Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım ben kimyasal geçirdiğimde gittikçe rengi açıldı ve 4 günde kayboldu 4.82 beta hcg de kanamam başladı.. regl tarihimden 4 gün sonra. Sende rengi aynı gibi henüz idrara geçmiyordur inşallah.
Bugün çatlatma iğnem yapılacak kuzum bi Ümit vardır belki diye yapmaıştım iğneden önce artık 14 gün sonra sonucuna bakarız

Canım ben kimyasal geçirdiğimde gittikçe rengi açıldı ve 4 günde kayboldu 4.82 beta hcg de kanamam başladı.. regl tarihimden 4 gün sonra. Sende rengi aynı gibi henüz idrara geçmiyordur inşallah.
Canım şu an yum dönemindeymiş bugün çatlatma iğnesi olacakmış daha yumurta döllenecek konuma bile gelmemiş imkansız değil mi

Canım şu an yum dönemindeymiş bugün çatlatma iğnesi olacakmış daha yumurta döllenecek konuma bile gelmemiş imkansız değil mi
Ay ben onu okumadım. Bat günü zannettim Hurremmsultann Hurremmsultann canım imkansız çatlama olacak yumurta döllenecek.. Testler yanlış vermiş. 😔😔

Günaydın canım ben regli beklemece belim ağrıyor bakalım bugün mü sökülür yarın mı 🤔
Deme öyle kız inşallah olmazsın. Hayırlısı neyse o olsun tabi. Ben de bu ayı değerlendirmiş sayıldım mı acaba anlamadım 🤷 pik gördüğüm iki gün ilişki oldu çatlamaya başlayınca ama tam silinmediği için bir şey diyemiyorum tutacaksa o günkü spermlerden de tutar sonuçta. Hayırlısı olsun artık napalım olmazsa da muhtemelen doktora gidip yumurta geliştirmeyi kabul edeceğim 🙄

Deme öyle kız inşallah olmazsın. Hayırlısı neyse o olsun tabi. Ben de bu ayı değerlendirmiş sayıldım mı acaba anlamadım 🤷 pik gördüğüm iki gün ilişki oldu çatlamaya başlayınca ama tam silinmediği için bir şey diyemiyorum tutacaksa o günkü spermlerden de tutar sonuçta. Hayırlısı olsun artık napalım olmazsa da muhtemelen doktora gidip yumurta geliştirmeyi kabul edeceğim 🙄
Kız asıl sen öyle deme bebek yoksa olayım gecikmesin herkes inşallah olmazsın diye dua ediyor bu gidişle gecikecek 😆 değerlendirdin sonuçta o hafta tek bi ilişki olsa bile doğurganlık penceresini yakalamış oluyorsun hadi hayırlısı olsun inşallah

X