Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
minseo minseo cnm nasılsın var mı gleısme klomen kullanmıstın, kac gun var adet gunune
Canım selam, banlıymışsın heralde göremedik seni ben de banlandım yok yere 😂 6 Aralık iğne vuruldum kuzu iğne vurulan gün 0 sayılıyormuş eğer o günü saymazsak bugün 12. Günüm. Ama belirtim yok regl bekliyorum 😕 2 3 gündür ara ara sadece regl başlıcakmış gibi hafif kramplar oluyor bi de her ay olan göğüs hassasiyeti var o kadar

Benim öyle zonklama falan yok kuzu bildiğin regl olcam dersin hani böyle hafif hafif yoklar kramplar aynı öyle. İğne olunan gün sıfır sayılıyormuş o yüzden 14. Günüm pazar oluyor. Senin kimyasal olmuş muhtemelen 😔
Ben dün akşam 11 de yaptım iğneyi bugünü mü 0 saymam lazım

Canım selam, banlıymışsın heralde göremedik seni ben de banlandım yok yere 😂 6 Aralık iğne vuruldum kuzu iğne vurulan gün 0 sayılıyormuş eğer o günü saymazsak bugün 12. Günüm. Ama belirtim yok regl bekliyorum 😕 2 3 gündür ara ara sadece regl başlıcakmış gibi hafif kramplar oluyor bi de her ay olan göğüs hassasiyeti var o kadar
12.gün iğne etkisi geçmiştir, varsa yukselişe gecmiştir hcg ☺️ben de iğnenin 12.gümü 27 ile ogrenmistim, yarın test yapsana sen de 🥰🙏🏻

12.gün iğne etkisi geçmiştir, varsa yukselişe gecmiştir hcg ☺️ben de iğnenin 12.gümü 27 ile ogrenmistim, yarın test yapsana sen de 🥰🙏🏻
Yarın sabah yapacağım canım 2 gün önce yaptım negatif çıkmıştı iğne etkisi geçmiş yani. Senin belirtin var mıydı canım ne zaman başlamıştı?

Yarın sabah yapacağım canım 2 gün önce yaptım negatif çıkmıştı iğne etkisi geçmiş yani. Senin belirtin var mıydı canım ne zaman başlamıştı?
Benım progestan igneden oturu vurulmaya basladıgından berı belirtiler coktu ama son 4 5 gun baya artmıstı

Benım progestan igneden oturu vurulmaya basladıgından berı belirtiler coktu ama son 4 5 gun baya artmıstı
Anladım canım ben hap olarak içtim bana hiç bi belirti yapmadı iş son 2 gündür falan regl olacakmışım gibi arada kramplar oluyor onu progestana bağladım

M Masalmina @Bsrbsr35
Doktora sordum kızlar 😂
IMG_20201218_105230.jpg

X