Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
S sedanur4004 sakın test yapma bekle :KK43: benım gıbı olma sonra
Canım sen çok kafaya takıyosun inanki daha çok üzülürsün biraz rahatla bende öyleydim zorla ilişkiye girmeye asla gün kaçmasın hergün olsun diye sürekli biseyler araştır sürekli kendimde bişey ara sonuç hüsran oldu bu ay krndimi okadar sıkmadım hatta yunurtlamadan sonra çok sancım oldu ozamandan başladı benim sancım hala çekiyorum yumurtlama takibi de yapmadım takvime göre yani sonrasında yumurtlama olurmu diye kendimi kasmadım belki 1 hafta ilişkiye girmedim . Belki şuan hamileyim daha bilmiyorum ama stres çok etkiliyor biraz kafandan atmaya çalış rahat olmaya çalış sonra çok üzülürsün kuzum

Ama daha çok erken bence o testle çıkması için bile
6 gun kala felan cıkıyormus ya erken testlerde bide aşırı stres yaptım kendı psıkolojımı bozmaktansa yapayım dedım ama silik felan bıse gorcem dıye cok umut etmıstım. ufak bii yıkıldım tabı ama evet daha erken geç döllenme felan olduysada sedaya derken kendım dustum hataya. pazar gununden once yapmamam lazımdı en az 12. gun ama baktım oyle cok cıkan varmış

Canım sen çok kafaya takıyosun inanki daha çok üzülürsün biraz rahatla bende öyleydim zorla ilişkiye girmeye asla gün kaçmasın hergün olsun diye sürekli biseyler araştır sürekli kendimde bişey ara sonuç hüsran oldu bu ay krndimi okadar sıkmadım hatta yunurtlamadan sonra çok sancım oldu ozamandan başladı benim sancım hala çekiyorum yumurtlama takibi de yapmadım takvime göre yani sonrasında yumurtlama olurmu diye kendimi kasmadım belki 1 hafta ilişkiye girmedim . Belki şuan hamileyim daha bilmiyorum ama stres çok etkiliyor biraz kafandan atmaya çalış rahat olmaya çalış sonra çok üzülürsün kuzum
negatif cıktıya sımdı ole umutla beklemem zaten bakalım şans varsa illa ki çıkacak zaten. bu ay fena takıldım evet

negatif cıktıya sımdı ole umutla beklemem zaten bakalım şans varsa illa ki çıkacak zaten. bu ay fena takıldım evet
Belli olmuyor onlar ben hiç güvenmiyorum benim bi negatif bi silik çıktı e hala adet gelmedi çıkmayıp hamile kalanda çok yani hala bi umut var ama sakın kafaya takma Allah büyük bu ay olmasa bidahaki aya eğer ben bu ay hamileysem süt buharı sayesindedir . Hamile olduğumu netleştirip herkese tavsiye edeceğim bi kesinleştireyim inşallah değilsemde adetolayım artık nedir bu ya

Belli olmuyor onlar ben hiç güvenmiyorum benim bi negatif bi silik çıktı e hala adet gelmedi çıkmayıp hamile kalanda çok yani hala bi umut var ama sakın kafaya takma Allah büyük bu ay olmasa bidahaki aya eğer ben bu ay hamileysem süt buharı sayesindedir . Hamile olduğumu netleştirip herkese tavsiye edeceğim bi kesinleştireyim inşallah değilsemde adetolayım artık nedir bu ya
inş bebiş vardır. ya uzuldumde aşırı takmadım en kotu bu ayın sonunda doktora gıdıcem ztn a det olursam hormonlarıma baksınlar. süt buharı bende duydumda bazısında kıst yapmış ondan emın olamadım yapmaya

Eşimin teyzesi 3 aylık hamileymiş adeti düzensiz miş ilk başlarda bilememiş sonra belirtilerim var diyor idrar testi yapıyorum çıkmıyor kan veriyorum çıkmıyor ultrasona giriyorum doktor rahimde bişey toplanmış adet olacaksın diye adet söktürücü iğne vermiş ta 20 sene önce ama ultrason bu kadsr gelişmiş değil ben dedim 3 aylık cinsiyet bell oluyor nasıl görmemiş doktor valla görmedi diyor ben geldim eve o iğneyi vurdum diyor ama hala adet olmuyorum sonra kayınvalidem vurdurmamış sen hamilesin niye vuruyosun diye tekrar gitmişler bu sefer çıkmış 3 aylık çocuğun doğmasına 6 ay kalmış idrarda kanda ultrasonda çıkmıyor brn bu hikayeyi duyduktan sonra idrar testiymiş kan testiymiş güvenim kalmadı valla burdada çok okudum ilk başta kanda negatif olup sonra hamile olduğunu öğrenen her zaman bir umut var kendimizi ferah tutmamız gerekiyor

Test beyazlaştığı an ki halini dikkate alacaksın ilk 5 dk. Ben normalde innovita alıyordum bu ay çok takip yapmayacağım diye Laboquick aldım işimi gördü

Yap canım elinde test varsa inşallah geç döllenme vs. Olmuştur 🙏 teşekkür ederim canım 🖤
Insallah kasik agrim var canim sancilarim cogalinca umut bitti 🥺

X