Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ben de aslında anestezi istemiyorum ama minseo minseo ile konuşuyoruz ben biraz kasarım kendimi normal olan da gözükmez diye anesteziliyi yaptırayım diyoruz
Ya ben anesteziden çok korkuyorum o yüzden birazda bilmiyorum bakalım benimde 2 seneyi geçti sayılır artık
Kızlar merhaba 5 aralık 2. Çatlatma iğnemi vuruldum 2 tane yumurtam vardı biri 18 mm diğeri 19mm fakat şöyle oldu 4 aralık akşam ilişki oldu 5 aralık sabah 10.30 iğnem vuruldu iğneden sonra ilişki 36nsaat sonra değilde 38 saat sonra oldu sebebi kendimi çok kötü hissettim yapamadım ilk defa böyle oldum psikolojik olarak fakat sorum şu 36. Saati kaçırsak bile iğneden 1 gün önce ki ilişkiden gebelik olma şansı var mı
Canım 2 3 saatten hiç bişey olmaz merak etme

Ya ben anesteziden çok korkuyorum o yüzden birazda bilmiyorum bakalım benimde 2 seneyi geçti sayılır artık

Canım 2 3 saatten hiç bişey olmaz merak etme
Evet doktorum da öyle dedi ama ne bileyim şüphe işte zaten bu sefer pek ümidim yok iğneyi vurulurken de ağlayarak vuruldum hastane de sıkıntı oldu bide üstüne ilişki olmayınca o saatte bütün ümidimi kaybettim oturdum ağladım

Bayanlar folik kullaniyormusunuz? Hamile kalmqk isteyenler kullanmqya bqslamaliymis önceden cocugun gelisimi ve tutunabilmesi icin ben aliyorum hergün

yok canım ilk klomen tedavisi olacak
Slm bende küçük birşey paylaşmak istedim 1 sene doktora gitti her gittiğimde enfeksiyon var dedi Ve antibiyotik yazdı 5 . 6 ay nerdeyse antibiyotik kullandım sonra klomen tedavisine başladık ve yine olumsuzdu 1 sene boş boş geçti sonra ordan taşınınca doktorunu degistirdim doktor çok önemli ilk ay oda klomen verdi ikinci ay gittiğimde çok ağladım adamda film verdi ama bi sıvı vereceklermiş o tüplerden gecicekmi diye baktılar 1 tüpümde geçmemiş hemen bi sonraki ay ameliyat verdi klomen yazdı bende ameliyattan sonra eşimle birlikte olduk ve kafamda yoktu bile çocuk diyer ay klomen kullanmayı bekliyordum bide baktim hamileyim allahım iyi yürekli herkese versin anne olmadan annelik anlaşılmıyor ve çok zormus anne olmak cani yansa icim parçalanıyor baba olmak çok kolay benim kocam 2 yasina girec3k çocuğumuz daha birgün bakmadı herzaman ben ben ben allahıma bin şükür de insan çok yorulunca biri yardım etsin istiyor ama birgün bile yardimci olmadı sonrada massalah büyüdü akillica kızımız diyor ben şok valla sanki birgun kendi ilgilendi

Hoşgeldininn noldu oyle ya boşu boşuna ban felan dendi☹️ buarada benim bat 29 Aralık diye düzeltirmisin dun daha pik oldu ovulasyon testi
Ah canım valla ban yiyeceğimi bilsem çok daha farklı konuşurdum da demek ki cevapta vermicez böylelerine şikayet edildiği an banlanıyormuşuz baksana ben de yeni öğrendim 😂 düzeltirim canım

X