Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
AMH testi istedi.. 23 yaşındayım . AMH da kötü çıkarsa diye hep kafamda kötü şeyler. Ama 9.57 çok yüksek değil dimi

AMH testi istedi.. 23 yaşındayım . AMH da kötü çıkarsa diye hep kafamda kötü şeyler. Ama 9.57 çok yüksek değil dimi
Canım amh kötü çıksa bile hamile kalamıcaksın demek değil önemli olan kalite yaşın çok genç yumurtaların kalitelidir merak etme

Kızlar dün testim pikti. Şuan yaptım Boyle pik gibi değil ama çatladığında olduğu gibi silikte değil ne bu peki şimdi

Eklentiler

• IMG_20201215_124046_9.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar bir de rahim filmi çekilen ay korunmak gerekiyor gibi yazılar okudum. Sizin doktorunuz bilgi verdi mi acaba? Bu aydan umudumu kesiyorum ben de artık, gelecek ay rahim filmi çektirmek istiyorum.
Ben çektirmedim ama forumda hep aynı şeyleri okudum. Genelde korunmuyorlar ve o ay hamile kalıyor çoğu. Yakın arkadaşımda da aynı şeye şahit oldum

Canım aslında biraz yüksek fshın ama fsh lh ve amh hepsi birlikte değerlendirilir lh ve amh ta sıkıntı yoksa kistlerin de yoksa fsh düşürerek kendiliğinden gebelik elde edebilirsin hayıt kullanıyorlar düşürmek için

minseo canım sen bence yarın test yap iğne etkisi geçimi diye kontrol etmiş olursun sonraki gün de silikleşmeyip koyulaşırsa gebelik vardır zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…