Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
LH da sıkıntı yok kist de yok canım bi amh kaldı ona baktırıcam cuma günü

Yarın 11. Gün kuzu ruh halime göre bakcam ama yarın negatif çıkarsa bi daha yapmam zaten regle kadar
Hayırlısı olsun canım , sen yokmuydun bende giremeyince farkına varamadım
bende regli olunca bir bunalıma girdim falan kendimi yemeğe verdim ,biraz eşimle ne yaparız ne ederiz diye konuştuk, belki de bu ay hiç bir şey takip etmeyebilirim çok stres oluyor , canımız ne zaman isterse o zaman ilişki yaşayalım diyorum.Regli uygulamasına bile bakasım yok , saatlerim hesapla kitapla geçiyor

Dünkü gibi koyu değil dün pikti, bugünde negatif oldugu zamanki gibi silik değil. Anlamadım ne olduğunu catlamadımı acaba gecen ay iki gün pik kalmıştı testimde btti resimden bi tık daha koyu telde çıkmamış

Eklentiler

• IMG_20201215_124046_9.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 34
Yok canım 2 gündür yoktum. Valla bende de bunalım değil de iç sıkıntısı var artık her ay aynı şeyleri yaşamaktan bıkkınlık geldi

canım aynı zamanlarda kimyasal geçirmişiz benim bu ay 10. ayım oldu hamile kalamadım bir daha malesef, aylardır ovü yapıyorum... inşallah dediğin gibi bir zarar vermemiştir. benim kimyasalda aşırı belirtilerim vardı o yüzden yine öyle olur gibi geliyor ister istemez kıyaslıyorum her ay

Canim hosgeldinn Ben dun bata 6 gun kala predictor early testi yaptim ama o kadar silik ki ben onunde dakika tutarken gordum o silikligi direk. Resim cektim negatiflestirdim gorunuyor ama insallah yaniltmaz o test aksam esimle isiga tutup bakmaya calisiyoruz dikkatli bakmak lazim yani secmek icin. Bu hafta sonuna dogru ben normal gebelik testi yapacagim eger yine cikarsa kan verecegim netlessin ben oyle soru cevap yapayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…