Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet enjekte edilen sıvı tüpleri açtığı için genelde gebelik oluyormuş filmden sonra. Aman ha değerlendirin mutlaka, kaçırmayın 😍
Evet canım inşallah valla artık eşimi yormadann👻
Heyecanınızı boşa çıkaracağım için üzgünüm 😭
Deme kız öyle umutlu ol 💃
Kızlar bir de rahim filmi çekilen ay korunmak gerekiyor gibi yazılar okudum. Sizin doktorunuz bilgi verdi mi acaba? Bu aydan umudumu kesiyorum ben de artık, gelecek ay rahim filmi çektirmek istiyorum.
Benim doktorum korunmayın dedi geçen hafta çektirdim. Bu ay olasılık artıyor dedi
Bende öyle😂 hem işyeri laptopda hem telefonda açık 😂 sanki günüm gelmiş geçmişte kendi haberımı verecekmiş gibi bekliyorum😂😂
Hahahah inşallah ya kendimi o durumda düşünemiyorum valla
Bi gün gelecek güzel haber vermek için gireceğiz 🤩
İnşallah fıstık yaaa çok heyecanlı valla umarım 🍀

Kızlar tam tahmin ettiğim gibi.. Ben bu aydan ümidi kesip 2 gün sonra adet olucam derken yumurtlama akıntısından şüphe edip test yaptım ve pik😯😍 S sedanur4004 canım resmi at demiştin.. kızlar dün gece ilişki oldu sizce bu gecede olsun mu yoksa bu gece spermler dinlensin yarın mı olsun🙈

Eklentiler

• 7559C8D9-645A-4013-837D-1ECAEEB5AE06.jpeg
    7559C8D9-645A-4013-837D-1ECAEEB5AE06.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 58
Hamilelik yoksa da regli geciktirmiyormuş bu kereta hadi bakalım 😁
Bu ilacı kullandıktan (inofolic) 4 gün sonra hergün beyaz akıntım oldu sebebi nedir acaba canım ,normalde yumurtlamadan iki gün önce 1 defa şeffaf akıntım olurdu sadece

Kızlar tam tahmin ettiğim gibi.. Ben bu aydan ümidi kesip 2 gün sonra adet olucam derken yumurtlama akıntısından şüphe edip test yaptım ve pik😯😍 S sedanur4004 canım resmi at demiştin.. kızlar dün gece ilişki oldu sizce bu gecede olsun mu yoksa bu gece spermler dinlensin yarın mı olsun🙈
Canım yarın olsun ilişki zaten muhtemel yarın çatlatma olacak sperm kalitesi düşmemiş olur

Bugün ve yarın bence kesin olsun canım şaka gibi ya 😳

vay be burda kaç mm dir canım sen biliyosun :)

bence bugünü es geç
yarın devam :)

X