Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet enjekte edilen sıvı tüpleri açtığı için genelde gebelik oluyormuş filmden sonra. Aman ha değerlendirin mutlaka, kaçırmayın
Evet canım inşallah valla artık eşimi yormadann
Heyecanınızı boşa çıkaracağım için üzgünüm
Deme kız öyle umutlu ol
Kızlar bir de rahim filmi çekilen ay korunmak gerekiyor gibi yazılar okudum. Sizin doktorunuz bilgi verdi mi acaba? Bu aydan umudumu kesiyorum ben de artık, gelecek ay rahim filmi çektirmek istiyorum.
Benim doktorum korunmayın dedi geçen hafta çektirdim. Bu ay olasılık artıyor dedi
Bende öyle hem işyeri laptopda hem telefonda açık sanki günüm gelmiş geçmişte kendi haberımı verecekmiş gibi bekliyorum
Hahahah inşallah ya kendimi o durumda düşünemiyorum valla
Bi gün gelecek güzel haber vermek için gireceğiz
İnşallah fıstık yaaa çok heyecanlı valla umarım

Kızlar tam tahmin ettiğim gibi.. Ben bu aydan ümidi kesip 2 gün sonra adet olucam derken yumurtlama akıntısından şüphe edip test yaptım ve pik S sedanur4004 canım resmi at demiştin.. kızlar dün gece ilişki oldu sizce bu gecede olsun mu yoksa bu gece spermler dinlensin yarın mı olsun

Eklentiler

• 7559C8D9-645A-4013-837D-1ECAEEB5AE06.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 58
Hamilelik yoksa da regli geciktirmiyormuş bu kereta hadi bakalım
Bu ilacı kullandıktan (inofolic) 4 gün sonra hergün beyaz akıntım oldu sebebi nedir acaba canım ,normalde yumurtlamadan iki gün önce 1 defa şeffaf akıntım olurdu sadece

Canım yarın olsun ilişki zaten muhtemel yarın çatlatma olacak sperm kalitesi düşmemiş olur

Bugün ve yarın bence kesin olsun canım şaka gibi ya

minseo kuzum bu arada benim adet tarihi değişmiş oluyo sen onu zahmet olmazsa 30 aralık olarak güncellermisin

Canım zaten önemli olan çatladığı zaman kaçırmamak spermler 48 saat yaşıyor nasılsa yarın yaparsanız daha iyi olur kalite açısından
İnşallah dediğin gibi olur canım öyle yaparız artık sperm kalitesi artsın en azından

vay be burda kaç mm dir canım sen biliyosun :)

bence bugünü es geç
yarın devam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…