Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim gibi olmus seninde yani regl sonrasi gun asiri denedik denedigimiz gunun ertesi gunude tam pik oldu 2 gun surdu mecburen 3 gun birliktelik olmus oldu ve catlama dahil ertesi gunude oldu bizim toplamda 5 gun artik hal kalmadi bizde. Soyle dusun 24 saat 36 saat arasi suruyor yumurtlama belki 2 gun surer bu ayin ama bari sabahtan yakalayin ben pes pese olur diye esime oncesinden süt muz bitter cikolata findik kürü yaptim depoladim

Valla aynennn kuzu bizim dünde pldu bugünde olcak yarın bari boş olsun dedik Silikleşirse yarında dolu tabii ama yarında pik olursa sonraki güne artık yoruldum daaa
Seni çok iyi anlıyorum valla benim testte yarın ne olucak Allah kerim.. genelde benimkiler pek silikleşmiyo ama bakalım... bu arada aşağı yuları beraber beklicez batı

İyide bu yollanan spermler ne güne duruyorlar orda boşuna mı çekiyoruz onca çileyi ben her seferinde dayanamayıp yapalım yapalım diyip değerlendirmiştim bi sonuç alamadım varsın bu seferde böyle olsun

İyide bu yollanan spermler ne güne duruyorlar orda boşuna mı çekiyoruz onca çileyi ben her seferinde dayanamayıp yapalım yapalım diyip değerlendirmiştim bi sonuç alamadım varsın bu seferde böyle olsun
Dimiii banada hep keyif yapiyorlar inatlasiyorlar sen mi gireceksin ben mi girecegim diye kavga telas unutuyorlar yumurtayi diye geliyor gun asiri denersin o zaman canim hayirli isler diliyorummm

Off ya kaçırırsak diyede içim içimi yer benim
Tevekkül edelim.. Eğer nasibimizde varsa tek ilişkiyle bile olucak.. ama nasipte yoksa tüm ayı değerlendirelim yine olmucak.. ben çok duydum pik gününün bi öncesini veya çatlamadan sonraki günü değerlendirip hamile kalan

Tek dyam Rabbimize zaten gönlümüzden geçeni biliyor o inşallah nasip eder

Dimiii banada hep keyif yapiyorlar inatlasiyorlar sen mi gireceksin ben mi girecegim diye kavga telas unutuyorlar yumurtayi diye geliyor gun asiri denersin o zaman canim hayirli isler diliyorummm
Benim eşim de kafa yastığa 10 cm kala uyur. Ben de diyorum ki kesin senin Spermler de sahibine çekmiş, yumurtaya ulaşana kadar yolda sızıp kalıyodur onlar diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…