Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
vay be burda kaç mm dir canım sen biliyosun :)

bence bugünü es geç
yarın devam :)
19 vardır gibi geliyor ekimdeki tedavide 20 mm olmuştu o bundan daha da koyuydu.. ama olmamıştı.. bu ay rahim filmi çekildim bakalım sonuç ne olucak

19 vardır gibi geliyor ekimdeki tedavide 20 mm olmuştu o bundan daha da koyuydu.. ama olmamıştı.. bu ay rahim filmi çekildim bakalım sonuç ne olucak
Bide bu resimde bi ton daha koyu çıkmış canlı hali az daha açık.. bu resimdeki renk 20 mm yumurta testi kendi testlerimden yola çıkarsam

İnşallah dediğin gibi olur canım öyle yaparız artık sperm kalitesi artsın en azından
Canim eger herhangi bir sorun yoksa ikinizde kaliteyle ilgili bir sorun olmuyor. Cunku yumurtlamaya kadar her gun iliski olmuyordur diye dusunuyorum yani sizde her gun birliktelik yerine haftada iki kere oluyor ise yumurtlama zamanini her gun degerlendir zaten yumurtlamadan 3 gun oncesi ve yumurtlama dahil 3 gun onemli yine de sen bilirsin tabi ki ben bildiklerimi aktariyorum

Canım bu ay başından beri gün aşırı deniyorduk ben yumurtlamadan ümidi kesince bi 3 gün ara verdik sonra dün akşam oldu işte , ama tabi bu ay fazla çalıştığımızdan artık canda istemez oldu dün geceki sperm umarım duruyodur eşimde yarın olsun dedi oda artık usandı

Valla canım o konuda kelin ilacı olsa kendi başına sürer modundayım benimde bu akşam pik oldu ama ilişki dün gece oldu oy birliğiyle bu gece boş yarın dolu olsun diye karar kılındı
Valla aynennn kuzu bizim dünde pldu bugünde olcak yarın bari boş olsun dedik Silikleşirse yarında dolu tabii ama yarında pik olursa sonraki güne artık yoruldum daaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…