aslına bakarsan her ay olasılık çok düşük zaten tabi ki denk gelip ilk aydan hamile kalan da var ama hiçbir sebep olmasa bile ilk bir yıl içinde olmaması normal diyorlar. Eşlerimiz de üzülecek diye de üzülüyoruz eminim onlar da öyle. Ama motivasyonu yüksek tutmak lazım yani gelecek minnak annem de ne suratsızmış amma depresifmiş deyip geri kaçmasınn mutlu anne mutlu bebekler olsun

Günaydın kızlar minseo 2 gündür bende aglama modundayım rüyamda bile aglıyodum dün. En son bi psikologla görüşme kararı aldım. Gece 2 dkkalıgına lavaboya kalkıyorum hemen aklıma hamile olmadığım geliyor delircem bunu düşünmekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…