Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kimyasalmıydıki acba
Valla bilemiyorum ki testleri gördük hatta eşimde baktı acaba ben mi hayal görüyorum diye oda gördü çizgileri iki gün sonra kan vermeye gidecektim o ay klomen ve iğne kullandım çünkü adeti 5 gün geçince gel demişti doktorum 3 gün geçti adeti regl oldum

Yaa kader kısmet Rabbim bizede nasip eder inşallah gebe kalmayı

Canım merhaba medicana çok pahalı bir hastahane arkadaşım orada çalışıyor sadece muayene 275 testler ise 500 den başlıyo demişti

Yaa bende kent hastanesini düşünüyordum konakta kini Bana orası yakın ama fiyat sormadım henüz sen çektirirsen yaz burda mutlaka olur mu
tamam tatlım yazarım mutlaka. senin gittiğin bir doktor var mı ? ben randevu almıştım 2 kasıma ama deprem nedeniyle erteledim sonra ayrıldım izmirden falan derken kaldı

izmirdeyim canım nasıldı peki ? rahat geçirdin mi ? ben de olmadı oraya gideliyim
Sabahtan girişim yapıldı yatış yapıyolar oda veriyolar tek kişilik damar yolu açtılar tahlil yapıyolar ilk sonra geliyolar sonucun çıkıyo tahlil sonucun aç gidiyosun sonrasında gelip alıyolar film odasına götürüyolar sadece altındakileri çıkartıyosun beni konuşturuyudu doktor uyudum kaldım bi anda sonra uyandım işlem tamam günaydııınn diyolardı bana hiç bişi hissetmedim kanaman olabilir biraz demişti hiç olmadı bile ben memnun kaldım doktor feyza ağca güler çekmişti

tamam canım çok sağol ayrıntılı açıklmaan için kaydediyorum mesajı , ben de niyetleniyorum kalıyor hep. bakalım inşallah çekilirim kısa sürede. senin sürekli gittiğin bir doktor var mı peki ?

tamam tatlım yazarım mutlaka. senin gittiğin bir doktor var mı ? ben randevu almıştım 2 kasıma ama deprem nedeniyle erteledim sonra ayrıldım izmirden falan derken kaldı
Canım benim doktorum berrin hanım central hospital bayraklı da doktorum dan memnunum ama hastane çok eski pek güven vermiyor bana bu tarz işlemler için daha düzgün bir yerde çektirmek istiyorum medical parkı da öneriyor lar bakalım cesaret edebilirsem ocak veya şubatta çektirmek istiyorum

Rica ederim kuzum ne demek feyzaya gidiyordum işte ama oda geçende paylaşmış sanki kendisine muayene açacak diye duydum üzüldüm muayene pahalıdır mecbur kendime hamile kalırsam bir doktor bulmam lazım muayene ücreti 115 tl bu arada hastahanenin canım

Medicalpark güzel diye duydum ama ücret olarak orasıda yüksekmiş canım bende izmirdeyim bu arada

fiona13 merhaba ben geçen hafta anestezisiz hsg çektirdim Medicana Bursa'da 750 TL'ye. Anestezili 1000 tlydi sanırım. Şehir fark ediyor olabilir fiyatta ama Medicana İzmir yeni oldupu için cihazlar yenidir rahat çekilirsin diye düşünüyorum.

hus3545 bence testin henüz pik değil canım bir anda yarın da pik görebilirsin birkaç gün sonra da.. aynı saatte yapmaya devam et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…