Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Eğer yumurta gelişimini çatlamasını etkileyen bir hormon probleminiz yoksa hiç gerek yok iğneye
Bu ay yaptığım hormon testlerim iyi çıktı ama işte bilemiyorum yine de kısmet tek olgun yumurtayla hergün havuç suyu içtim belki de ondan mı gelişti bu kadar bir de süt buharı yapmıştım 2 gün

amin inşallahhhh yarabbim sabırla bekliyorum ümit ediyorum testleri aynı günmü yapsak ahahhaha
Hahaha ben sizden biraz daha gerideyim en iyi ihtimalle 2 Ocak gibi yaparım adet olmazsam ama sizin güzel haberleri bekliyorum arkanızdan gelirim inşallah
Evet kuzum 3-4 aynı gün yumurtlama gördük ve batlarimiz aynı ay hadi İnşallah hep beraber Eylül anneleri topigine geçeriz
Hadi inşallah yaa anne diyince bile heyecanlandım burayı bırakmayız ama yeter ki olsun tüm topik anne olalım burada
İnşallah güzel haberleriniz ile uğurlayalım yolu sonrada bizler kalırız
İnşallah güzel haberlerin ardı arkası kesilmesin
GeminiWoman da var Rabbim peşpeşe güzel haberler vermek nasip eylesin inşallah batdaşlar
Ayy GeminiWoman nick mi değiştirdi ? İnşallah hepimiz verelim arka arkaya
Gitme hayalleri kuruluyor... Gidin gidin @fiona13 senle ben dükkanı kapatıcaz galiba
Yok kız gitmeyiz biz ayrıca siz belki önce gidersiniz öyle demeyin
biz gemiyi terkedemeyiz biliyosun kazık çaktık demir attık eğer olur da bi gün gebe kalırsak çocukların göbek bağınu bu topiğe gömcez
Hahaha yerim sizi yaa demeyin öyle belli mi olur her şey kısmet
Cnm sen gitmeyesin önden insallah sen çekersin basi yutarsın bu dediklerini
Dimi ya valla
Silindikten sonra 3 gün de önemli diyorlar canım
Ya ben silindikten sonra salıyorum ya çok yorulmuş oluyoruz acaba o yüzden mi olmuyor pikten sonrasını çok düzenli değerlendiremiyoruz

Pikten 3 gün önce ve pikten 3 4 gün sonrasida çok önemliymiş canım bazen 24 saatte catlayabilir bazen 36 bazende 48 bence regle kadar yine düzenli ilişki olması da önemli

Pikten 3 gün önce ve pikten 3 4 gün sonrasida çok önemliymiş canım bazen 24 saatte catlayabilir bazen 36 bazende 48 bence regle kadar yine düzenli ilişki olması da önemli
Çatladığı gun değerlendırdik dun durduk bugun devam ozaman. En azından hep sureklı yapıoduk bugun gün aşırı yapmıs oluruz

Ben muayene 70 lira veriyorum tahlillerim 180 lira tutmuştu amh dahil. Amh için burda baya pahalı falan yazdıklarını gördüm ama amh ve diğer tahlilerin hepsi 180 tuttu iyi geldi bana
Çok uygun muş ben tek bir teste o kadar para veriyorum neredeyse ve gittiğim hastane eski küçük bir hastane nerede yaşıyorsunuz

Bursa da sizin gittiğiniz baya soyguncuymuş
İzmirdeyim canım ben burda kiralar felan herşey Bi tık daha pahalı diğer şehirlere göre sanırım onunla alakalı çevremdeki bütün hastaneler de muayene ücretleri bu şekilde

Evet doğru ne bileyim pikten öncesini ve piki üst üste değerlendirince ikimiz de artık yılmış oluyoruz en azından gün aşırı devam etmek lazım bugünü es geçsek de yarın olur artık duruma göre :)
Bursa da sizin gittiğiniz baya soyguncuymuş
Merhaba ben de Bursadayım doktorumdan memnunum ama sizin gittiğiniz yer çok uygunmuş bana özelden veya buradan hastane ve doktoru yazabilir misiniz? Eğer bir sıkıntı yaşarsam veya ikinci görüş almak istersem gitmeyi düşünürüm

Selam kızlar bat 21 aralık son 3 gün. Ben ve silik testlerim yine geldik bu sefer daha mı belirgin ve koyulasmaya baslamıs ne dersiniz? İki gün arayla yaptım ilki one step, diğeri miratech

Eklentiler

• 84056913-9AF6-4960-BF24-C238106EDD3B.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 73
  • 3C782AB4-0975-4F14-ABC5-5E2A83F9D7A2.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 79
Selam kızlar bat 21 aralık son 3 gün. Ben ve silik testlerim yine geldik bu sefer daha mı belirgin ve koyulasmaya baslamıs ne dersiniz? İki gün arayla yaptım ilki one step, diğeri miratech
ilkinde bişe yok göremedımde ıkıncıde sanki çok silik var gıbı

Shopu verince onda da gördüm ama çok sıkıldım silik Testleri görüp görüp adet olmaktan. İnşallah vardır ya regl günümde yapıcam bide
çok aşırı yanı yok dencek kadar bu test diğeri daha bı bakınca anlasılıyo ama silik o da bencede bekle oyle yap inşallahh koyulaşırr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…