Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çook mantıklı bir öneri olmuş bu gerçekten minseo minseo bence de böyle yapmalısın. Ben de bunu okudum hep. O ilaçların 2 3 ay etkisi oluyor bence onu bitirip ondan sonra bence rahim filmi daha mantıklı gibi gerçekten.

Kesinlikle bence de daha mantıklı bu ilaçları 2 3 ay öneriyorlar genelde
Aynen canım bana da mantıklı geldi, eşim de öyle diyor. Sanırım M minik mucize92 yi dinleyeceğim🖤

minseo minseo cnm ama sunu da unutma yüksek oranda kadinda rahim filmi hamile kalmayi kolaylaştırıyor yapışıklıları açtıkları icin mi yoksa o rahme saldıkları ilaçtan mi bilmiyorum ama gerçekten kolaylastirdigina inanıyorum yani benim fikrim ne kadar erken yapılırsa o kadar iyi

Cnm kendimi örnek gostereyim sana . Ben ilk klomen denememde hamile kalamadım sonra doktorumu değişmiştim o doktor da once rahim filmi cekelim dedi ikinci ay bisey kullanmadim vermedi klomen ve bana korun bu ay dedi sonraki ay tekrar klomen kullandim ve hamile kaldim. Yani doktorla alakali bi durum bu senin doktorun dene diyorsa dene bakalım tedaviye devam et
Öyle diyor acele etme ilk etabı tamamlayalım olmazsa o zaman hem sperm hem rahim filmi bakarız diyor. Napim madem öyle yapayım ya şimdi düşününce bana da tedaviyi bölmek saçma geldi o açıdan düşünmemiştim hep zaten klomen de 2. Ay daha yüksek şans veriyorlar

minseo minseo cnm ama sunu da unutma yüksek oranda kadinda rahim filmi hamile kalmayi kolaylaştırıyor yapışıklıları açtıkları icin mi yoksa o rahme saldıkları ilaçtan mi bilmiyorum ama gerçekten kolaylastirdigina inanıyorum yani benim fikrim ne kadar erken yapılırsa o kadar iyi
Sorun olanlarda kolaylaştırıyor canım sorun olmayanlarda doğurganlık üzerinde bir etkisi yok malesef

Ayy evet canım iyice kafam karıştı işte ben de çikolata kistini büyütür falan diye ama bilemiyorum doktora da güvenmek istiyorum yani sonuçta ciddi bir durum tabi kistin büyümesi falan. Yoksa ben senin tedaviden istiyordum aynen 🙈

Çok teşekkür ederim güzel bir karşılaştırma olmuş varsa fotosu bana da atabilir misiniz?

Hay ağzına sağlık aklına sağlık canım sabahtan beri neydi diyorum 🙈 aynen böyle bunu yapan ayrı yerler var minseo minseo canım

Çook mantıklı bir öneri olmuş bu gerçekten minseo minseo bence de böyle yapmalısın. Ben de bunu okudum hep. O ilaçların 2 3 ay etkisi oluyor bence onu bitirip ondan sonra bence rahim filmi daha mantıklı gibi gerçekten.

Kesinlikle bence de daha mantıklı bu ilaçları 2 3 ay öneriyorlar genelde

Ben de dünnbuna pik demişyim ama bugün çok daha koyu oldu yukarıda paylaşımını görebilirsniz. Ama bugün veya yarın kesin pik olur değerlendirin🤗 akşama veya yarın tekrarlayın testi
Canım bundan daha koyu olmaz heralde daha da koyu oldu şuan ins çatlar bugün

Karar ver artıkk😂😂
Resimlere bakıyorum kuzum en koyu bugün 😂
IMG_20201216_132133.jpg

Canlarım tekrar günaydın, sizlerden güzel haber almak istiyorum bugün var mı güzel haberi olan ? :anne: Regl olan arkadaşlarımdan da güncel tarih bekliyorum, gecikmesi olanların yazmasına gerek yok netleşince beni etiketleyerek bilgi vermeleri yeterli. :KK52:

M minik mucize92 09.12.202024 AYGECİKME
@Asyaa561 12.12.202017 AY
@peygambercicegikokusu 14.12.202012 AYGECİKME
@esraa92 14.12.20205 AY
@marymine 15.12.20209 AY
@ciklettt 15.12.202025 AYGECİKME
@bitkiselhayat 15.12.202024 AY
@Rabisimm 16.12.202010 AY
@eylulyorgunu 16.12.20205 AY
@WunderLost 16.12.20203 AY
A Akasya10 16.12.202011 AY
Hastalandım maalesef yeni bat 10 Ocak

Yok yine 30 u na geliyor kuzum benimki bugün akşama catlarsa zaten uygulama da bat 30 u gösteriyor
Benim gecen ay 31gunde oldu obur ay 30 du sanırım. Eger bugun catlıyorsa benim dun sılıklesmeyr baslamıstı hafif cunku. Adet 29una geliyor. Çatladığı gün ıtıbaren 14gun snra adet olunuyor değilmi

Valla mantıklı geldi ne diyim, çok arada kaldım. Doktor da tedavinin ilk etabını tamamlayıp o şekilde çekilmemden yana. 3 ay hap+3 ay iğne+aşılama şeklinde tedavi planı hazırladı. Rahim filmini 3 ay sonunda olmazsa çekelim diyor. 3 ay sonunda da tam 1 senem dolmuş olacak.
Evet kuzum 3 ay sonunda çektirmen daha iyi olur bencede

Kuzum bence öyle değil o evet öyle etkisi var diyorlar ama ben çekileli 3 ay oldu hamile kalamadım bence psikolojik bu

X