Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
inşallah canım ben aslında cesaret ediyorum korkusundan değil de işte deprem nedeniyle bir kere erteledim sonra kaldı. benim evim tam deprem bölgesinde hala da değiştiremedik malesef hasarlı binadayız biraz ona oncelik vereyim istedim

anladım canım ben de özel bir doktora randevu almıştım muayne ücreti 400 tl onun da ama ön görüşmesi ücretsizdi. bakalım tekrar arayıp randevu almak isitırum ama covid nedeniyle suan biraz erteliyorum aslında rahşm filmi ve eşimin testleri olsa ertelemem ama şimdi onları da yapmak risk

evet canım c kollu makine diye tabir edilenmiş sanırım. burda kızların da önerileryle birinde karar kılcam artık anestezili olurum siye düşünüyorum çünkü bende geçmişte enfeksiyon ve polip nedenli
yoğun kanama çok oldu belki tıkalııdır

Canım bende aslında biraz covid hafiflesin istiyorum o yüzden erteliyorum ama çokta erteleyemiycem en geç şubatta çektiririm inşallah anestezi istemiyorum ben kuzenim ankarada yaptırdı 3 dakika sürmedi neredeyse diyor ondan cesaret alıp yaptırıcam inşallah
Kızlar bugün testim böyleydi değerlendirdim yine ama tam bittiğinde oğlum uyandı kalktım apar topar hiç yatamadım gidenler gitmiştir di mi yaa fiona13 U Uzaygemisi35 pcoscuk
Canım bir tane sperm yeterli oluyor biliyorsun çıkanların çoğu meni dir sperm ler ileri hareketli olduğu için uçuşa geçmiştirler merak etme

Yaaa gadi inşallah aetik gülsün yüzümüz hem kardeş istiyor hem mani oluyor sıpa

Valla benimki c kollu makine değildi sanırım. Ama ağrım sızım olmadı çok şükür. Tabi belki tıkalı olunca ağrı daha şiddetli oluyordur ben de tıkalı diye bekleyip risk almıştım ağrı açısından ama tabi o strese değmez diyorsan anestezili ol tabi. Ben koronadan dolayı anestezi almak istemedim. Ama içini ferah tut inşallah açık çıkar ve rahat geçer
Kızlar bugün testim böyleydi değerlendirdim yine ama tam bittiğinde oğlum uyandı kalktım apar topar hiç yatamadım gidenler gitmiştir di mi yaa fiona13 U Uzaygemisi35 pcoscuk
Canım aslında biz öyle yapıyoruz da hamile kalanlar hemen kalksa duş alsa orda burda yapsa bile kalabiliyor doktorların da dediği hep bir sperm bile yeterli. O akan çoğunlukla diğer hücreler oluyor. Tabi o hücrelerin içinde de mutlaka sperm vardır ama en hızlı ve dölleyebilecek olanlar yüzüyor zaten diyorlar. Bu arada bence zaten bugün pik değil yarın veya bir iki güne pik olabilir. Ama bugünkü ilişki de yumurtlamayı yakalayabilir gönlüne göre olsun inşallah

Kuzu sperm 5gün yaşıyormuş vücutta bencede yarın pik olacak o yüzden bugünü değerlendirdim her ihtimale karşı

ben de aslında anestezi istemiyorum ama @iloveme ile konuşuyoruz ben biraz kasarım kendimi normal olan da gözükmez diye anesteziliyi yaptırayım diyoruz

gitmiştir canım hiç merak etme sen onlar bulur yolunu :)
Fiona bak sana bir şey daha sormak istiyorum bir vajinal usg sonrası verilen kağıdı buldum evde sağ-sol over normal yazıyor pko olsa yazılırdı değil mii hatta bşr değik 3kağıt ve hepsi farklı zamanlarda çekilmiş hepsinde sağ-sol over normal yazıye

inşallah canım ya bi
o kaldı tabi
diğer testlerin de üzerinden geçti muhtemelen yenilenmesi gerekcek bakalım adam akıllı bir tedavi süresince doktor nasıl yönlendiricek . belki de direk tüp yapyım derler bana öyle gelyior

Allah kimseye aratmasın canım inşallah bişey çıkmaz ikinizde de sizde alırsınız kucağınıza çok geçmeden

yazar canım benimkinde mesela normak usg ile çekilen batın ve yumurtalık ve rahim raporu var
şöyle yazıyo

her iki overde de pcos ile uyumlu bulgular ve mmlik kistik yapılar

Allah kimseye aratmasın canım inşallah bişey çıkmaz ikinizde de sizde alırsınız kucağınıza çok geçmeden
inşallah tatlım biraz uzun bir süre oldu bile bizim için ama işte belki de bu kadar üzerine düşmedim bu zamana kadar. hoş hala düşmüyorum ama burda yeterince bilgilendim

yazar canım benimkinde mesela normak usg ile çekilen batın ve yumurtalık ve rahim raporu var
şöyle yazıyo

her iki overde de pcos ile uyumlu bulgular ve mmlik kistik yapılar

Eklentiler

• IMG_20201214_231732.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20201214_231712.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20201214_231700.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 32
Hyırlısı canım tabi hangisi iyi olacaksa öyle olsun ama pcosda gayet iyi sonuç alınıyor yumurta toplama aşamasında bol yumurtanız olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…