Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar spermiogram yaptıran ve Rahim filmi çektirenler fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? Özelde yapılacak ama, özel hastane fiyatlarını merak ediyorum.
Kendimizi hazırlayalım biz böyle olmayacak gibi..

Kızlar spermiogram yaptıran ve Rahim filmi çektirenler fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? Özelde yapılacak ama, özel hastane fiyatlarını merak ediyorum.
Rahim filmi 900-1500 arası merkeze göre değişiyor ama sperm hiç bilmiyorum canım benim eşim ücretsiz yaptırdığı için ama o da bence 300-500 vardır 🤔

Ben istanbuldayım sonomed de yaptırdım çok rahattı ilk yaptırdığım çok ağrılı olmuştu 9 sene sonra tekrar yaptırdım çok iyi ve rahattı 300 tl di galiba sperm tahlili İstanbul labaratuarda yaptırmıştım geçen sene 150 vermişti şimdi tekrar yaptıracak Zeynep kamilde inşallah yaptırmasına gerek kalmadan hamile kalırım 🤲🤲🤲

Ben istanbuldayım sonomed de yaptırdım çok rahattı ilk yaptırdığım çok ağrılı olmuştu 9 sene sonra tekrar yaptırdım çok iyi ve rahattı 300 tl di galiba sperm tahlili İstanbul labaratuarda yaptırmıştım geçen sene 150 vermişti şimdi tekrar yaptıracak Zeynep kamilde inşallah yaptırmasına gerek kalmadan hamile kalırım 🤲🤲🤲
300 lira çok iyiymiş hiç bu kadar uygun fiyat duymamıştım rahim filminde

İnşallah canım yaa gerek kalmadan hamile kalırız hepimiz 🙏☺️ spermiogram iyiymiş de rahim filmi azcık sarsacak bizi minseo minseo teşekkürler

merhaba postu görüp geldim:)
iki kez klomen+çatlatma iğnesi tedavisi gördüm malesef sonuç negatif herhangi bir sorunumda yok şükür ama tutmadı.yarın tekrar gidicem doktora bu sefer iğne tedavisi yapıcak sanırım inşallah bu ay olur

merhaba postu görüp geldim:)
iki kez klomen+çatlatma iğnesi tedavisi gördüm malesef sonuç negatif herhangi bir sorunumda yok şükür ama tutmadı.yarın tekrar gidicem doktora bu sefer iğne tedavisi yapıcak sanırım inşallah bu ay olur
İnşALLAH olur teşekkür ederim bilgi için 🌺
Kaç yaşındasınız siz çocuk var mı hiç

İnşallah canım yaa gerek kalmadan hamile kalırız hepimiz 🙏☺️ spermiogram iyiymiş de rahim filmi azcık sarsacak bizi minseo minseo teşekkürler
Evet çok pahalı ve zahmetli bi işlem o yüzden Dr lar erteliyor bunu hemen çekmek istemiyorlar eldeki verilerle sonuca ulaşılamazsa eğer son çare çekiyorlar 😐 cidden pahalı, fikir amaçlı bi kaç hastaneyi arayıp bilgi alabilirsin piyasa yoklaması olur hem

Evet çok pahalı ve zahmetli bi işlem o yüzden Dr lar erteliyor bunu hemen çekmek istemiyorlar eldeki verilerle sonuca ulaşılamazsa eğer son çare çekiyorlar 😐 cidden pahalı, fikir amaçlı bi kaç hastaneyi arayıp bilgi alabilirsin piyasa yoklaması olur hem
Sağol canım yaa evet son aşamada artık yapmak istiyor. Ben ilçede yaşıyorum o yüzden alternatifim yok. 2 tane özel hastane var zaten birisi çok tırt. Ama yakın çevre araştırması yaparım gerek olursa. İnşallah gerek kalmaz

Canım rahim filmini 700 tl ye çekilmiştim
Spermiyografi dediğin sperm testiyse eğer onuda eşime 200 tl ye yaptırmıştık

Tamam teşekkür ederim bugün bitti yarın başlıycam İnşALLAH alıcam eczaneden
Eczanede pahalı oluyor nette daha uygun ama netten gelmeside bazen uzuyor erken falan yumurtlarsan kaçırabilirsin.. bidahakine internetten al ben laboquick kullanıyorum çok memnunum

X