Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hoşbulduk tatlım hayır hiç hsg çekilmedim, buhar da denemedim. Doktor acele etme diyor eşim de daha 1 yıl dolmadı bile rahim filmi için neden acele ediyorsun doktorunu dinle diyor
Rahim filmi önemli tüplerin durumunu bilmeden tedavi etmem bile doğru değil tabi hsg için 1 yol doldurman daha doğru olur tabi inşallah gerek kalmaz açıktır tüplerin inşallah hamilesindir rabbim yüzünü güldürsün

Aynen bi gebelik olunca bir de enfeksiyon vb. Durum olmayınca doktor hemen çekmek istemiyor ben de artık akışına bıraktım

Tabiki çok açıklayıcı anlattınız çok teşekkür ederim
İğneyi kesin mi veriyor ne için oluyor bu iğne ne için tek onu anlamadım ben

Bana klomen verdi birde

Ben dün başladım ilaca bitince gel dedi Başka bi şey demedi bana

Ben dün başladım ilaca bitince gel dedi Başka bi şey demedi bana
Klomene mi başladın tamam işte alttan muayene edebilir yumurtanın boyutuna bakmak için bana ilaaç bittikten bir gün daha sonra ilişki dedi ertesi gün de kontrole çağırdı

İyi düşün iyi olsun içimden bi ses bu ay senin tutacak diyo. İnşAllah hayırlısıyla güzel haberlerini alırız ben bi önceki hamileliğimde ovulasyonla takip etmiş olmama rağmen hiç beklemiyordum hatta öylesine test yapmıştım ama sonuç pozitif çıkmıştı. Sende çok düşünmemeye çalış Rabbim emeğinin karşılığını verir İnşAllah

Ah inşallah canım ben şimdiden Dr randevumu bile aldım önümüzdeki haftaya ilk tedavide tutma olasılığı çok düşük diyorlar ne bilim o kadar şanslı mıyımdır diyorum, hayırlısı olsun belirtin hiç yok muydu peki?

Sırt ağrım ve karnımda şişkinlik hissi vardı ama ben yinede konduramıyordum çünkü her ay adet öncesi yaşadığım belirtileri hamilelik mı acaba diye düşünüp araştırmalar yapıyordum 3 aylıkken kürtaj oldum şimdi tekrar ovulasyon kullanıyorum ama bu forumda rahim filmiyle tanıştım İnşAllah bi dahaki ay onu çektircem çabucak hamile kalmak istiyorum

Anladım tatlım inşallah her şey yolunda gider insan bu tarz olaylardan sonra hamile kalmaya da korkar oluyor

Valla klomeni bilmem ama femara beni öyle bir şişirdi ki 2 ayda 4 kg aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…