Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlaaaar bata 9 10 gün var çıldırıciiiim günler geçmiyorrr ayy o kadar da yoğunum düşünecek vaktim yok ama yaptığım hiçbir şeye odaklanamıyorum aklımın bir köşesinde hep oldu mu acaba sorusu var hangi gün adet olurum hangi gün belli olur sorusu var geçmiş döngülerime bakıp tahmin etmeye çalışıyorum kafayı yiciim

Tedaviye başlıyacaksın ya ondan oluyor canım insan daha çok düşünmeye başlıyor

7 gun var sen bide bana sor. Oturup hamılelık belırtılerı okuyorum durmadan

sakin ol ve elindeki gebelik testini sakince yere bırak sakın regle 9 gün kala gebelik belirtileri yazıp gugıllama ben hepsini yaptım. her ay da ümitlendim saçma sapan.

sakin ol ve elindeki gebelik testini sakince yere bırak sakın regle 9 gün kala gebelik belirtileri yazıp gugıllama ben hepsini yaptım. her ay da ümitlendim saçma sapan.
Gebelik testi sadece ilk denediğim ay erken yapmıştım, o da içki mi içecektim neydi bir sebebi vardı sonra aklımdan geçirmeye kalmadan regl oluyorum sağolsun bana hiç o heyecanı bile yaşatmıyor belirtileri sürekli araştırıyorum ama zaten artık ezberledim ama her ay yine girip bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…