Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
evrem92 evrem92 Batdaşım bak bugünki böyle ama değerlendiremiycem dün ve ondan önceki gün oldu. Zaten önemli olan çatlayınca di mi 🙈 Bide kaç mm sence buu

Eklentiler

• IMG-20201216-WA0002.jpeg
    IMG-20201216-WA0002.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 28
minseo minseo canım bugün doktor kontrolüm vardı ovitrelle verdi bana da yarın yapıcam 2 hafta sonra perşembe adet olman lazım olmazsan test yap dedi yani bat 31.12 oldu 💕2020nin ilk günü karar vermiştik çocuk yapmaya son günü de güzel haberi alırız inşallah 😍
Ah canım biz de aynı 31 Aralık akşamı karar vermiştik 🤗 inşallah güzel haberlerle gel 🖤 kaç yumurta gelişmiş?

🙈🙈🤭🤭 Yarın da bakalım çatlayacak mı🤷 çatlama daha mı önemli kızlar ne diyorsunuz biz genelde pikleri değerlendiriyoruz silikleştikten sonra çok düzenli olmuyor ama silikleştiği gün kritikse onu da değerlendiriyoruz
Ya ben ıkı aydır test yapıyorum gecen ay sılıklesince yapmadım ama yapmak lazımmıs sanırım. Benım ıkı gün pikti ama ıkıncı gun hafif silikti muhtemelen bugün catlama oldu ama testim bitti bakamadım. Değerlendirilen ama yinede.

evrem92 evrem92 Batdaşım bak bugünki böyle ama değerlendiremiycem dün ve ondan önceki gün oldu. Zaten önemli olan çatlayınca di mi 🙈 Bide kaç mm sence buu
Benimde dünküne yakın çıktı yumurtlama devam ediyor ama dün boş geçtiği için ben bugünü değerlendiricem inşallah☺️ 20 mm var gibi sanki😂

Kızlar ya inanılmaz kasıklarım ağrıyor alt bölgede çok rahatsızlık var gaz mıdır nedir anlamadım çok gergin ve huzursuzum nasıl bir ağrı tarif de edemiyorum. Sizce bu kadsr yumurtlama ağrısı olur mu ki ben hiç yaşamamıştım bu kadar 🙄 acaba rahim filmi sonrası enfeksiyon mu ilerledi kasıklara falan diye korktum ama antibiyotik falan da kullandım bir hafta da geçti öyle olsa şimdi olmazdı herhalde dimi?
Cnm ben gecen ay acillik oldum yumurtlama ağrısından normalde acile giderdim yani ama kovid pozitif olduğumdan gidemedim resmen apandisitim patladı sandim cnm o derece bi agriydi bazen olabiliyor yani şiddetli ağrı yumurtlama olurken

X