Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hyırlısı canım tabi hangisi iyi olacaksa öyle olsun ama pcosda gayet iyi sonuç alınıyor yumurta toplama aşamasında bol yumurtanız olduğu için
inşallah canım bakalım ya artık atacaz bi adım başkanı bekliyom ben önden yolu açsın bi

Kızlar merhaba 5 aralık 2. Çatlatma iğnemi vuruldum 2 tane yumurtam vardı biri 18 mm diğeri 19mm fakat şöyle oldu 4 aralık akşam ilişki oldu 5 aralık sabah 10.30 iğnem vuruldu iğneden sonra ilişki 36nsaat sonra değilde 38 saat sonra oldu sebebi kendimi çok kötü hissettim yapamadım ilk defa böyle oldum psikolojik olarak fakat sorum şu 36. Saati kaçırsak bile iğneden 1 gün önce ki ilişkiden gebelik olma şansı var mı

36 saat kesin mü belki 38 saatle de arada çok bi fark yok çok bilmiyorum ama bence 2 saat ziyan etmez. inş seninledir bebişin

ayneen sal gitsin sen zaten doğurmuşsun kuşum bi kere olur bir daha allahın izniyle
Ay evet bunu ben de düşünüyorum bazen. Hatta karamsarlığa kapılıyorum çünkü 10 aydır kimyasal bile geçirmedim 0 hamile kalma Acaba hiç hamile kalamayacak miyim gibi karamsar düşünceler basıyor ara ara.. Ay arkadaşın konusunu da biraz dağıttim gibi ama iç dökme isteği bastırdı bir an..

36 saat kesin mü belki 38 saatle de arada çok bi fark yok çok bilmiyorum ama bence 2 saat ziyan etmez. inş seninledir bebişin
Evet doktoruma da sordum 2 saat den fark etmez dedi ama ne bilym iğne vurulduktan 3 gün sonra karın ağrım başladı hayla devam ediyor olmadı galiba

canım benim de 2 seneyi geçti olmuyor olmadı.

bilinen neden pkoyum ama eşime henüz bakılmadı. ben bu nisan ayına kadar aman olursa olur ya kafasındaydım. sigara alkol kullanıyorum hiç kısıtlamadım kendimi. ama olmuyor ağustosta doktora gittim cesaret edip öncesinde de kist polip geçmişlerim var. ben de olmayacağı kanaatine çok varıyorum ama şöyle bişiy var artık kabullendim evet olmayadabilir ve böyle bi olasılık da her zaman var. bunu kbullenince sanki bir tık daha kolay oluyor 10 ay daha yeni
bile sayılır hiç takılma bence

Evet doktoruma da sordum 2 saat den fark etmez dedi ama ne bilym iğne vurulduktan 3 gün sonra karın ağrım başladı hayla devam ediyor olmadı galiba
iğnenim yan etkisi olabilir belki de 5 aralıkta vurulmuşsunuz hala daha etkisi dwvam ediyordur. inşallah olmuştur

Bnde öyle diyorum canım en iyi yöntem bu yoksa ne zaman bebek olacak sorularndan bunalıyo insan sizene ya sizene

Doğru söylüyorsun olmayabilir de veya hemen bu ay da olabilir ne zaman nasipse o zaman gelecek ben ne yaparsam yapayım.. İnsallah isteyen ve anneliği layıkıyla yapabilecek kadınların bir an önce hayırlı evlatlari olur. Herkes için hep dua ediyorum. Aslında genellikle pozitif biriyim ama arada geliyorlar teşekkür ederim konuşmak böyle zamanlarda ne iyi geliyor anlatamam..

evet herşeyde bi vakit bi nasip var hayırlı zamanda olsun canım sağlıklı olsun hepimize geliyorlar arada ya bazen hiç gitmyyolar önemli olan işte hayata da devam edebilmek bunlarsan sıyrılıp inşallah güzel olur beklentilerimiz gerçekleşir. ama sunu biliyorum yalnız değiliz bizim gibi bu durumu yaşayan çok insan var o yüzden güç
buluyor insan

Bnde öyle diyorum canım en iyi yöntem bu yoksa ne zaman bebek olacak sorularndan bunalıyo insan sizene ya sizene
Canım istediği zaman yapacağım, keyfimin kahyası mısınız diyin sürekli bebek soranlara. Sinir oluyorum yerli yersiz kadınları bebek diye sıkıştıran insanlara. Nedense sadece kadınlara sorarlar, kimse erkeğe sormaya cesaret edemez. Erkeğe ayıpta kadına sormak ayıp değil sanki.

Bu forumu ben de bu yüzden çok seviyorum birbirimizi anlıyoruz. Biri tıklandığında diğeri ona moral oluyor ve bir şekilde mücadeleye devam ediyoruz burada hiç tanımadığım insanlarin hamilelik haberlerine seviniyorum güzel bir bağ hepimizin hakkında hayırlısı

Ben 3 buçuk sene denedim olmadı sonra kızım oldu şükür Allah’a şimdi 7 yaşında İkinci bebeği istiyoruz 4 senedir olmuyor

Kızlar yazsammi yazmasammi kararsiz kaldim bu ara özellikle 4 5 gundur resmen bunalimdayim kimseyler konusamiyorum eşimle bile hic bisey yapasim yok surekli aglayasim var ve boş uzanasim eşim ilgileniyo soruyo ama onuda gormek istemiyorum evi temizleyemiyorum kullandigim ilaclarmi yapti yoksa artik pes etme duygusumu bilemiyorum eşimle ilişki kesinlikle istemiyorum sadece aglamak huzunlenmek istiyorum neden böyle oldum ya bu arada o kadar yogun ki sayfa çogu zaman takip edemiyorum konuşmalari hizli akiyo guzel bisey bu tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…