Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canlarım tekrar günaydın, sizlerden güzel haber almak istiyorum bugün var mı güzel haberi olan ? Regl olan arkadaşlarımdan da güncel tarih bekliyorum, gecikmesi olanların yazmasına gerek yok netleşince beni etiketleyerek bilgi vermeleri yeterli.

M minik mucize92 09.12.202024 AYGECİKME
@Asyaa561 12.12.202017 AY
P peygambercicegikokusu 14.12.202012 AYGECİKME
E esraa92 14.12.20205 AY
marymine 15.12.20209 AY
ciklettt 15.12.202025 AYGECİKME
B bitkiselhayat 15.12.202024 AY
@Rabisimm 16.12.202010 AY
eylulyorgunu 16.12.20205 AY
WunderLost 16.12.20203 AY
@Sinoplu17 16.12.202011 AY

Evet ya anigözüm kararıyor benim de biraz da göğüs hassasiyeti var. Ama bu ay da olmayacak gibi geliyor. Nasip bakalım hayırlısı canım.

İstersen yapma test ama yine de kendini regle şartlama. Güzel enerjiler yolla evrene biliyorsun burda 2 gün kala negatif gören ama hamile olan da oldu. Hatta daha geç öğrenenler de..
Hayırlısı bebişim ya inan artık üzülemiyorum bile o kadar kanıksamışım ki bu rutini. Olursa da Allah'tan olmazsa da. Benim için en doğru zaman yazılıp çizilmiştir kendimi bunun için hiç hırpalayamayacağım. Çok şükür sağlığım yerinde, mutlu bi yuvam var gerisi hallolur bi şekilde. Bebek ne zaman isterse o zaman gelecek

Son düzenleme:
Kuzu iğne etkisi geçmiş görmüş olduk adetin geçene kadar bekle 1 gün geçsin test yaparsın hadi bakalım hayırlısı hiç adet öncesi belirtin felan var mı peki
Evet kuzum geçmiş lh testinden belliydi zaten. Evet dün akşam regl olacakmışım gibi ara ara kramplar oldu ama progestan bu etkiyi yapıyormuş rahim kalınlaşıyor ya adet olcam sanıyormuş rahim kendini bence o yüzden onun dışında da bişi yok zaten göğüs hassasiyeti her ay rutin onu saymıyorum

Günaydın canım. İğnenin etkisi geçmiş işte onu görmüş oldun. Kendini olumsuza da hazırlama bence ama olumluya da hazırlama. Hayırlısı olsun artık yine de hiç belli olmaz diyorum hiç belirtisiz öğrenen bir sürü insan var. Adet geçince her türlü öğreneceğiz zaten. Ama yine de dualarım seninle
İstersen yapma test ama yine de kendini regle şartlama. Güzel enerjiler yolla evrene biliyorsun burda 2 gün kala negatif gören ama hamile olan da oldu. Hatta daha geç öğrenenler de..
Kesinlikle katılıyorum güzel enerjiler gönderelim
Canım kesinlikle haklısın ben de böyle düşünmeye çalışıyorum gerçekten. Çok şükür halimize, çözümsüz dertler olmasın. Bebiş kendi kısmetini kendi belirleyip istediği zaman gelecek gerçekten de

Günaydın beybiler bu arada ben de dün herkesin onaylamış olduğu piki malesef değerlendiremedim. Hatta muhtemelen bu ayı kaçıracağız. Akşam eşimle konuşuyorduk bu aydan umutluyuz falan diye konuştuk ama sonra gülüp tabi bunun için önce icraate geçmemiz lazım dedik yani ama dediğim gibi eşim baya kötü oldu iki sene önce de böyle olmuştu kıpırdayamıyor bile. Sağlık olsun bu ay kaçarsa da kaçmış olacak artık üzüldüm ama mümkün değil yani yani üstelik böyle olmasının da vardır bir sebebi diyorum. Çünkü dün demiştim yumurtlamam kaç aydır ilk defa bu kadar erken oldu. O da gidip de eşimin hasta olduğu güne denk geliyorsa gerçekten vardır bir hayır diyorum ne diyeyim

Dilimde olan tek şey var "Hakkımda en hayırlısı ne zaman ise o zaman olsun" ben hamilelik değil sağlıklı bir hamilelik sağlıklı bir bebek istiyorum ve bu çok geç olacaksa bile geç olsun yeter ki aynı süreçleri tekrar yaşamayım.

Kuzum bekle bakalım zaten gebelik belirtileri de adet belirtileriyle başlıyor Bi adetin geciksin inşallah hayırlısıyla güzel haber alalım inşallahh

Hayırlısı olsun canım, önce sağlık. Zaten önümüzdeki ay tedaviye başlıcaksınız inşallah hayırlısı olsun

Yumurtlama dan oncekı gun olduysa o da tutabılır ama

Canım benim kesinlikle katılıyorum. Ben de hep öyle derim. Hakkımda hayırlısı, hayırlı zamanda olsun. Gerçekten bazen hemen olsun istiyoruz ama vardır bir sebebi diyorum

Kuzum bekle bakalım zaten gebelik belirtileri de adet belirtileriyle başlıyor Bi adetin geciksin inşallah hayırlısıyla güzel haber alalım inşallahh
Bakalım kuzum pazar günü netleşir. Çatlatma iğnesi de geç döllenme olayı oluyor mu peki? Yani yumurta daha geç çatlayabiliyor mu?

Bakalım kuzum pazar günü netleşir. Çatlatma iğnesi de geç döllenme olayı oluyor mu peki? Yani yumurta daha geç çatlayabiliyor mu?
Evet evet benim öyle oldu kasımda işte 36. Saat çatlamadı 1.5 gün sonra yani 65. Saatten sonra çatladı akıntı dan anladım 36.saatte hiç olmadı çünkü geç çatlayabiliyor o yüzden bekle bakalım inşallah olmazsın adet

Anladım kuzum sağol. Bakalım bekliyelim az kaldı zaten. Olursam da çarşambaya randevumu aldım. Acaba bu ay da aynı tedaviyi mi uygular geçen ay klomene iyi tepki vermişti çünkü yumurtalar

Hayırlısı olsun canım, önce sağlık. Zaten önümüzdeki ay tedaviye başlıcaksınız inşallah hayırlısı olsun
Evet canım öyle tabi. Rahim filmi çekilen ay olasılık artıyor dedikleri için belki daha önemli bir kayıp olacak ama olsun. Birkaç ay daha sürüyormuş o etki. Bir de benim o tedaviyle ilgili biraz kafam karıştı. Burada birisiyle konuştum çikolata kisti geçmişi olan. Epey deneyimli bu konuda. O yumurta geliştiriciler vs bizim durumumuzda çok riskli, kisti çok hızlı büyütüp saatli bomba haline getiriyor falan dedi. O nedenle kafam karıştı biraz tedirgin oldum. Ne yapsam bu ay da gitmesem mi diye düşündüm biraz vaktim olunca yabancı makalelere falan bakıcam. Ama yani doktoruma da güveniyorum ve öyle devam etmek istiyorum. Her şey çok karışık anlıcağın
Yumurtlama dan oncekı gun olduysa o da tutabılır ama
Pazar ilişki oldu pazartesi olmadı. Salı günü pik gördüm işte. Muhtemelen bugün de pik görürürm benim genelde iki gün sürüp 3. Gün çatlıyor. Öyle olursa belki eşim de iyileşirse yakalarız ama şu anki duruma göre baya zor gibi. Zaten bu ay erken yumurtladım belki de oldu bitti bile yumurtlama bilemiyorum artık ne olacağını

Canım o şans tüplerinde tıkanma ya da yapışıklık olanlarda oluyor. Senin zaten bi sorunun yoktu çok farkedeceğini sanmıyorum ben sorunu olmayan kişilerde. Bu arada çikolata kistine etkisini hiç bilmiyorum inan ki. Doktorun ile görüş bence bu konuyu, şöyle bir yol da izleyebilirsin senin zaten yumurtan kendiliğinden büyüyüp çatlayabiliyor kalite için ek bi takviye kullanıp aşılama deneyebilirsin hormon almadan. Benim aklıma direk bu çözüm geldi, aynı sıkıntı bende olsa sanırım bu şekilde ilerlerdim. Çünkü çikolata kisti hafife alınacak bir şey değil en ufak bir risk bile insanı düşündürür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…