Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Belli olmaz canım inşallah vardır ama insan aynı testten bi kere olumsuz sonuç alınca emin olamıyor
Öyle gerçekten ama 3-4 gündür silik çizgi yada kuruma çizgisi bile çıkmamıştı.
Eczane kapanmadan bi koşu gidip test aldım, akşama yada yarına yaparım. Normal kaset test 10 TL Lik.
Nasıl bir marka bilen varmı?

Hiç duymadım Ama bunda da çizgi çıkarsa bişiler var diyebiliriz inşallah

6 ocakmi bende az kaldi ssndim benimde 7 ocak daha yeni
yumurtlama olmustut ne testi ne kan aldirmasi
Canım ben bugün gittim kontrole tekrar biri 11 biri 13 ml yani perşembe büyük ihtimal büyür 14. Gün olur tekrar çatlatma vurulacağım yanlış zamanda vurulmuşum işte kontrole gidememenin zararı

Doktor yok dedi kuzum ama 2 kere kalp durması sonucu kürtaj olduğu için hamile kaldığımda karından iğne olmamı söyledi
Belki de hamile kalınca yükseliyor olabilir pıhtı oranın dendi
Canım çok üzgünüm kayıpların için. Pıhtılaşma oranı gebelikte artıyor evet. Vücut kanama yapmasın diye oluşan bir mekanizma. Dolayısıyla pıhtılaşma eğilimi olan kişilerde ekstra riskli bir durum hem anne hem bebek için. Sana pıhtılaşma testi olarak neler yapıldı? Benim annemde var ve genetik olarak bana da geçebileceği için hep doktorlar uyardı mutlaka gebelik öncesi kan sulandırıcı kullan ve gebelikte iğnelerle devam et diye. Bu testler çok önemli bence kaybın muhtemelen bunşa ilgili. Rahim filminde rahimde bir şekil bozukluğu falan çıkmadıysa tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…