Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aynen malesef pik gördük sonra çatladı ve regl öncesi ben tekrar pik gördüm hatta silik bir çizgi de görüp yada gördüğümü idda edip kan vermiştim negatif ve regl oldum . fakaj gebelik varsa lh da yükseliyor yani olma ihtimali de var o nedenle bence hcgyi tekrarla canım

Eczaneden başka bi marka test alıp tekrarlasana canım bu teste güvenmedim ben
Sanırım en son bu dediğini yapacam. Okadarda test almıştım sanırım adet olunca hepsini çöpe atmam gerekecek. Yarın yada ertesi gün testimi başka bir gebelik testiyle yapmalıyım. Yada hiç yapmasamda olur, boş hayal hikayesi işte bizimkisi

Kızlar çatlama iğnesini nasıl yaptırıyosunuz doktorunuz mu veriyor yoksa siz mi istiyorsunuz? Ücreti hakkında da bilgi verir misiniz? Bende bi denemek istiyorum

Belli olmaz canım inşallah vardır ama insan aynı testten bi kere olumsuz sonuç alınca emin olamıyor

Kızlar çatlama iğnesini nasıl yaptırıyosunuz doktorunuz mu veriyor yoksa siz mi istiyorsunuz? Ücreti hakkında da bilgi verir misiniz? Bende bi denemek istiyorum
canım doktor uygun görürse veriyo mutlaka bi doktorla yürütmen lazım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…