Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım ben de muhasebeciyim iş yoğunluğu da çok etkiliyor herşeyi çok bunalıyorum.. Eşim yaptırdı testleri hiçbir problem çıkmadı rahim filmi daha önce doktorum gerek görmemişti ama oda çektirme taraftarı ocak gibi işte çektirip sonra son kez klomen ve iğne deneyeceğim.. Benim aslında çok fazla Bi etkileri yoktu sadece gebe kalamıyordum ama bu ara saçlarım dökülmeye başladı kilolu değilim Bi ara almıştım eski halime geri döndüm adetlerim düzenli bilmiyorum çok yoruldum bu virüs olmasaydı biraz daha seri hareket edebilirdim ama şuan hastaneye gitmeye korkar durumdayım o yüzden ocak sonu rahim filmini aradan çıkaracağım inşallah

Ben de aynı meslek olmaz olasıca

Ben de aynı meslek olmaz olasıca
2012 den beri kesintisiz çalışıyorum 2015 te evlendim ve yoruldum artık yıl sonu geldi tam kafa yemelik o yüzden 2021 de bırakmayı düşünüyorum evet çalışmak çok güzel maddi olarak ama artık bebek için vakit ve zaman ayırmak istiyorum inşallahh

Baya olmuş senin iş hayatına atılalı, ah bırakıp gitmek benim de içimde çok geçiyor ama ek bi gelir yaratmadan bırakamam ev kredisi ödüyoruz çünkü eşimin üstüne yıkamam

inan uzun süreli stresi durumları bu pkoyu tetikliyor bu tarz sorunlar yaşayanların büyük çoğunluğunun stresli işlerde çalışıyor olması tesadüf olamaz zaten. ben de malesef dökülme tüylenme gibi etkilerini yaşıyorum. adım atmak istiyorum dediğin gibi ama virüs malesef beni de geri çekiyor. ben bu süreçte online terapi alıyorum bak tavsiye ederim. bazen başa çıkamadığımız durumları tek başımıza halletmekte ısrarcı oluyoruz ama bazen de böyle destekler hayat kurtarıcı oluyor. vaktin ve imkanın varsa değerlendir derim canım.

alttan muayenede öğrendim canım
malesef fizyolojik bişiy ve düzelmiyor eğer gebe kalırsan normal konuma geçip doğumdan sonra tekrar eski haline dönüyor
Gebeydim ama doğum yapamamıştım kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım. demekki halen ters o zmn düzelmedi

İstediği ayda öyle hemencecik nasıl gebe kaldı

Valla kizlar ben bu isi anlamadim. Dün akintim vardi sünüyodu. Ondan önceki günde vardi biraz. Simdi yok simdi su gibi yani sünmüyonartl beyaz olmus. Bence yumurtlama olmadi bende... uygulamalara göre 24.12. De yumurtlama olacak güya..... sizde kac gün akinti oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…