Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yok canım rahim filmi çekilmedim henüz ocak sonu gibi çekilmeyi planlıyorum 3.iğnemi de o zaman deneyeceğim şubatta falan yani Bi o kaldı onu da çektircem orda da Bi sıkıntı yoksa son kez iğne deneyip tüp bebeğe başlayacağız tüp bebek için İstanbula gideceğim ama behçeci de yaptırmayı düşünüyoruz ailem orda işten çıkıp bu konuya yoğunlaşması planlıyorum 30 yaşına girmeme az kaldı çünkü bazen sanki hiç anne olmayacakmış gibi hissediyorum bu pko yedi bitirdi beni içten içe çürüyormuş gibi hissediyorum kendimi o kadar üzülüyorum ki psikolojim daha fazla bozulmadan tedavim devam ettirmek istiyorum
seninle hikayemiz benziyor ben de bankacıydım 4.5 senedir dayanamadım ekimde ayrıldım. iyiki de ayrılmışım . benim de 30 a ramak kaldı ama bence öyle düşünmeyelim ya beni yedi bitirdi deme lütfen çünkü pko bir hastalık değil sendrom. etkilerini azaltabilmek bizim elimizde.
ben de o kadar çok bu umitszliğe kapılıyorum seni o kadar iyi anlıyorum ki..
ama acaba rahim filmi
çektirip öyle mi devam etsen tedaviye yada eş faktöründe nedir durum ?

Canım yaa benimde son gebeligimde doktorum rahmimin ters olduğunu söylemişti sen nasıl öğrendin ters olduğunu. Sonrasında hiç sormadım da düzeldi mi diye msjını da görünce aklıma geldi merak ettim
alttan muayenede öğrendim canım
malesef fizyolojik bişiy ve düzelmiyor eğer gebe kalırsan normal konuma geçip doğumdan sonra tekrar eski haline dönüyor

seninle hikayemiz benziyor ben de bankacıydım 4.5 senedir dayanamadım ekimde ayrıldım. iyiki de ayrılmışım . benim de 30 a ramak kaldı ama bence öyle düşünmeyelim ya beni yedi bitirdi deme lütfen çünkü pko bir hastalık değil sendrom. etkilerini azaltabilmek bizim elimizde.
ben de o kadar çok bu umitszliğe kapılıyorum seni o kadar iyi anlıyorum ki..
ama acaba rahim filmi
çektirip öyle mi devam etsen tedaviye yada eş faktöründe nedir durum ?
Sen niye uyanıksın uyusana 😂

X