Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Doktora gitmemiş olsan üstüne mi görüyorsun acaba dicem ama doktor da gördü seni alla allaaa dikkat et ayaklarını sıcak tut
yok kız şaldır şuldur regl oldum ya üşüttüm ya da 2 gün önce sarımsaklı yoğurt yemiştim o dokundu galiba

Ben ilk defa görüyorum ya ondan böyle deliye döndüm. Umarım yanıltmaz

Kuzu bir yorum yaptım hakaret vs asla yok anında bir arkadaş şikayet etmiş hemen geçici olarak dondurdular hesabımı
Şaşırdım ben de, acaba şu yumurtlama gunu test yapan kız yuzunden mı oldu dıye, benı de banlarlardı kesın, Bı de gecıcı olarak hesap pasıftır yazıyordu,, ban olunca sadece üzgün yazıyor.. Ne oldu dıye merak ettik, neyseki dondun artıkhosgeldın

benim de ilk o aklıma geldi biliyo musun direk sana baktım girip ama sen banlanmamışsın dedim demek ki bundan değil

yok kız şaldır şuldur regl oldum ya üşüttüm ya da 2 gün önce sarımsaklı yoğurt yemiştim o dokundu galiba
Allaa alla geçmiş olsun canım dikkat et
Yok canım ya her erkek aldatır mı muhabbeti vardı çok normal Bi yorum yaptım birisi şikayet etmiş beni tuhaf çünkü kocaları aldatsa da evde oturup onları beklemeyi seviyor bazı arkadaşlar napalm herkesin hayatı kendine

En yakın zamanda bekliyoruz aramıza

benim de ilk o aklıma geldi biliyo musun direk sana baktım girip ama sen banlanmamışsın dedim demek ki bundan değil
O kendisini etiketleyerek ile verilen cevaplar dışında yazılanları pek okumuyor.

Aaaa gelmişsin canım hoş geldin Ne yaptılar sana ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…