Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben de boğayım, yaşasın burçdaşlık 😍

Ben de sabahtan beri ekrana bakıyorum bir makale bitireceğim inşallah 😆

Ne kadardır deniyorsunuz ve yaşınız kaç? Benim yaşım 29 ama doktorlar çikolata kistim olduğu için normalde 1 yıl olan deneme süresini 6 ay olarak belirliyorlar. Bu ay da olmazsa 3 4ay olacak bizim, belki 1 ay sonra falan yaptırırız 6. Aya da olmazsa tahlil sonuçlarıyla gideriz diye düşündüm. Geçen bir iki ay bile herkesin durumuna göre farklı derecede önem arz ediyor bence.

rymruyam rymruyam heyecanla sonucunu bekliyoruzzz 😍
Biz 7 aydır istiyoruz ama arada olmayan aylarda var o yüzden tam sayılmaz, ben ilk kez ovulasyon testi kullandığım zaman reglime yakın hem pozitif çıktı bir hafta boyunca, gebelik veya kistten şüphelenmeye başladım ve ilk defa o ay reglim o kadar gecikince doktora gitme ihtiyacı hissettik şimdi tahlillerde uğraşıyoruz bakalım hayırlısıyla 🤲

Yok ariyacagim doktor yok malesef tekte birakmiyorlar burda dışarı felan biraz eski kafa hala da
Merhaba sizin önceki mesajlarınızda da hep bu ağrıyı gördüm anladığım kadarıyla uzun süredir devam ediyor. Lütfen bebiş olsa da olmasa da ihmal etmeyin doktora görünün korona var evet ama önleminizi alıp çok dikkatli bir şekilde gidip görünebilirsiniz. Enfeksiyon veya farklı bir durumsa Allah korusun ilerlerse bunlar da hayati risk yaratabilir.. geçmiş olsun şimdiden.
@Canikox umarım uzun sürmez :cry:
Neler olmuş yahu hiç anlamadım ve çok üzüldüm
kızlara müdahale etmek istemedim son bulur tartışma diye ama ikisi de banlanmış :KK43: zaten kendi hayatımızda yeterince strese ve sıkıntıya sahibiz birbirimize karşı daha anlayışlı olmalıyız diye düşünüyorum kalp kırmadan, incitmeden...
Bence gereksiz bir ban olmuş haksız diye düşünüyorum. Ne kadar sürüyor biliyor musunuz?
Canım bugün çatlamış gibi öncekine göre. Değerlendir 😊
kızlar sonucum 34,66 çıkmış reglime 3 gün var nasıl sizce :dua:

inşallah kuzum yarın doktor kontrolüm var daha önce iki gebelik kaybım var pıhtılaşmadan dolayı bu sefer temkinli gidiyorum inşallah benimle olur hep :dua:
17 aydır bekliyordum canım ama bu süre içinde iki gebelik kaybım var şuanda coraspin kullanıyorum diğerlerinde kullanmamıştım . bu ay ben günde bir tane kuru incir yedim eşimede keçiboynuzu kürü yapıp sabah akşam içirdim başkada bişey yapmadım canım
Canım bu sıkkın güne en güzel haber senden geldi 😍 hayırlısıyla sağlıkla kucağına al inşallah tabi regl geçene kadar kesin hamilelik diyemeyiz ama erkenden öğrenmen iyi oldu senin için. Kontrollerini erkenden yapar ona göre önlem alırsın bu sefer her şey güzel olacak içini ferah tut 😊
Bende ondan kullanıyorum ama o testten hiç pozitif göremedigim için cok sinirliyim o teste inşallah bu ay pozitif görürüm 😂😂
Canım ben de laboquick kullanıyorum ama benim testlerim gayet koyu gösteriyor. Polikistik falan olanlarda yeterince koyulaşmıyor sanırım öyle bir durum mu var sende?

Biz 7 aydır istiyoruz ama arada olmayan aylarda var o yüzden tam sayılmaz, ben ilk kez ovulasyon testi kullandığım zaman reglime yakın hem pozitif çıktı bir hafta boyunca, gebelik veya kistten şüphelenmeye başladım ve ilk defa o ay reglim o kadar gecikince doktora gitme ihtiyacı hissettik şimdi tahlillerde uğraşıyoruz bakalım hayırlısıyla 🤲
Hayırlısıyla yaptırın tabi tetkikleri gebe kalmadan önce kontrol ettirmek en iyisi bence içiniz rahat olur 😊 inşallah güzel haberler gelir 😊

X