Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
inş bebiş vardır. ya uzuldumde aşırı takmadım en kotu bu ayın sonunda doktora gıdıcem ztn a det olursam hormonlarıma baksınlar. süt buharı bende duydumda bazısında kıst yapmış ondan emın olamadım yapmaya
Bende asla cesaret edemezdim. Eşimin anneannesi söyledi kızı da süt buharı yapmış o ay kirlenmemiş büyüktür dedim sözünü dinledim çok yakşaşmadım buhara korktum ama yinede içime buhar girdi ve hala adet olmadım yarın acile kan vermeye gideceğim tekrar

Anneler, anne olmak için bu yolda uğraş veren herkese selamlar öncelikle.
1 sene önce bir kayıp yaşadım ray yüzünden 22 haftalık. Korunmayı da bıraktık ama hala gebe kalamadım.
Doktora göründü im ultrason görüntüsü pko ama hormon değerlerim değil. İnofolice başladım, şimdi de reglin 3. Günündeyim. Ovulasyon testi sipariş ettim doğumdan sonra döngüm çok karıştı, 35 40 gün arası değişiyor. Ne zaöan yapmaya başlamalıyım sizce bu testleri, bi de tanım da koyulamadı benim gibi olan var mı pko değil hastalık ama ney bilen, fikri önerisi olan, yardımcı olabilecek herkesi dinlerim.
Şimdiden çok teşekkürler herkese :)

Bende asla cesaret edemezdim. Eşimin anneannesi söyledi kızı da süt buharı yapmış o ay kirlenmemiş büyüktür dedim sözünü dinledim çok yakşaşmadım buhara korktum ama yinede içime buhar girdi ve hala adet olmadım yarın acile kan vermeye gideceğim tekrar
hayırlısı olsun inşallah

Anneler, anne olmak için bu yolda uğraş veren herkese selamlar öncelikle.
1 sene önce bir kayıp yaşadım ray yüzünden 22 haftalık. Korunmayı da bıraktık ama hala gebe kalamadım.
Doktora göründü im ultrason görüntüsü pko ama hormon değerlerim değil. İnofolice başladım, şimdi de reglin 3. Günündeyim. Ovulasyon testi sipariş ettim doğumdan sonra döngüm çok karıştı, 35 40 gün arası değişiyor. Ne zaöan yapmaya başlamalıyım sizce bu testleri, bi de tanım da koyulamadı benim gibi olan var mı pko değil hastalık ama ney bilen, fikri önerisi olan, yardımcı olabilecek herkesi dinlerim.
Şimdiden çok teşekkürler herkese :)
Geçmiş olsun canım. Regl bittikten 2 gün sonra başlaman faydalı olur. Türkiye in yüzde 70 i pco ymuş canım bu çok rutin bir durum artık

Böyleleri anne oluyor işte 🤬

Eklentiler

• IMG_20201223_132728_1.jpg
    IMG_20201223_132728_1.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 42
X