Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
minnikMucize minnikMucize hamile kuzum 🤗 sağol canım inşallah birlikte güzel haber alırız🖤
Aaa çok sevindim aynı zamanda hamile kalmıştık kimyasal gebelik yaşamıştı bende bikaç hafta sonra kürtaj oldum zaten. minnikMucize minnikMucize canım çok sevindim hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bize de dua et lütfen:)

Aaa çok sevindim aynı zamanda hamile kalmıştık kimyasal gebelik yaşamıştı bende bikaç hafta sonra kürtaj oldum zaten. minnikMucize minnikMucize canım çok sevindim hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bize de dua et lütfen:)
Amin canim Rabbim tez zamamda sizlerede bu guzel haberi almayi nasip etsin

Doktordan çıktım şimdi. 5 yumurtanın hepsi de çatlamış sıvı hala görünüyordu. Büyüyor çatlıyor ama tık yok..
Regl olursan eşinden test isticem. Eğer onda sorun yoksa rahim filmi isticem dedi
İnşallah regl olmazsın canım kaç mm de çatladı acaba yumurtalar

İnşallah regl olmazsın canım kaç mm de çatladı acaba yumurtalar
Tam çatlama zamanında falan gitmediğim için hiç bilmiyorum onu. Sordum bugün, ben biraz geç mi geliyorum kontrole diye. Hayır dedi bizim için önemli olan ovülasyonun gerçekleşip gerçekleşmediği. Bak şimdi görüyorum zaten hepsinin çatladığını, sıvı birikimini vs dedi.

Benim gecen ay 31gunde oldu obur ay 30 du sanırım. Eger bugun catlıyorsa benim dun sılıklesmeyr baslamıstı hafif cunku. Adet 29una geliyor. Çatladığı gün ıtıbaren 14gun snra adet olunuyor değilmi
Bende tam bilmiyorum canım :KK43: ama geçen ay 16 si tam bu koyuluktaydi 30 unda regli oldum o akşam catlamistir

Tam çatlama zamanında falan gitmediğim için hiç bilmiyorum onu. Sordum bugün, ben biraz geç mi geliyorum kontrole diye. Hayır dedi bizim için önemli olan ovülasyonun gerçekleşip gerçekleşmediği. Bak şimdi görüyorum zaten hepsinin çatladığını, sıvı birikimini vs dedi.
Anladım canım öyle diyorsa doğrudur heralde ben de Dr a sorcam gittiğimde kaç mm de çatlaması sağlıklı diye bakalım ne dicek merak ediyorum

Günaydın kizlar ben cok kötü uyandim bugün kac gündür acayip stresliyim once kovid olduk ailece onun paniği vardi sonra bi de norm fazlasi oldum okulda tayin istettiler o da iyice gerdi beni panik atagim ve fibromiyaljim var sabah kalkamadım bi türlü yataktan kitlenmis bütün kaslarim kemiklerim 😔😔buraya da yazamadim kac gündür pc başındayım okul araştırıyorum ulaşımına bakıyorum. Başkası için yapılan dualar kabul olurmuş benim icin dua eder misiniz hakkımda hayırlı bi okul olsun inşallah cok uzaklara vermesinler
Aynı sıkıntılar bende de var çok sıkıntılı bir uzun dönemden sonra tekrar Bebek için çalışmalara başladık yasimiz artık gidiyor çünkü

X