Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Biliyosun sadece konuşur insanlar.. Annesi bile o kadar hakaret ediyor bana, al bak o zaman diyorum. Ben ne anlarım çocuk bakmaktan. Annemden annelik mi gördüm ki ben çocuğuma annelik yapıcam diyor 😁 tam trajikomik. Bari annelik yapana saygı duy dimi? O da yok.. Huzursuz edecekler ya işte nasıl edecekler. İnsanlar kötü, gerçekten.. Neyse içim daraldı bak yine kapatalım en iyisi. Hepimiz için en güzelini, en hayırlısını diliyorum. Allahım hakedene versin 🙏
seni o kadar iyi anlıyorum ki.. benimde oğlumda hiperaktiflik ve dikkat eksiliği varmış. bunu bilmiyorduk çocuk okula başlayınca birden psikolojisii falan bozuldu derslerde sürekli tuvalete gitmek istiyormuş falan.. sonra doktora götürdük. ritalin diye bi hap verdi öğrenmesini kolaylaştırıyor. eğer o olmasaydı işimiz çok zordu. dediğin gibi okumuyor ders yapmıyor halen tuvalete ben götürüyorum. kendi çocuğum olmasına rağmen üvey annem diyor bazen:) ağzına kaşıkla yediriyorum. sütü biberonla içiriyor. belki sende bu süreci bu şekilde bi yardım alarak atlatabilirsin. moxo testi yaptılar bizim sürecimiz bu şekilde başladı..allah yardım etsin.. bana kendi çocuğumla uğraşması zor geliyor.. Allah kimseyi evladınla sınamasın ama gerçekten zor. şimdi o senin evladın oldu.. doğru olan neyse vicdanın ne diyorsa onu yap. bir çok hikaye okudum üvey anne olmasına rağmen annelerinden daha fazla sahip çıkan annelerin hikayelerini.. Allah senden razı olsun.. inşallah. sonunda gururlanırsın evlatlarınla inşallah...sevgiler

bende bugun gittim doktora 21 mm olmuş dedı iğne yaptı sonra nolucak acaba bilginiz var mı
canım doktordan detaylı bilgi alsaydın keşke 21mm yumurtan ama dün testte pik göremedin onu sorsaydın keşke bizim için de merak unsuru bu durum :KK66:

Kızlar iyi günler sizlere sorum olacak.
Pik 11 Aralık, bata 5 gün kaldı.
Bugün ovülasyon testim düne göre çok koyulaştı, sizlerde bu durum nasıl oluyor bata 5 gün kala?

Ve bugün ovülasyon hemen belirince idrar da koyu gözküyordu diye gebelik testi yaptım (ilk idrar değil) Bu testte ilk 10. Dk da bişeyler belirdi, aradan yaklaşık 45 dk geçince test böyle oldu, sizcede bu test bozuk mu?4 gündür gebelik testlerinde silik çizgi kuruma çizgisi bile çıkmıyordu.

Ovülasyon testim sondaki bugünün testi
20201221_133101.jpg

Gebelik testi
20201221_144454.jpg

Bugün ovülasyon testim düne göre çok koyulaştı, sizlerde bu durum nasıl oluyor bata 5 gün kala?

Ve bugün ovülasyon hemen belirince idrar da koyu gözküyordu diye gebelik testi yaptım (ilk idrar değil) Bu testte ilk 10. Dk da bişeyler belirdi, aradan yaklaşık 45 dk geçince test böyle oldu, sizcede bu test bozuk mu?4 gündür gebelik testlerinde silik çizgi kuruma çizgisi bile çıkmıyordu.

Eki Görüntüle 2744992

Gebelik testi
Eki Görüntüle 2744995
bir tane daha gebelik testi yapsan canım ? ovüde pik görüp regl öncesi adet oldum ben. minseo minseo de aynı şekilde ama gebelikte bir çizgi var. kendi açtığın topikte yine böyle bir çizgi olup negatif sonuç almştın diye hatırlıyorum belki de bu testler aynı grupsa sorunlu olabilir

Eki Görüntüle 2744992

Gebelik testi
Eki Görüntüle 2744995
Eczaneden başka bi marka test alıp tekrarlasana canım bu teste güvenmedim ben

bir tane daha gebelik testi yapsan canım ? ovüde pik görüp regl öncesi adet oldum ben. minseo minseo de aynı şekilde ama gebelikte bir çizgi var. kendi açtığın topikte yine böyle bir çizgi olup negatif sonuç almştın diye hatırlıyorum belki de bu testler aynı grupsa sorunlu olabilir
Ovüde pik mi görüp adet oldunuz:KK43: :KK43: :KK43:
Ovülasyonla alakalı bi konu açmıştım ama o ay nerdeyse yumurtlama gününden sonra hiçç silikleşmemişti. Bu ay öyle olmadı silikleşmeyi görmüştüm diye bi umut işte.
Neyse ovüde pik görüp adet olunuyorsa tamam anlaşılmıştır... :KK48: zaten adet sancımda başladı.. ben filim açıp izlesem iyi olacak. Yorumun için Çok teşekkür ederim.

X