Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kanamam olmuştu benim progeston kullandım bulantıdan bende çok çektim canım
mesajınızı şimdi gördüm Allahım sağlıkla mutlulukla kucağınıza versin zamanında inşallah :emir_bebek:
benimde kanamam oluyor ben 5+3 üm 5. haftaya girer girmez kırmızı kan gelmeye başladı iki gün üst üst acile koştuk tabi hemen
protestan verildi zaten iğne kullanıyorum sizin nasıl oldu kanamanız ne kadar sürdü

Evet o yüzden eski arkadaşım görüşmüyorum konuşmuyorum ne zaman beni görse hemen oğlunu anlatıyor bencil
9
Canım akıntı bu.. şeffaf kokusuz kaygan yapışkan bi akıntı☺️ Benim yumurtlamadan bir veya iki gün önce gelince anlıyorumki yumurtlama olucak..
Suan bende öyle akinti var ayiptir söylemesi demin fark ettm dün ilsiki oldu bugün yarin olsnmu yoksa yarn mi kacircam diye korkuyorum...

Kizlar akintim basladi bugün sefhaf renksiz ve sünen cinsten yumurtlama 1 2 güne olur degilmi? Dün iliski oldu bugünde olmalimi yarn yetelri olurmu kacircaz diye korkuuyorum...

Kizlar akintim basladi bugün sefhaf renksiz ve sünen cinsten yumurtlama 1 2 güne olur degilmi? Dün iliski oldu bugünde olmalimi yarn yetelri olurmu kacircaz diye korkuuyorum...
canım en doğrusu bir gün ara vermeniz olacaktır 72 saat yaşıyor zaten rahmimize giren spermler
1 gün dinlenin ki spermler daha verimli olsun olgunlaşan spermler gelsin doktorlar söylüyor bunu :oops:

mesajınızı şimdi gördüm Allahım sağlıkla mutlulukla kucağınıza versin zamanında inşallah :emir_bebek:
benimde kanamam oluyor ben 5+3 üm 5. haftaya girer girmez kırmızı kan gelmeye başladı iki gün üst üst acile koştuk tabi hemen
protestan verildi zaten iğne kullanıyorum sizin nasıl oldu kanamanız ne kadar sürdü
Canım iyisin umarım? Kanaman durdu mu?

Canım iyisin umarım? Kanaman durdu mu?
iyiyim tatlım perşembe gece 1 gibi oldu bir de cuma günü akşam 6 gibi bildiğimiz kırmızı kan gördüm düşük riskin var demiyorum çok yüksek düşük riskin var dedi doktor şimdilik çok şükür bir şey yok salı gününe doktor randevumuz var keseyi perşembe gece acilde gördük

iyiyim tatlım perşembe gece 1 gibi oldu bir de cuma günü akşam 6 gibi bildiğimiz kırmızı kan gördüm düşük riskin var demiyorum çok yüksek düşük riskin var dedi doktor şimdilik çok şükür bir şey yok salı gününe doktor randevumuz var keseyi perşembe gece acilde gördük
Allah iyiligini versin insallah tekrarlatmasin

Yaa bi daha olmasın inşallah üzüldüm 😔 yat sürekli sende pıhtılaşma var mıydı?

yatıyorum zaten inan ki etlerim çürüdü uyuştum artık
evet balım her gün iğne vuruyorum kendime ve o kadar zor bulunuyor ki maleseff
masalkzz masalkzz da da aynı sıkıntı vardı canım bak o da iğne vuruluyor kanamaya ilgili falan bilgisi Vardır yardımcı olur sana, o da yaşamış çünkü benzer şeyler. İnşallah riskli dönemi sağsalim atlatırsınız🙏

masalkzz masalkzz da da aynı sıkıntı vardı canım bak o da iğne vuruluyor kanamaya ilgili falan bilgisi Vardır yardımcı olur sana, o da yaşamış çünkü benzer şeyler. İnşallah riskli dönemi sağsalim atlatırsınız🙏
amin canım benim inşallah sürekli kontrol ediyorum artık :KK43:
masalkzz masalkzz senin ne zaman kesildi kanaman canım

Görebilen varmı 😑

Eklentiler

• Snapchat-387061133.jpg
    Snapchat-387061133.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 60
X